Daewoo Dw Nfk 48020 No Frost Buzdolabı Fiyat, Yorum, İnceleme ve Teknik Özellikleri
 1. Anasayfa
 2. Beyaz Eşya

Daewoo Dw Nfk 48020 No Frost Buzdolabı Fiyat, Yorum, İnceleme ve Teknik Özellikleri

3

Daewoo Dw Nfk 48020 No Frost Buzdolabını kıymetli bir takipçimiz sormuş, demek ki merak edilebilen bir ürün, olur da araştıranlar olursa bilgi sahibi olsunlar diye şu kısa yazımızı sitemize ekleyelim burada bulunsun. Daewoo Dw Nfk 48020 No Frost Buzdolabı her ne kadar Daewoo adı altında satılıyor olsa da ürün Manisa Vestel fabrikalarında üretilmektedir. Bahsi geçen model KOMBİ TİP dediğimiz alttan donduruculu buzdolabıdır. Alttan donduruculu buzdolapları ile ilgili bütün markaların yetkili servislerindeki ustalarımız memnuniyetsizlik bildirse de henüz teknik anlamda kendimiz bir tespitte bulunmadık bunu belirtmek isteriz.

Daewoo DW NFK 48020

Alttan donduruculu olan bu buzdolabında Jiaxipera 1/5HP 144Kcal kompresör kullanılmıştır. 4,5 watt dondurucu bölüm fan motoru kullanılan üründe iç hava dolaşım sistemini sağlayan fan motoru DC tiptir (PC soğutucu fanlarından) Aşaüıdaki fan görseli temsilidir, buzdolabında kullanılan motorun nasıl bir şey olduğunu anlamanız için eklenmiştir.

fan

R600 soğutucu akışkana sahip ürün 3 cam raf, sebzelik, şişelik, kapı rafları ve dondurucu bölüm rafları ile birlikte soğutucu bölümde etkin led aydınlatma ile size gelecektir.

d2

Standart şekilde dolabın kapısı soldan sağa doğru açılmaktadır ancak montaj esnasında ve takip eden bir ay içerisinde ücretsiz olarak kapı yönü değişimi yaptırabilirsiniz. 30 Günden sonraki talepleriniz ücrete tabidir bilginiz olsun.
TROPIKAL sınıfı T/SN ve ürün genişliği 70cm dir.


SOĞ.AYDINLATMA : LED
DOND.AYDINLATMA : YOK
CAMRAF PROFIL/CERCEVE RENGI : KAR BEYAZ
CONTA RENGİ : STANDART (BEYAZ)
CHİLLER : VAR
SOĞUTUCU BÖLME RAFI : CAM RAF
BUZLUK : YOK
BUZMATİK YOK
HIZLI DONDURUCU : YOK

Ürün kontrol paneli gövde içerisinde soğutucu bölüm yan duvarındadır. Dış bölümde kontrol paneli ve display gösterge bulunmamaktadır. Ürün ile ilgili merak ettiğiniz ancak bu yazıda bulamadığınız detayları SORU SOR bölümümüzde sorun elimizden geldiğince hızlı şekilde yanıtlarız.

Öneri:  SEG SRF2832 A101 Buzdolabı Fiyat, Yorum, İnceleme ve Teknik Özellikleri (A101 Satışı)

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Yorumlar (3)

  1. 28/09/2022

   Selamlar,
   gerçekten şaşırıyorum artık, adamlar 2022 yılında buzdolabı yapıyor ve derin dondurucu bölümüne koyacağı bir ampülü-bir duyu esirgiyor.

  2. Yani bu marka iyi mi kötü mü idare eder mi almayı düşünüyorum ama sorun yaşamakta istemiyorum

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir