Crowlink NFC Kimlik Yönetim Platformu
  1. Anasayfa
  2. Girişimcilik

Crowlink NFC Kimlik Yönetim Platformu

0

Kendinizi ifade etmek için kişiselleştirilmiş ürünler mi arıyorsunuz? Crowlink, size kendinizi ifade edebileceğiniz benzersiz ürünler sunuyor!

crowlink

Crowlink, 2021 yılında aile içi bir girişim olarak kurulmuş başarılı bir start-up’tır. Yenilikçi ve sürdürülebilir ürün ve hizmetleri tüketicilerle buluşturan Crowlink, çevreye duyarlılığı öncelikli kılan, teknoloji ve inovasyonda önemli gelişmeler sağlayan ve gelecekte kendi ekosistemini oluşturmayı amaçlayan bir dijital ajans markasıdır.

Her ekibin ve bireyin, hepsi bir arada platformumuzu kullanarak sorunsuz bir şekilde bağlantı kurabildiği, yüz yüze ve çevrimiçi ilişkiler arasındaki boşluğu doldurduğu bir gelecek hayal ediyoruz. Crowlink, profesyonelleri birbirine bağlamak için kağıdı teknolojiyle değiştirerek dünyanın dört bir yanındaki ormanları kurtarıyor.

Crowlink,  Yeşil aPaaS Birleşmiş Milletler’in 2030 vizyonuyla uyumlu, kullanıcı deneyimini birleştiren kağıtsız ve temassız dijital pazarlama çözümleri aracılığıyla hem

kurumsal hem de bireysel düzeyde artan karbon ayak izini azaltmayı hedefliyor.

Crowlink olarak neden karbon ayak izi azaltmayı önemsiyoruz?

Karbon ayak izi, birim karbondioksit cinsinden ölçülen, üretilen sera gazı miktarı açısından insan faaliyetlerinin çevreye verdiği zararın ölçüsüdür. Her bir birey yaşadığı yere ve yaşam şekline göre farklı miktarda karbon salınımına neden olur. Yediğimiz gıda tipinden ulaşım şeklimize ve elektrik tüketimimize göre hepimizin karbon ayak izi farklıdır. Karbon ayak izini arttıran faaliyetlere örnek olarak; enerji tüketimi, sanayileşme, insan faaliyetleri ve atık maddeleri verebiliriz. Bu noktada Crowlink teknolojinin insan faaliyetleri ve atık maddeler konusundaki çözümlerine önayak oluyor. Dijital kimliklere geçerek çevre dostu davranıp karbon ayak izinizi azaltmaya başlayabilirsiniz. Geleneksel kartvizitler için yılda 6 milyon ağacın kesilmesini önleyebilirsiniz. BioPVC malzemesi ile sürdürülebilir ve uzun ömürlü dijital kimliklere geçmenin tam zamanı!

Öneri:  Fonangels ve Minyatür Tuğla: Yenilgiden Zaferin Hikayesi

Neden NFC?

NFC (Near Field Communication), yakın alan iletişimi anlamına gelen bir kablosuz iletişim teknolojisidir. NFC, kısa mesafelerde (genellikle 4 cm’ye kadar) veri alışverişi yapabilen cihazlar arasında iletişim kurmayı sağlar. Bu iletişim, elektromanyetik alanları kullanan bir teknoloji üzerinden gerçekleşir. Teknik olarak NFC tanımı bu şekildedir. 

NFC teknolojisi, önümüzdeki yıllarda daha da yaygınlaşabilir ve günlük yaşamın bir parçası haline gelebilir. NFC teknolojisi, gelecekte daha hızlı ve güçlü kablosuz bağlantılarla desteklenebilir. Örneğin, daha yüksek veri aktarım hızlarına ve daha uzun iletişim mesafelerine olanak tanıyan geliştirilmiş NFC çipleri kullanılabilir. NFC’nin yaygınlaşmasıyla birlikte, daha karmaşık güvenlik protokolleri geliştirilebilir. Örneğin, şifreleme algoritmalarının ve kimlik doğrulama yöntemlerinin daha da geliştirilmesiyle NFC tabanlı ödemeler ve veri iletimi daha güvenli hale gelebilir. NFC, Nesnelerin İnterneti (IoT) ekosistemine daha sıkı entegre olabilir. Örneğin, NFC etiketlerinin ve sensörlerin daha yaygın kullanımıyla birlikte nesneler arasında kolay ve güvenli bir iletişim sağlanabilir. Bu, akıllı ev sistemleri, akıllı şehir altyapıları ve endüstriyel IoT uygulamalarında kullanım potansiyelini artırabilir.

Elbette, teknolojik gelişmeler tahmin edilemez olabilir ve NFC’nin gelecekte nasıl bir evrim geçireceği kesin olarak bilinemez. Ancak, NFC’nin yaygınlaşması ve gelişimiyle birlikte daha fazla kullanım alanı ve özelliklerin ortaya çıkması muhtemel bir senaryo olarak düşünülebilir.

NFC Temas Noktaları Hakkında

Özel kullanım senaryoları ve temassız ürünler geliştiren Crowlink; NFC temas noktalarını içeren bu giyilebilir ürünler pazarlama profesyonellerine etkileyici yollar sunarak hedef kitleyle daha etkileşimli interaktif ve kişiselleştirilmiş bağlar kurar. Bulut ortamında ölçeklenen bu benzersiz entegrasyon sayesinde, Crowlink özelleştirilmiş deneyimler sunma yeteneğiyle öne çıkar.

  • Hızlı ve kolay erişim
  • Ödeme kolaylığı
  • İçerik paylaşımı
  • Reklam ve pazarlama
  • Etkileşimli deneyimler

 Peki, Dijital Pazarlama?

 Crowlink, veri analitiği ve segmentasyon tekniklerini kullanarak kişiselleştirilmiş kampanyalar oluşturbileceğiniz IOT pazarlama altyapısına sahiptir. Müşterileri daha iyi anlayarak önceki etkileşimlere dayalı olarak daha uygun ve ilgi çekici teklifler sunabilir rekabet avantajınızı artırabilirsiniz.

Öneri:  Çocuklarınızın Hayal Gücünü Zenginleştirecek Masallar için “Bizzy”

Sosyal medya pazarlamasında etkin rol oynayan kişiler ve işletme sahipleri, dijital pazarlama evreninde Crowlink ile yeni bir boyuta sıçrayabilirsiniz. Peki nasıl? Profilinizdeki link karmaşıklığından link-in-bio özelliği kurtulup tüm iletişim bilgilerinizi tek link üzerinde toplayabilirsiniz. Kişiselleştirdiğiniz alanlara takipçileriniz için çeşitli entegrasyonlar hazırlayıp hedef kitlenize daha kolay ulaşım sağlayabilirsiniz. Böylece güçlü işbirliklerinizi daha etkili hale getirebilirsiniz.

Crowlink Teknoloji Ajansı, üretim yapan tüm işletmelerin satış öncesi veya satış sonrası müşterileriyle etkileşimi artırmak ve pazarlama stratejilerini güçlendirmek için yenilikçi Enterprise çözümler sunuyor.

Temas verimliliği kavramı

Temas verimliliği, kurum ve işletmelerde temas eden çalışanların temaslarıyla yarattığı değerin, bu temasın gerçekleşmesi için harcanan kaynakların oranını ifade eder. Yani, bir işletmenin temas verimliliği ne kadar yüksekse, daha fazla değer sağlayan etkileşimler gerçekleştirmiş ve bu etkileşimler için daha az kaynak harcamış demektir. Crowlink’in sunduğu temas çözümleri ve geliştirdiği ürünler, temas değerini doğa hassasiyeti gözeterek artırmaya odaklanıyor. 

Crowlink, profesyonelleri birbirine bağlamak için kağıt yerine teknolojiyi kullanarak dünyanın dört bir yanındaki ormanları kurtarıyor ve unutmayın: Dijital pazarlamada kullanacağınız İsviçre çakınız her zaman cebinizde.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir