Sunix Mg50 ve Sunix Mg60 Kablosuz Şarj Aletleri 
  1. Anasayfa
  2. Cep Telefonu

Sunix Mg50 ve Sunix Mg60 Kablosuz Şarj Aletleri 

0

Sunix Mg50 ve Sunix Mg60 kablosuz şarj aletleri ile kablosuz şarj özellikli; telefon, akıllı saat ve akıllı kulaklıklarınızı şarj edebilirsiniz.

Akıllı telefonlar için akıllı çözümler sunan Sunix , aynı zamanda tüketici elektroniği olarak da sektörde hizmet sağlamaktadır.

2c09f5a1 bc2f 429c b3a9 86c23ceba977 0dd 0b

Sunix mg-50

3in1 kablosuz şarj özellikli 3 farklı cihazınızı aynı anda şarj etme imkanı sağlıyor. İsterseniz katlamalı yapısı ile sadece telefon şarjı gerçekleştirebilirsiniz. Ürün aynı anda cep telefonu, kablosuz kulaklık ve akıllı saatlerin indüksiyon yani manyetik şarj özellikleri varsa size kolay kullanım alanı sunmaktadır.

Tasarımı ile göz alıcı

Şık tasarımı, siyah ve beyaz renk seçeneği, katlanabilir özellikli, kullanım kolaylığı sağlayan bu kompakt ürün, farklı şarj aletlerini tek konsepte toplamıştır. Ürünün ağırlığından kalitesini zaten anlayabiliyorsunuz. Yatay ve dikey kullanım imkanı sunan ürün her koşulda sizin isteğinizi karşılayabiliyor.

Teknik özellikleri

Giriş:5V=2A9V=2A
Telefon Çıkış:5W/7.5W/10W/15W
Saat Çıkış: 5W
Kulaklık Çıkış: 5W

Sunix Mg-60

format webp

Sunix  Mg-60 kablosuz şarj aletli ile kablosuz şarj özellikli telefonunuzu şarj edebilir, Güzel led aydınlatması ile evinizde aksesuar gibi kullanabilirsiniz.

Tasarım

Sadece şarj özelliği ile piyasaya sürülmemiş bu ürün 2in1 Kablosuz şarj özelliği ile şarjınız dolarken, gece lambası olarak bu ürünü kullanabilirsiniz. Kablosuz şarj özelliği ile şarjınız dolarken, gece lambası olarak bu ürünü kullanabilirsiniz.

Teknik özellikleri

Giriş: 5V=3A 9V=1.67A
Telefon Çıkış:5W/7.5W/10W/15W

Öneri:  Cep Telefon Şarjı ile İlgili Bilinmeyenler, Yanlış Bilineneler

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir