ONVO OVBLD01 LİNK ÇUBUK BLENDER Fiyat, Yorum, İnceleme ve Teknik Özellikleri
  1. Anasayfa
  2. Küçük Ev Aletleri

ONVO OVBLD01 LİNK ÇUBUK BLENDER Fiyat, Yorum, İnceleme ve Teknik Özellikleri

0

A101 ONVO OVBLD01 LİNK ÇUBUK BLENDER Fiyat, Yorum, İnceleme ve Teknik Özellikleri yazısını sizler için kaleme aldık. Genel anlamda bu tarz ürünlerin inceleme yazıları veya videoları hep satıcıların ürünlerini daha rahat satması için yayınlanıyor olsa da biz genellikle bu ürünleri satın aldığınızda sizleri neler bekliyor, nelere dikkat etmelisiniz ve ürün size neler verebilir ve neleri veremez bu konularda uyarma gereği duyuyoruz. Konu başlığımızdaki Mehmet Atmaca Elektronik üretimi olan ve TÜRKİYE Menşeli bu çubuk blender ürün 1500watt gücünde bir motora sahiptir. Özellikle çorba yapımında direkt olarak tencerenin içerisinde kullanım kısmında ergonomik bir yapıya sahip olan 4 bıçaklı paslanmaz çelik olan ONVO – OVBLD01 LİNK ÇUBUK BLENDER ürünü normal ve turbo hız kademelerine sahiptir.

blender2

Kısa yazımız ile ürünü tanıdıktan sonra gelelim asıl sizler için önemli olan konuya. Bu ürünü satın aldınız diyelim. Yetkili servis olduğum dönemlerde bana onarıma gelen küçük ev aletlerinden gayet iyi aşina olduğum üzere bu ürün ile ekmek hamuru yapmaya kalkarsanız bilin ki motor ile bıçaklar arasındaki dişli sistemi sıyırırsınız ve ürün onarıma gider üstüne üstlük garanti harici kalır. Buna paralel olarak en sık yapılan hataların başında o düğmeye bir basıt bir daha bırakmamak gelir. Bu tarz blender ürünler ne marka olursa olsun kısa süre bas, kısa süre dinlendir mantığı ile çalışıtırılırsa üründen daha uzun süre faydalanabilirsiniz. Elbette ki ürününüzün bıçak kısmını bulaşık makinenize atıp yıkamak isteyeceksiniz ancak size tavsiyem, ürünün sadece kullandığınız bölümünü lavaboda yıkayıp kaldırmanız yönde olacaktır. Haa size bu öneriyi veriyorum ama benim eşim ne yapıyor diye merak ediyorsanız direkt olatak makineye atıyor ancak onun ”Eyvah ürünüm bozuldu ne yapacağım?” diye bir korkusu olmadığı için rahat davranabiliyor, peki sizin böyle bir rahatlığınız var mı?

Öneri:  Roborock Q7 Max Batarya Dayanıklılık ve Haritalama Test Sonuçları

Daha dün, elektrikli süpürgemizin torbası yerine doğru takılmadığı için torba yerine hazneye dolan ev kirlerini makinenin içinden temizleyen birisi yazıyor bu yazıyı unutmayınız :)))

blender1

Yüksek güçlü motorun ani kalkışı da dişli sisteme yüksek bir güç uyguladığı için blender ürününüzü önce açıkta çalıştırıp kontrol edip sonra yemek yapımında kullanmanızı öneririm.

ÇOK ÖNEMLİ UYARI!!!

Bu ürün 4 adet çelik bıçak ile yüksek devir ve yüksek güçte dönen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle KESİNLİKLE ürün fişte takılıyken bıçak kısmında eliniz ile herhangi bir işlem yapmayınız.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir