URBANSOUND DWS-711 Bluetooth Soundbar Fiyat, Yorum, İnceleme ve Teknik Özellikleri
  1. Anasayfa
  2. Donanım

URBANSOUND DWS-711 Bluetooth Soundbar Fiyat, Yorum, İnceleme ve Teknik Özellikleri

0

URBANSOUND DWS-711 Bluetooth Soundbar Fiyat, Yorum, İnceleme ve Teknik Özellikleri (Wireless Portable Sorundbar) yazımız ile sizlerleyiz. Bu ürünün tam model ismi ise : URBANSOUND DWS-711. Keyifli okumalar. :)

 

u1

 

Ürün iki adet olarak satın alınmış ve hem ev ortamında birey kullanımında hem de ticari işletmede tüm gün kesintisiz olarak test edilmiştir.

 

Fethiye Ada Takı Aksesuar işletmesinde aşağıdaki görselde görüldüğü şekilde kullanılarak mesafe ve batarya dayanıklılık testleri yapılmıştır.

 

ada1

 

Ok işareti ile gösterilmiş olan alanda çalışan URBANSOUND DWS-711 ürünün arkada görülen masanın altında takribi 5 metre mesafede kurulu olan bilgisayar ile Bluetooth üzerinden yaptığı bağlantı sayesinde 09:00 da açılan iş yeri ile birlikte müzik yayını yapılmaya başlanıp 21:00 dolaylarında kapatıldığında batarya halen aktif durumda çalışmaya devam etmektedir.

 

u2

 

Arada gerek ses aktarımı ve gerekse enerji için hiçbir kablo bulundurmadan kullanılan bu ürün ister Ada Takı işletmesindeki şekilde ister farklı alanlarda serbestçe hareket ettirilip çalıştırılabiliyor.

 

u4

 

Ürün kutusu içerisinden çift tarafı 3,5mm TRS 30cm uzunluğunda ara kablo, 10cm micro usb şarj/data kablosu ve garanti belgesi kullanım kılavuzu olarak tek bir belge çıkmaktadır.

 

Ürün üzerinde sağ ön tarafta 7 segment display ile hangi modda olduğunu ve ses seviyesini gösteren display yanı sıra mode değişikliği, Ses alçaltıp yükseltme ve play/pause butonları mevcuttur.

 

u5

 

Sağ yan tarafta ise şarj için DC 5V micro usb girişi, USB Bellek veya Micro SD kart üzerinden müzik için giriş portları, TRS 3,5mm Jack yuvası (Pc ile direkt bağlantı yapılabilmesi için) ayrıca mekanik on/off anahtarı bulunmaktadır.

 

u6

 

Ürün desibelmetre ile de kontrol edilmiştir.

Öneri:  AMD Ryzen 7 7800X3D’nin Oyun Testleri Paylaşıldı!

 

u7

 

Fiyatı ile mukayese edildiğinde oldukça iyi bir performans veren URBANSOUND DWS-711 ürün ile ilgili merak ettiğiniz diğer detaylar için SORU SOR bölümümüzü kullanabilirsiniz.

 

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir