Neler yeni

Teknik Soru Yurtdışı apps marketini Türk apps marketi ile değiştirme

Nesa20

Yeni Üye
Yeni Üye
Marka Model Bilgisi
Samsung s95B
Arkadaşlar merhaba selamlar Fransa’ya taşındım Adem abinin bizzat önerisi ile Samsung S 95 B cihazını aldım ilk aldığımda cihaz menüsü Türkçe değildi Adem abi sağ olsun yardımcı oldu türkçeye çevire bildik servis menüsünden fakat şimdi şöyle bir sıkıntım var uygulama mağazası Fransa’nın uygulama mağazası beIN Sports uygulaması yok cihazı türkçeye çevirmeye servis menüsünden yapmıştık bunu da servis menüsünden yapabilir miyiz çünkü Samsung Türkiye ve Samsung Fransa yardımcı olmuyor bir fikri olan var mı yardımcı olursanız çok sevinirim hayırlı Ramazanlar iyi forumlar

frknkrkmz

Araştırmacı
Araştırmacı
Televizyona ayarlardan reset attıktan sonra smart hub izinleri ekranında aşağıdaki tuşlara basarak bölge değişikliği yapabilirsiniz.
Mute
VOL+
CH+
Mute
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
burdan izleyip yapabilirsiniz.

Televizyonu resetlemek istemiyorsanız. Ayarlar destek kısmında smarthub resetleme var. Oradan da bu işlemleri yapabilirsiniz.

Nesa20

Yeni Üye
Yeni Üye
Televizyona ayarlardan reset attıktan sonra smart hub izinleri ekranında aşağıdaki tuşlara basarak bölge değişikliği yapabilirsiniz.
Mute
VOL+
CH+
Mute
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
burdan izleyip yapabilirsiniz.

Televizyonu resetlemek istemiyorsanız. Ayarlar destek kısmında smarthub resetleme var. Oradan da bu işlemleri yapabilirsiniz.
Bende yok kanka smart Hub resetleme televizyonu komple resetlemek istemiyorum daha önce normalde Türkçe dil desteğinde yoktu onu da kendim servis modu ile yaptım nasıl yaptığımı unuttum tekrar yapamam diye korkuyorum açıkçası teşekkürler başka fikri olan arkadaşlar olursa sevinirim 🙏🏽😊