Clean Master Su Arıtma Cihazı – Premium 6 Filtreli Pompalı Su Arıtma Cihazı
 1. Anasayfa
 2. Küçük Ev Aletleri

Clean Master Su Arıtma Cihazı – Premium 6 Filtreli Pompalı Su Arıtma Cihazı

1


Clean Master Su Arıtma Cihazı – Premium 6 Filtreli Pompalı Su Arıtma Cihazı başlıklı bu yazımız ürünün resmi sitesinde yer alan teknik detayları içermektedir. Ürün ile ilgili kullanıcı deneyimimiz ve yorumlarımızı aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

Firma ile yaptığımız iş birliği neticesinde İnceleriz takipçilerine özel cleanmaster.com.tr adresinde geçerli hediye kuponlarını kullanarak indirimlerden yararlanabilirsiniz.

1300 TL ve üzeri Clean Master Su Arıtma Cihazı Cihazı Alışverişinizde Geçerli 200 TL İndirim Kodu: İNCELERİZ200
200 TL ve üzeri Temizlik Ürünü Alışverişinizde Geçerli 30 TL İndirim Kodu: İNCELERİZ30
Clean Master Su Arıtma Cihazı Cihazı ve Temizlik Ürünü Alışverişinizde Geçerli %10 İndirim Kodu: İNCELERİZ10

su aritma 200 tl indirim Kopya
tum urunlerde 10 indirim Kopya
temizlik urunlerde 30 tl indirim Kopya

Clean Master Su Arıtma cihazını bir süredir ofisimizde test ediyoruz. Bu süre boyunca edindiğimiz izlenimi size aktardık. Diğer yandan çeşme suyu ile arasındaki farkları ölçümledik, sonuçlarını sizinle paylaştık. Yetmedi Erikli, Hayat Su, Saka Su, Damla, Pınar, Ceysu, Sırma, Kipa Su gibi ünlü hazır su markalarını aldık ofisimizde TDS Meter ile test ettik. Çeşme suyu, arıtıcıdan çıkan su ve tüm bu markaların sularının PPM (Parts Per Million) ve EC (Electrical Conductivity) değerlerini ölçtük ve sizlerle paylaştık. Keyifli seyirler. :)

Clean Master Su Arıtma Cihazı İle İlgili Genel Bilgiler

 • Clean Master Su Arıtma Premium 6 Filtreli Pompalı Su Arıtma Cihazı 12 Lt, ev tipi su arıtma cihazı, şebeke suyunu 6 aşamalı olarak filtreleyen ve suyun pH seviyesini 8.5 alkalin su seviyesine çıkaran son teknoloji bir cihazdır.
 • Ürünümüz NSF sertifikalıdır ve ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS sertifikalarını almıştır.
 • BPA İçermez.
 • Cihazımız tezgah altında çok az yer kapladığından dolayı alandan tasarruf etmenizi sağlar.
 • Türkiye’de bir ilk! Su Arıtma Cihazılarımız 5 yıl garanti süresine sahiptir. Yerinde bakım ve onarım hizmetimiz bulunmaktadır.
 • Alkalin, mineral ve Hindistan cevizi kabuğu karbon filtre sayesinde sağlıklı ve yüksek kaliteli içme suyu elde edilmesini sağlar.
 • Elektrikle çalışmayan cihaz, son derece şık tasarımlı olup fonksiyonellik bakımından mükemmeldir.
 • İnsana enerji veren su, besin maddelerini ve oksijeni tüm vücuda taşıyan hayati bir sıvıdır.
 • Hem lezzetli hem de sağlıklı su temin eden Clean Master Premium su arıtma cihazı, istenilen tazyikte su sağlayan ve inline filtre sistemi ile filtreleri kolay değiştirilen kaliteli ve güvenilir bir üründür.
 • Tüm atıklardan arınan su Hindistan cevizi kabuğu karbon filtresi ile son kez işlem görmekte, lezzetli ve yumuşak bir su haline gelmektedir.
 • Su arıtma cihazları içinde renk ve tasarımının yanında fonksiyonelliği ile de çok tercih edilen Clean Master Premium, vücudun ihtiyacı olan tüm mineralleri içeren sağlıklı ve lezzetli su temininde mükemmeldir.
Öneri:  Karaca Çaysever 4in1 İnceleme

