Neler yeni

65PML9008 Nam-ı Diğer The Xtra

CBY

Meraklı
Meraklı
Dostlar merhaba, daha önce 65PML9507 kullanıyordum değişim neticesinde bu ürüne yakın zamanda sahip olacağım. Bu ürünü satın alanlar ya da almak isteyenler bir arada deneyimlerimizi paylaşalım isterseniz. TV elime geçtiğinde 9507 ile ufak bir kıyaslama da ekleyeceğim. İyi forumlar.

pear

İnce Eleyen
Kadim Üye
Dostlar merhaba, daha önce 65PML9507 kullanıyordum değişim neticesinde bu ürüne yakın zamanda sahip olacağım. Bu ürünü satın alanlar ya da almak isteyenler bir arada deneyimlerimizi paylaşalım isterseniz. TV elime geçtiğinde 9507 ile ufak bir kıyaslama da ekleyeceğim. İyi forumlar.
Ben de listeme aldım. Tek düşündüren kendi işletim sistemiyle gelmesi.

CBY

Meraklı
Meraklı
Ben de listeme aldım. Tek düşündüren kendi işletim sistemiyle gelmesi.
Bundan emin miyiz hocam ? Birkaç video izledim android işletim sistemine sahipti sanki. Yabancı kaynaklarda Android 11 Google TV olarak geçiyor.

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
O halde sizden çok şey öğreneceğiz demektir, Ben de konuyu sabitledim arada kaybolmasın :ok

• Beğen
Tepkiler: CBY

pear

İnce Eleyen
Kadim Üye
Bundan emin miyiz hocam ? Birkaç video izledim android işletim sistemine sahipti sanki. Yabancı kaynaklarda Android 11 Google TV olarak geçiyor.
Sanirim kastettigim 9308 bowers&wilkins ses sistemiyle gelen mini led.

CBY

Meraklı
Meraklı
O halde sizden çok şey öğreneceğiz demektir, Ben de konuyu sabitledim arada kaybolmasın :ok

Ufak bir araştırma ve diğer forumlardan edindiğim bilgiye göre PML9507’ye göre tepe parlaklık 1500’den 1000’e düşmüş, işlemci sayısı 4 değil 2, ambilight 4 taraflı değil 3 taraflı, IMAX desteği yok, Android yok, görüntü işlemcisi yapay zekalı P5 değil düz P5 o da kırpılmış.

Son düzenleme:

CBY

Meraklı
Meraklı
Vatan Bilgisayar son anda aradaki fiyat farkını ödemem suretiyle OLED808 modeli ile değişim yapmayı kabul ettiği için 9008 modeli iptal oldu üstadım. 9008 hakkındaki bilgileri forumdaki diğer arkadaşlardan bekliyoruz artık :bye