Neler yeni

Yataş - Enza Home'un 3 Aydır Tamir ve Yedek Parça Sorununu Çözememesi

M. B.

Araştırmacı
Araştırmacı
Merhaba,
1 sene önce aldığımız ev eşyalarımızdan Enza marka bazanın ön sağ ayağı kendiliğinden kırıldı. Garantisi devam ettiği için, servis çağrıldı.
Baza kullanılamaz durumda. Servis ön iki ayak için sipariş geçeceğini, onarımın garanti kapsamında yapılacağını, parçaların da 1-2 hafta içinde geleceğini söyledi.
Bu olayın üzerinden neredeyse 3 ay geçti, halen baza kullanılamaz durumda. Gelen giden arayan soran yok. Biz enzayı aramadığımız durumda hiç bir bilgi verilmiyor. Aradığımızda da bir üst birime aktardık, aciliyeti belirttik bilmem ne diye oyalıyorlar.

Artık yasal haklarımı devreye sokmak istiyorum, çünkü bu umursamazlık gerçekten çok can sıkıcı olmaya başladı. Bu durumda thh ile mi çözüm sağlayabiliriz? Ne yapabiliriz inanın bilemiyorum. Size danışmak istedim.
Sevgiler.

Tesla

Moderator
Moderator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Hocam kırılan ayak görselini eklermisiniz hırdavatçılarda bulunabiliyor uğraşmaktansa alıp takabilirsiniz.
Thh için @Adem Helvacı etiketledim.

M. B.

Araştırmacı
Araştırmacı
Hocam kırılan ayak görselini eklermisiniz hırdavatçılarda bulunabiliyor uğraşmaktansa alıp takabilirsiniz.
Thh için @Adem Helvacı etiketledim.
Hocam, cevabınız için teşekkür ederim. Mevcut model şu an satıştan kalkmış sanıyorum ama görseli bu. Zaten en sonu hepsini metal ayak yapıp kurtulacağımda, ona da garanti dışı vs derler diye korkuyorum. Ayak resmini de akşam eve gidince atayım.

Ekli dosyalar

• 110000006916738.jpg
    110000006916738.jpg
    118.2 KB · Görüntüleme: 17

janavar

Araştırmacı
Araştırmacı

ürün bu . Ayak yüksekliği 20 cm

muadil ayak aşağıda

M. B.

Araştırmacı
Araştırmacı

ürün bu . Ayak yüksekliği 20 cm

muadil ayak aşağıda

Bu karyola versiyonu zannediyorum. Bizim ki baza ama yüksekliği fark ediyor mudur acaba?