MECOOL KM2 PLUS Deluxe
  1. Anasayfa
  2. İnceleme

MECOOL KM2 PLUS Deluxe

0

MECOOL KM2 PLUS Deluxe lisanslı, hızlı, yüksek depolama alanı sağlayan bu android box siz teknoloji severlere yeni deneyim sunmak için hazır. Mecool firmasının güvencesinde olan bu ürünü almak isteyenlere özel indirim kodumuzda mevcut, satın alma linkleri yazımızın sonunda erişebilirsiniz.

MECOOL KM2 PLUS Deluxe Performans

Bu medya oynatıcı üzerindeki güçlü işlemci olan; Amlogic S905X4-J Dört çekirdekli ARM Cortex-A55, 2004 mhz ile size eşsiz performans sağlamaktadır. 4gb ram ile desteklenen android box oyun veya görüntüde son derece sizi mutlu edecektir.

MECOOL KM2 PLUS Deluxe Hafıza

32 gb hafıza ile uygulamalar ve oyunlar edinmekten çekinmenize gerek yok, hafızanız bol. Bunu kullanın.

MECOOL KM2 PLUS Deluxe Lisanslar

L1 google lisansına sahip olan mecool km2 plus deluxe hdr, hdr10,hlg, Dolby vison destekleri ile seyir zevkinizi artırıp kullanıcıları gözlerinde renkleri tekrar anımlayacakır. 4K Netflix ve Disney+ ve Prime Video, Youtube gibi içerikleri L1 sertifikası ile sorunsuz izleyebilirsiniz.

MECOOL KM2 PLUS Deluxe Bağlantı

Wifi 6 desekli bu kutu, 2.4 ghz 5ghz kablosuz bağlantı sağlayabilirisniz, 1000M-LAN portu ile gigabyte hız sağlayabilirisniz. BT 5.0 versiyona sahiptir. Chromecast ile telefonunuzdan yada bilgisayarınızdan ekran paylaşımı sağlayabilirsiniz.

Android 11 versiyonuna sahip bu cihaz, Beyaz kaliteli plastiği, cam görünümlü lüxs pleksi yapısı olan üründe kapalı açık led ışığı, açılık olduğunu gösteren led ışığı, ve kumandanıza bastığınızda algıladığını gösteren led ışığı ile size güzel deneyimler sunmak için üretilmiştir.

Almak iseyenler için indirim kodu ve sitesi;

MECOOL web sitesi bağlantısını https://bit.ly/47JPFhS , kod: 10CODE

Öneri:  PHILIPS ActionFit TASH402BK Bluetooth Kulaklık Fiyat, Yorum, İnceleme ve Teknik Özellikleri

AliExpress mağaza bağlantısı https://bit.ly/46mTSHq , kod: NEWITEM8

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir