A101 ONVO OVBLD03 LİNK MULTI BLENDER SET Fiyat, Yorum, İnceleme ve Teknik Özellikleri
 1. Anasayfa
 2. Küçük Ev Aletleri

A101 ONVO OVBLD03 LİNK MULTI BLENDER SET Fiyat, Yorum, İnceleme ve Teknik Özellikleri

3

A101 ONVO OVBLD03 LİNK MULTI BLENDER SET Fiyat, Yorum, İnceleme ve Teknik Özellikleri yazımızı sizler için kaleme aldık. Genel anlamda bu tarz ürünlerin inceleme yazıları veya videoları hep satıcıların ürünlerini daha rahat satması için yayınlanıyor olsa da biz genellikle bu ürünleri satın aldığınızda sizleri neler bekliyor, nelere dikkat etmelisiniz ve ürün size neler verebilir ve neleri veremez bu konularda uyarma gereği duyuyoruz. Konu başlığımızdaki Mehmet Atmaca Elektronik üretimi olan ve TÜRKİYE Menşeli bu ürün tüm fonksiyonları yerine getirmek için ana ünitesinde 1500watt gücünde bir motor kullanmaktadır. ONVO OVBLD03 LİNK MULTI BLENDER SET ürün içerisinde şu donanım ve özelikler bulunmaktadır

1500 WATT GÜÇ
NORMAL VE TURBO HIZ KADEMESİ
PASLANMAZ ÇELİK ÇİFT TARAFLI BIÇAK
PASLANMAZ ÇELİK ÇIRPICI UÇ
PASLANMAZ ÇELİK 4 BIÇAK BLENDER UÇ
1500 ML KAPASİTELİ DOĞRAMA HAZNESİ
ERGONOMİK TASARIM KOLİ TASARIM
KAYMAYI ENGELLEYEN PLASTİK AYAKLAR
DİLİMLEME VE RENDELEME BIÇAKLARI

Blender4

Kısa yazımız ile ürünü tanıdıktan sonra gelelim asıl sizler için önemli olan konuya. Bir önceki Link Blender yazımda da belirttiğim üzere, Yetkili servis olduğum dönemlerde bana onarıma gelen küçük ev aletlerinden gayet iyi aşina olduğum üzere bu tarz ürünlerde ne yazık ki çok yüksek oranda tüketici kaynaklı deformasyonlar oluşmaktadır. Her şeyden evvel ne olursa olsun satın aldığınız ürünün bir fiyat performans ürünü olduğunu unutmayınız. Uygun olmayan aparat ile salça veya ekmek hamuru yapmaya kalkarsanız bilin ki motor ile bıçaklar arasındaki dişli sistemi sıyırırsınız ve ürün onarıma gider, üstüne üstlük garanti harici kalır. Sonra siz şikayet sitelerinde ”ürün aldım 3 günde bozuldu” diye yazarsınız ancak değişen bir şey olmaz. Ekmek hamuru ekmek hamuru makinesinde yapılır, Salça ise salça makinesinde yapılır. Nasıl ki kabukları kolay soyulsun diye bulaşık makinenizde domates yıkamanız bulaşık makineniz için zararlı ise, Mixer fonksiyonunda salça yapmaya kalkmanız da bu makine için zararlıdır. Elbette ki ürününüzün bıçak kısmını bulaşık makinenize atıp yıkamak isteyeceksiniz ancak size tavsiyem, ürünün sadece kullandığınız bölümünü lavaboda yıkayıp kaldırmanız yönde olacaktır. Haa size bu öneriyi veriyorum ama benim eşim ne yapıyor diye merak ediyorsanız direkt olatak makineye atıyor ancak onun ”Eyvah ürünüm bozuldu ne yapacağım?” diye bir korkusu olmadığı için rahat davranabiliyor, peki sizin böyle bir rahatlığınız var mı?

Öneri:  ONVO OVBLD01 LİNK ÇUBUK BLENDER Fiyat, Yorum, İnceleme ve Teknik Özellikleri

Daha dün, elektrikli süpürgemizin torbası yerine doğru takılmadığı için torba yerine hazneye dolan ev kirlerini makinenin içinden temizleyen birisi yazıyor bu yazıyı unutmayınız :)))

Yüksek güçlü motorun ani kalkışı da dişli sisteme yüksek bir güç uyguladığı için blender ürününüzü önce açıkta çalıştırıp kontrol edip sonra yemek yapımında kullanmanızı öneririm.

ÇOK ÖNEMLİ UYARI!!!

Bu ürün içerdiği özelliklerden birisinde 4 adet çelik bıçak ile yüksek devir ve yüksek güçte dönen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle KESİNLİKLE ürün fişte takılıyken bıçak kısmında eliniz ile herhangi bir işlem yapmayınız.

  İlginizi Çekebilir

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Yorumlar (3)

  1. Arzum marka bu tarz ürün kullandım baya da pahalıydı. Bir zaman sonra şu alt boru kısmı içten çok ciddi paslanmışti.Garanti kapsamına da almadıla. Bu tarz ürünler hep mi böyle bilmiyorum. Ama paslanmaz celik diye satılan bir ürünün paslanmasi çok garipti. Umarım bunda öyle bir sorun olmaz.

  2. Insanlar yerli markayi gercekten almak istiyor yerli markalarimiz cok ucuz olsun hatta cok cok ucuz olsun diye malzeme kalitesini dusuruyor. Ben ve benim gibi dusunenler yerli markalarda kaliteli urun yapsin cokta ucuz olmasin ama yerli olsun istiyor.yerli markalarda sanirim su zihniyet var millet cok ucuz mal istiyor hayir kardesim kaliteli olsun pahalida olabilir ama bizim olsun istiyor.

   • Evet, bu konuda Karaca, Korkmaz gibi firmalar var ancak onların bile her üretimi aynı değil. Eskiden Arzum’u biraz daha kaliteli bulurduk. Son zamanlarda hemen hemen hepsi Çin’den getirtip etiket basıyor maalesef.

  Bir yanıt yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir