Twitter Blue Kullanıcılarına Yeni Özellik Geliyor!
  1. Anasayfa
  2. Haber

Twitter Blue Kullanıcılarına Yeni Özellik Geliyor!

0
Twitter, resmî hesabından Twitter Blue kullanıcılarına özel birtakım ayrıcalıklar getirildiğini duyurdu. Buna göre; artık platforma ücret ödeyen kullanıcılar, 10 bin karaktere kadar tweet atabilecek.
src 340x1912xtwitter blue abonelik hizmeti cok yakinda turkiye ye geliyor

Twitter, bugün resmî hesabından Twitter Blue üyeleri için yeni bir özellik getirdiğini duyurdu. Buna göre; artık “özel” üyeler, 10 bin karaktere kadar tweet atabilecek. Önceden bir saate kadar olan videolar yüklenirken, artık Twitter Blue aboneleri bu süreyi iki saate çıkarabilecek.

124059593 d4a58684 de93 4f89 b920 089b81b625b8

Üstelik, sadece bu da değil. Aynı zamanda tweetler, kalın ve italik şeklinde de yazılabilecek. Twitter’ın resmî açıklaması şu şekilde;

Bugünden itibaren, Twitter artık 10.000 karaktere kadar uzunlukta, kalın ve italik metin formatlamalarında Tweetleri destekliyor. Bu yeni özelliklere erişmek için Twitter Blue’ya kaydolmak gerekiyor.

8934

Bununla birlikte, Twitter’ın ücretli aboneleri için sunulan bir diğer yenilik ise video dosya boyutu sınırlarında yapılan değişiklik oldu. Daha önce Blue aboneleri için 2 GB olan dosya boyutu limiti, 8 GB olarak güncellendi. Bu, içerik üreticilerine daha yüksek kaliteli ve daha büyük boyutta videolar yükleyebilme imkanı tanıyacak. Ücretli aboneler artık daha uzun süreli ve yüksek çözünürlüklü videolar oluşturabilecek.

Öneri:  Apple’dan Microsoft’a çelme: Apple Safari İkinci sıraya yerleşti!

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir