MİDEA PENROSE XT 2024 YENİ MODEL KLİMA
  1. Anasayfa
  2. Genel

MİDEA PENROSE XT 2024 YENİ MODEL KLİMA

0

MİDEA PENROSE XT 2024 YENİ MODEL klima ile ilgili merak edilen tüm detayları bu yazımızda bulabileceksiniz.
FG Europe resmi distribütörlüğü ve güvencesi ile ülkemize gelen Midea klimaların son birkaç yıldır incelemelerini yapıyor olmamızın verdiği kıyaslama avantajı ile sizlere 2024 klima yaz sezonunda sahalarda boy gösterecek olanm PENROSE XT modelini kısacık tanıtmak istedik.

image

Midea Xtreme ailesinden olan PENROSE XT modeli standart Xtreme ile kıyaslandığında belli başlı avantajlara sahip olarak sizlere sunuluyor. En önemli kısmı ise SEER 8.5 / 6.3 sezonsal verimliliğe sahip olmasıdır.

image 1
image 2
image 3

EUROVENT Sertifikası, iklimlendirme ürünlerinin performans testleri ile Avrupa ve diğer standartlara göre derecelendirmesi ve onaylanması ile ilgili sertifikaya denir. Ürünler Bağımsız kuruluşlar tarafından teste tabi tutulur ve bu verilerin uluslararası geçerliliği ile güvenilirliği mevcuttur. Midea klimalar Eurovent sertifikasına sahiptir.

image 4
image 5
image 6

Midea Klima geniş voltaj aralığında çalışma fonksiyonuna sahiptir, elektrik voltajı 45V kadar düşük olsa bile çalışabilir, Midea yetkilileri gururla söylediklerini ifade ediyor ki soğutma endüstrisindeki en düşük çalışma voltajı bu değer ve AC için en geniş çalışma voltajı aralığıolan 45 ile 264 VAC aralığını taahhüt ediyorlar.
45V~264V özeliği ( XTREME SAVE ECO 9K-12K ) için geçerlidir.

Diğer markalarda bu değerler karşılaştırdığınızda 120V-264V’ – 130V-270V gibi değerler görülmektedir.

İnverter Frekans Aralığı

image 7

Gaz Kaçağı Tespit Özelliği

image 8

Xtreme Klima ile Multi Bağlantı Yapılabilir mi?

image 9

Öneri:  VDE Sertifikası Nedir? CQC Nedir?

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir