Neler yeni

Akıllı Saat Bataryaları Kaç Gün Dayanır?

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Başlıktaki soru oldukça spesifik ve değişkenlere bağlı olduğu iin konuyu da o şekilde ele almak gerekiyor elbette.
Bu konu başlığı altında tecrübelerini paylaşacak olan dostlarımız zaten olacaktır fakat kendim Samsung Galaxy Watxh 5 üzerinde uyguladığım 24 saat testlerinde bu akıllı saat işinin bazı koşullarda pek de akıl işi olmayabileceği görüşüne kapıldım açıkçası.

Samsung Galaxy Watch 5 ile ilgili görüşlerimi sitemizde yazdım. Sizler de görüşlerinizi ve tecrübelerinizi burada paylaşabilirseniz çok mutlu olurum.

1701092630996.jpeg 1701092649544.jpeg 1701092692530.jpeg

halil

Yeni Üye
Yeni Üye
Güç tasarruf modu açık şekilde 2-3 gün dayanıyor. Arama, sms ve Whatsapp'dan gelen bildirimlere bakmak için kullanırım. Bazen günlük hareket aralığımı kontrol ederim. Always on Display özelliğini kapalı tutuyorum ekrana dokununca saati göstermesi benim için yeterli diğer türlü gözüm sürekli kayıyor. 5 aydır kullanıyorum.

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Güç tasarruf modu açık şekilde 2-3 gün dayanıyor. Arama, sms ve Whatsapp'dan gelen bildirimlere bakmak için kullanırım. Bazen günlük hareket aralığımı kontrol ederim. Always on Display özelliğini kapalı tutuyorum ekrana dokununca saati göstermesi benim için yeterli diğer türlü gözüm sürekli kayıyor. 5 aydır kullanıyorum.
Geri dönüşünüz için çok teşekkür ederim.

aydin_60

Meraklı
Yeni Üye
Samsung telefon kullanan birisi olarak saatte Huawei derim. Ben Samsung watch 5 pro alacaktım onun yerine Huawei Gt3 pro aldım. Ortalama 10 gün şarj süresi var.
Telefonları zaten günlük şarj ediyoruz, bide üstüne saatleri günlük? şarj etmek insana bi süre sonra gına getirir.

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Samsung telefon kullanan birisi olarak saatte Huawei derim. Ben Samsung watch 5 pro alacaktım onun yerine Huawei Gt3 pro aldım. Ortalama 10 gün şarj süresi var.
Telefonları zaten günlük şarj ediyoruz, bide üstüne saatleri günlük? şarj etmek insana bi süre sonra gına getirir.
Evet özellikle o şarj konusu ciddi can sıkıcı.

Puzik

Süper Üye
Kadim Üye
Huawei Watch GT2E vardı. 2 hafta gidiyordu her özelliği açık lakin telefondan görüşme mesaj yazma vs yok. Şuan Apple Watch Se 2. Gen kullanıyorum, tüm özellikleri mesai saatleri içinde kullanıyorum, bildirimler, telefon cevaplama (çok çağrı gelmiyor), mesaj yazma gönderme, mail takibi vs 1 buçuk gün yetiyor ama mecbur her akşam şarja koyuyorum. Çokta dert etmiyorum bu durumu kanıksadım :)

mds50

Yeni Üye
Yeni Üye
Gerçek bir akıllı saat deneyimi isteniyorsa maks 2 gün. Saat görünümlü akıllı bileklikler uzun gidebiliyor.