Neler yeni

Beyaz esya secimi , bügün alcam

ahmet94

Yeni Üye
Yeni Üye
Selamlar buzdolabi, camasir, bulasik arcelik alirsam camasir 9100M oluyor arcelik 56 bin diyor. Veya 9120M

Veya buzdolab busalik arcelik alip 44 bine,
22 bine electrolux perfect care 700 veya 600 alabilirim.

bugun almam lazim malum taksit isleri bitiyor. Acil desteginizi bekliyorum

Camasirda nuharla kisa programda sadece koku alma var mi 1 saat giyilmis kiyafetler icin?

Son düzenleme:

İRFAN

Süper Üye
Kadim Üye
Bir cihaz olsa hadi neyse ama 3 farklı cihaz için hemde bugün pazar olmasına rağmen yardım istiyorsunuz ama bu işler aceleye gelmez ve bunu birkaç gün önceden belirtmeniz gerekirdi. Yardımcı olacak arkadaşlar var ama hem hafta sonu hemde zaman sınırlı olduğu için muhtemel sorunuz cevapsız kalır.

ahmet94

Yeni Üye
Yeni Üye
Bir cihaz olsa hadi neyse ama 3 farklı cihaz için hemde bugün pazar olmasına rağmen yardım istiyorsunuz ama bu işler aceleye gelmez ve bunu birkaç gün önceden belirtmeniz gerekirdi. Yardımcı olacak arkadaşlar var ama hem hafta sonu hemde zaman sınırlı olduğu için muhtemel sorunuz cevapsız kalır.
Selamlar haklisiniz

Aslinda suan 2 secegene indim

Arcelik 9120M, buzdolabi busalik hepsi arcelik veya buzdolabi busalik arcelik Electrolux perfect care 700 veya 600.

Hangi urunde daha cok amorsitor var, akilli deterjan ozelligi , en saglam sessiz hangisi olur bunlari arastirsamda bilgiiye ulasamiyorum.

Konuyu guncelliyorum

Murat ALA

Moderator
Moderator
Adam akıllı tam bir bütçe söyleyebilir misiniz? Ona göre ilerleyelim çorba şu anda vaziyet.

ahmet94

Yeni Üye
Yeni Üye
54 bin 3lu
64 bun 3lu hocam
arcelik 44 bin buz dolabi + 20K camasir

Murat ALA

Moderator
Moderator
54 bin 3lu
64 bun 3lu hocam
arcelik 44 bin buz dolabi + 20K camasir
Grundig GPWM 92855 Çamaşır Makinesi
Grundig GPDF 6732 Bulaşık Makinesi
Grundig GPKND 551 Buzdolabı

Ürünler Arçelik üretimi ve garantisindedir. Alırsanız yetkili servise +4 yıl ek garanti yaptırmayı ihmal etmeyin.

ahmet94

Yeni Üye
Yeni Üye
Grundig GPWM 92855 Çamaşır Makinesi
Grundig GPDF 6732 Bulaşık Makinesi
Grundig GPKND 551 Buzdolabı

Ürünler Arçelik üretimi ve garantisindedir. Alırsanız yetkili servise +4 yıl ek garanti yaptırmayı ihmal etmeyin.
Anladim hocam tesekkurler.

Arcelikte kedi tuyu toplayan model var areclikte bu butceye cikarsam onu alirim direkt.

Tesekkurler yine de. Sanirim electrolux 700 alicam zaten yurt disina tasinma durumu var servisi cok onemli degil

Acele etme sebebim taksit isinin bitme ihtimali.

evrenatabek

İnce Eleyen
Kadim Üye
Web sitesi
www.facebook.com
taksit iş bitmez.

senet-çek ile
bireysel kredi ile illaki taksitler olacak.
Burada icra yükünü bankadan alıp, esnafa verme var.
Eskiden kredi kartı mı vardı?
EVKUR her daim senet işi varoldu.

ahmet94

Yeni Üye
Yeni Üye
taksit iş bitmez.

senet-çek ile
bireysel kredi ile illaki taksitler olacak.
Burada icra yükünü bankadan alıp, esnafa verme var.
Eskiden kredi kartı mı vardı?
EVKUR her daim senet işi varoldu.
Evet biterse tuketimde biter. Ama suan kart buyuk avantaj oluyor vade farki cikmadigi icin.

Ben camasir olarak arcelik almaya karar verdim
. 2 tane bol tuy doken kedim var. Kurutuma mak koycak yerde yok.

10141 PM olacak. Program indirmeniside iyiymis. Electrolux 700 alacaktim cok iyi makine diye, kedi tuyu isi yuzunden fikir degistirdim. Arceligin patentleri ve teknolojisi iyi ise kedi kopek sahiplerinde bir numara olurlar.

Murat ALA

Moderator
Moderator
Evet biterse tuketimde biter. Ama suan kart buyuk avantaj oluyor vade farki cikmadigi icin.

Ben camasir olarak arcelik almaya karar verdim
. 2 tane bol tuy doken kedim var. Kurutuma mak koycak yerde yok.

10141 PM olacak. Program indirmeniside iyiymis. Electrolux 700 alacaktim cok iyi makine diye, kedi tuyu isi yuzunden fikir degistirdim. Arceligin patentleri ve teknolojisi iyi ise kedi kopek sahiplerinde bir numara olurlar.
Kıl tüy toplama işleri çamaşır makinelerinde ne bileyim saçma. İlave durulama ile çözdüklerini söyliyorlar ama bence randımanlı çalışmaz. Bu özellik var diye makine almayın. Kıldan tüyden kurtarmanın tek yolu kurutma makinesi almak.

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
Kıl tüy toplama işleri çamaşır makinelerinde ne bileyim saçma. İlave durulama ile çözdüklerini söyliyorlar ama bence randımanlı çalışmaz. Bu özellik var diye makine almayın. Kıldan tüyden kurtarmanın tek yolu kurutma makinesi almak.
Eğer koymaya yeriniz varsa kesinlikle kurutma makinesi şart.

GTP420

Yeni Üye
Yeni Üye
Kurutma makinesi için tavsiye marka ve model önerebilecek var mı? Elbette beklentim sağlam ve sorunsuz olması. Çok pahalı olmayan modeller olursa daha iyi olur :)

Serra

İnce Eleyen
Kadim Üye
Kredi kartına taksit biterse çeyiz mağazaları senet ile 3 katı pahalıya satıyor olan halka olur.