Filtreler ve Özellikleri

cleanmaster su arıtma cihazı


Teknik Detaylar

 • Dahili tank içermektedir.
 • Kompakt tasarım sayesinde tezgah altınıza şıklık katar.
 • Avrupa Musluk (lüks) sayesinde tezgah üzerindeki musluğunuz ile modern görünüme sahip olursunuz.
 • Tazyikli su üretir.
 • 6 filtrasyon aşaması içermektedir.
 • Alkalin filtre sayesinde 8.5 PH değerinde su sağlar.
 • Mutfak tezgahı altında minimum yer kaplar.
 • Yeşil teknoloji & elektrik gerektirmez.
 • 3.2 Galon Çelik Basınçlı Tank bulunmaktadır.

Su Arıtma Cihazları Böbreklere Zarar Verir Mi?

Yukarıda belirttiğimiz bilgiler ürünün kendi sitesinde yer alan teknik detaylar olup bunların üzerine ek bir yorumumuz bu yazı içerisinde bulunmamaktadır. Kullanıcı deneyimimizi, TDS Meter ile yaptığımız EC ve PPM değer testlerini videoda bulabilirsiniz. Bunlara ek olarak video içerisinde Erikli, Hayat Su, Saka Su, Damla, Pınar, Ceysu, Sırma, Kipa Su gibi ünlü hazır su markalarının da test sonuçlarını bulabileceksiniz.

Videomuzu paylaşmadan önce su arıtma cihazlarının böbreklere zarar verdiğine dair bazı yorumlarınızı okuduk ve araştırdık. Bu araştırma sonucunda bu konuda net bir bulgu elde edemediğimiz gibi su arıtma cihazı kaynaklı hiçbir ciddi vakaya da rastlayamadık. Ancak bazı akademisyenlerin su arıtma cihazlarının sudaki değerli mineralleri de süzmesi nedeniyle temkinli yaklaştığını gördük. Virüsler ve bakterilerin yanında faydalı minerallerin de süzüldüğü, mineral ve faydalı parçacık açısından zayıf kalan suyu tüketmenin vücuttaki dengeyi bozabileceğine dair bilgi paylaşımları bulunmaktadır.

Elbette dağda taşa, toprağa temas ederek çok zengin bir mineral yapısına sahip olan suları tüketmek daha faydalıdır. Ancak şehirlerde evimize ulaşan sular çoğu şehir için içilebilirlikten uzak. Bu durumda doğru filtreleme yanında bu minerallerin bir kısmının tekrar kazanımını sağlayabilen su arıtma cihazları tercih edilebilir diye düşünüyoruz. Ancak bunun sadece bizim çıkarımımız olduğunu, konunun uzmanı olmadığımızı her seferinde belirtiyoruz.

Öneri:  ŞIMART Teknoloji Kimdir?

Son olarak su arıtma cihazlarının suları temizlerken ortaya çıkardığı atık su miktarlarından da bahsetmekte yarar var. Bizim testimiz sırasında yaklaşık 2.5 litre su için 5 litrelik bir atık su ortaya çıktığını gördük. Bu suyun kullanılamayacağını iddia edenler olsa da bu çeşmeden bölge halkı zaten su içmekte. Haliyle 7.5 litrelik su da bulunan parçacıkların daha yoğun halde 5 litrelik kısımda kaldığı hesaba katılırsa bu suyun bitki sulama gibi faaliyetlerde rahatlıkla kullanılabileceğini düşünüyoruz.

İlginizi çekebilir : TCL 55P615

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir