Anker Soundcore Life Q10i Kablosuz Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık İnceleme
  1. Anasayfa
  2. İnceleme

Anker Soundcore Life Q10i Kablosuz Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık İnceleme

0

Anker Soundcore Life Q10i Kablosuz Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık İnceleme yazımızda sizlere, forumumuzun kıymetli üyelerinden sevgili Adil Kahraman tarafından incelenmiş olan Anker Soundcore Life Q10i Kablosuz Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık ile ilgili tecrfübelerini ve görüşlerini aktaracağız. Yazının bundan sonraki kısmı tamamen tüketici deneyimi ve kendi kalemindendir.

Merhaba arkadaşlar, bluetooth kulak üstü kulaklık almayı düşünenlere fikir oluşturması için bu konuyu açıyorum. Kasım kampanyaları ile 899 tl ye (resmi sitesinde 1999 tl) aldığım bu ürün tek kelimeyle harika, almayı düşünenler kaçırmasın derim (şuan son 6 ayın en düşük fiyatı).

[URL unfurl=”true”]https://anker-tr.com/products/anker-soundcore-life-q10i-kablosuz-bluetooth-kulaklik[/URL]

Hi-Res Ses: Life Q10i, en zengin dinleme deneyimini sunmak için 40 kHz değerine kadar ses verir. Hi-Res Ses logosu ile onaylanmış olan kulaklık, seslerin tam olarak sanatçı ve prodüktörün istediği şekilde verilmesini sağlar.

1700865129794.png

%100 Daha Fazla Bas: 40 mm geniş titanyum sürücüler, gerçek zamanlı bir Bas arttırma algoritması olan özel BassUp teknolojimiz ile uyum içinde çalışır. Bir araya gelen bu özellikler sayesinde bas çıkışı iki kat daha yüksek olur.

3 Kat Daha Uzun Çalma Süresi: Anker’in dünyaca ünlü güç yönetim teknolojisi ve düşük güç tüketen Bluetooth çipi sayesinde Life Q10i 60 saate varan çalma süresi sunar. Her gün 2 saat çalma süresiyle kulaklık tam bir ay kullanılabilir.

5 Dakika Şarj = 5 Saat Çalma Süresi: Aceleniz olduğunda bile düşük pil sıkıntısı yaşamazsınız. Yüksek hızlı USB-C şarj bağlantı noktası üzerinden kulaklığınızı şarj edin. Rahatlığın ve uyumluluğun tadını çıkarın.

Katlanabilir Tasarım: Kolayca saklayıp yanınızda taşıyabilmeniz için düzgünce katlanır. Güçlendirilmiş menteşeler, yüksek dayanıklılık ve güvenirlilik sunar.

Bu kulaklıktan önce Maxell B13-HD1 Bass 13 (yaklaşık yarı fiyatı) model kulaklık kullandım, maxell ile karşılaştırmalar yaptım. Bütçeniz maxell’e yetiyorsa fiyat bandında fena değil ancak ben biraz daha paraya kıyarım derseniz anker q10i anlatılamaz, sadece dinlenir.

Öneri:  Halkbank Paraf RingPay Nedir, RingPay Nedir?

Müzik arşivim lisanslı orijinal müziklerden oluşuyor, bu sebeple mp3 formatında en kaliteli sesi alıyorum. Laptopta aimp müzik oynatıcı yüklü, ekolayzer modu alternative seçili, inanılmaz bir ses şöleni, telefonda bu kaliteyi alamıyorsunuz ama laptopta bulunan dahili ses kartı ve aimp oynatıcı ile sanki orkestranın içinde gibisiniz. Daha yüksek fiyatlara alınan kulaklık ve flac müzikler ile daha iyi sesler alınır ama günlük kullanım için anker q10i gayet yeterli. Henüz uzun kullanım yapamadım ama ilk intiba dedikleri olay tam da bu, inanılmaz.

Artıları;
-dip ses hiç almadım
-son seste kesinlikle cızırtı felan olmadı
-bass up (düğme yardımıyla iki kat bass yükseltme) gayet işe yarıyor, laptopta dinlerken açamıyorum resmen kulağımı sallıyor :)
-herhangi bir kopukluk olmadı
-kapatıp açmalarda bluetooth hemen bağlanıyor
-kulağa çok güzel oturuyor, kulak pedleri (süngerleri) yumuşak güzel
-malzeme kalitesi güzel (maxell malzeme kalitesi zayıftı)

Henüz test etmediklerim;
-konuşma denemedim, genelde laptopla kullanıyorum
-oyunlarda gecikme vs bilmiyorum

Eksileri;
-ağırlığı biraz fazla ama bu durum kalite algısını ortaya çıkarıyor ayrıca rahatsız etmiyor.
Ben kasım kampanyaları ile Teknosa satıcılı olarak aldım, verdiğim para helal olsun, kapalı kutu jelatinli bandrollü vs geldi, hiçbir problem yok.

Ürünün orijinal (gerçek) olduğunu sorgulamak için kutu üzerinde bulunan aşağıdaki resimdeki scratch and check yazılı yeri kazıyıp karekod okutularak açılan sayfadaki 16 haneli numara istenen yere, yine kazınan yerin altında bulunan 16 haneli rakamlar girilerek sonucu yine iki alttaki görseldeki şekilde görülmesi gerekiyor.

IMG_20231125_132539.jpg
Screenshot_2023-11-25-13-21-03-680_net.onecook.browser.jpg

Burada benim sorgum sonucu bu gerçek bir anker ürünüdür şeklinde bilgi veriyor. Mümkün mertebe sağlam satıcılardan almaya gayret ediniz, ben teknosanın kendisinden satın aldım.

Okuduğunuz için telekkür ederim.

Öneri:  A101 ONVO OVBLD03 LİNK MULTI BLENDER SET Fiyat, Yorum, İnceleme ve Teknik Özellikleri

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir