Neler yeni

Aras Kargo Test

Gabe Logan

İnceleriz Test Kullanıcı
Araştırmacı
Aras Kargo Sorunları Bölümümüz Açılmıştır

PCTeknikElektronik

@PCTeknik
Destek Ekibi
Bu kargoların alt bölümleri var aynı bu şekil TVBox bölümününde alt kategori bölümleri olmalı Lisanslı TVBox'lar, Lisanssız TVboxlar, TVBox incelemeleri, TVBox Arıza Destek, TVBox yazılım Rom, TVBox apk'lar gibi tek yerde tek konu olunca hepsi çorba gibi oluyor düzenli olmalı herkes aradığnı bulsun kaç ay önce söylemiştim sadece bir bölüm açıldı.

@İlteriş Yılmaz ilgilenirsen sevinirim..

İlteriş Yılmaz

Sürecin kendisi sonuçtan çok daha kıymetli.
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.inceleriz.com
Bu kargoların alt bölümleri var aynı bu şekil TVBox bölümününde alt kategori bölümleri olmalı Lisanslı TVBox'lar, Lisanssız TVboxlar, TVBox incelemeleri, TVBox Arıza Destek, TVBox yazılım Rom, TVBox apk'lar gibi tek yerde tek konu olunca hepsi çorba gibi oluyor düzenli olmalı herkes aradığnı bulsun kaç ay önce söylemiştim sadece bir bölüm açıldı.

@İlteriş Yılmaz ilgilenirsen sevinirim..
Biraz düzenledim oraları. :ok

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Fazla fark olmamış ama neyse hertürlü konu açılır sorun yok eldekilerle idare etmesini bilmeli insan yavaş yavaş alt konular vs açılır baştan düzenli olsa ilerde konuları taşımakla uğraşılmazdı ortaya karışık olsun..
Aaaallederiz beaaaa :love:

İlteriş Yılmaz

Sürecin kendisi sonuçtan çok daha kıymetli.
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.inceleriz.com
Fazla fark olmamış ama neyse hertürlü konu açılır sorun yok eldekilerle idare etmesini bilmeli insan yavaş yavaş alt konular vs açılır baştan düzenli olsa ilerde konuları taşımakla uğraşılmazdı ortaya karışık olsun..
Nasıl fark etmedi ya. ? Lisanslı lisanssız diye ayırdım, yazılım diye ayırdım. Sorunlar ve çözümler diye ayırdım. ?

ByCilo

Müdavim
Kadim Üye
Aras Kargo Sorunları Bölümümüz Açılmıştır
Muğla şubesi Akyaka'dan başlayıp Köyceğiz'e kadar kargo getirmiyor! Diğer tüm firmalar kargo getirir. En son Ulaştırma bakanlığına yazacağım belki çözüm buluruz.

mrcalis

Yeni Üye
Yeni Üye
Benzeri trendyol express problemleriniz olursa yardımcı olmaya çalışırım