Neler yeni

Amazon'da GoWith markası ile satılan Activ Trade satıcısının hassasiyeti ve müşteri odaklı yaklaşımı

KorkutSA

Yeni Üye
Yeni Üye
Her ne kadar şikayet bölümüne yazsam da bugün çok şaşırdığım bir olayı anlatacağım. Amazon aracılığıyla satıcısı amazon olmayan bir firmadan 700₺ civarında ürün satın aldım. Beklentilerimi karşılamasa da kendilerine 5 üzerinden 3 yıldızlı kısmen olumsuzluktan bahsettiğim bir yorum yazdım. Yorum yayınlanır yayınlanmaz firmadan bir mesaj geldi. Ekte paylaşıyorum. Büyük şaşkınlık içerisindeyim. Sizlerle de bu durumu paylaşmak istedim.

Ekli dosyalar

• 2024-03-05_16h38_13.png
    2024-03-05_16h38_13.png
    98.1 KB · Görüntüleme: 21

İlteriş Yılmaz

Sürecin kendisi sonuçtan çok daha kıymetli.
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.inceleriz.com
Her ne kadar şikayet bölümüne yazsam da bugün çok şaşırdığım bir olayı anlatacağım. Amazon aracılığıyla satıcısı amazon olmayan bir firmadan 700₺ civarında ürün satın aldım. Beklentilerimi karşılamasa da kendilerine 5 üzerinden 3 yıldızlı kısmen olumsuzluktan bahsettiğim bir yorum yazdım. Yorum yayınlanır yayınlanmaz firmadan bir mesaj geldi. Ekte paylaşıyorum. Büyük şaşkınlık içerisindeyim. Sizlerle de bu durumu paylaşmak istedim.
Amazon'un müşteri odaklı politikasını gördükçe mutlu oluyorum gerçekten. Elbette yer yer bazı olaylar yaşanıyor ve bunlarla ilgili sizde de olduğu gibi şikayet ortaya çıkabiliyor. Ama Amazon genelde çözümün merkezi olmayı tercih ediyor. Biz de mümkün olduğunca Amazon'u kullanmaya devam edeceğiz. :clap2

NBKpro

Moderatör
Moderator
Web sitesi
inceleriz.com
Güzel bir yaklaşım. Amazon'un ilk girdiği zamanlardaki gibi. Fakat biz ne yapıyorsak bize yapıyoruz. Suistimal etmeye başlayanlar olunca firmaların tavrı da değişiyor elbette.

Satıcı da her kimse amacının sadece "parayı alıp kasaya atayım" değil müşteri kazanma çabası da olduğu görünüyor. Tebrik etmek lazım kendilerini.