ONVO OVFRY08 6,5 Litre Air Fryer 6 Nisan Tarihinde A101 de 1799TL
  1. Anasayfa
  2. Küçük Ev Aletleri

ONVO OVFRY08 6,5 Litre Air Fryer 6 Nisan Tarihinde A101 de 1799TL

0

ONVO OVFRY08 6,5 Litre Air Fryer konulu yazımızı sizlere 1 Nisan tarihinde yayınlıyoruz zira 6 Nisan tarihinde A101 mağazalarında Onvo OVFRY08 model 6,5 Litre kapasiteli Air Fryer ürün 1799tl fiyat ile satışa sunulacak.

O1

Bu fiyat ile bu ürünün ikinci güne kalabilme şansını düşük görüyorum o nedenle bir Air Fryer ürün sahibi olmak isteyenlerin dikkatine sunmak isterim.

ONVO OV FRY08

Mehmet Atmaca Elektronik tarafından tamamen yerli olarak üretilen bir üründür. Yani ürün Çin ‘de montaj yaptırılıp burada üstüne marka basılmış bir ürün değildir. OVFRY06 Model ONVO Air Fryer ürün bizde halen testte şu an ve Yelda Helvacı tarafından Tavuk Balık Köfte Sebze (Karnabahar Biber Domates vs) dahil Onvo Airfyer ürün ile yaptığı tüm yemekleri yine Adem Helvacı instagram hesabınmda sizlere paylaşıyor.

Ben ürünün teknik kısmı ile daha çok ilgilendim ve her zaman olduğu gibi ürünü sökerek inceledim. Hazne emniyet switch dahil ürünün rezistansı, fan motoru, kontrol paneli ile ana gövdeyi komple kontrol ettim.

Genel anlamda A101 ürünleri ile ilgili son zamanlarda sizleri uyardığımı biliyorsunuz, bu ürün, olumsuzluk içeren bir ürün değil sizi uyarmam gereken teknik bir konu görünmüyor çünkü yaklaşık bir aydır mümkün olduğunca ürünü üzerinde elimizden gelen tüm kontrolleri yaptık.

İnstagram hesabımızdan gerekli içerikleri görebilirsiniz

https://www.instagram.com/reel/CqQ8-LpAYS8/?utm_source=ig_web_copy_link

 

ONVO OVFRY08 6,5 Litre Air Fryer Teknik Özellikleri

1700 W GÜÇ
6.5 LİTRE KAPASİTE
80-200°C SICAKLIK ARALIĞI
1-60 DK ZAMANLAYICI ARALIĞI
YÜKSEK HIZLI HAVA SİRKÜLASYON TEKNOLOJİSİ
BULAŞIK MAKİNASINDA YIKINABİLİR SEPET
DOKUNMATİK DİJİTAL KONTROL PANELİ
ÖN AYARLI 8 PİŞİRME MODU
% 80’E KADAR DAHA AZ YAĞ KULLANIMI
OTOMATİK KAPANMA
HAZIR KONUMDA SESLİ UYARI

 

Öneri:  Bugünün Teknoloji Üretimleri Neden Erkenden Çöp Oluyor?

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir