Neler yeni

Evlerde su ve elektrik üreten cihazlar geliyor | Barajlar dönemi bitiyor | Yeni bir enerji türü

osmanke

Müdavim
Kadim Üye
Web sitesi
turkvod.com
Türk firmanın dünyayı şaşırtan buluşu hayata geçti ve satışı başladı. REPG Enerji, havadaki ve ortamdaki gizli ısı ve atık ısılardan hem enerji hem de su üretiyor. Bu teknoloji dünyaya yeni bir enerji ve su kaynağı kazandırmış oldu. Buluş dünyanın su sorununu tamamen çözebileceği gibi farklı gezegenler de hayat başlatacak kadar etkili... Şebekeden Bağımsız su ve elektrik üretimi.Bigsmall Youtube Kanalının bu haftaki konuğu İTÜ Arı Teknokent'teki REPG Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Karayağız oldu.
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

?RePG Energy Su Sebili ve Klima ?Prosumer Expo 2023 ♻️Temiz Enerji Kongresi ve Fuarı ✅Ankara​

7 May 2023 ♻️Prosumer Expo Temiz Enerji Kongresi ve Fuarı
#prosumer #güneşenerjisi #congresiumankara #solarpanel #güneşpaneli #temizenerji #yenilenebilirenerji ♻️Prosumer Expo 2023 Temiz Enerji Kongresi ve Fuarı (Tüm Röportajlar)VİDEO: ♻️Prosumer Expo T... ✅WEB: https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/...?Prosumer Expo Temiz Enerji Kongresi ve Fuarı, Ankara ATO Congresium’da 03-05 Mayıs 2023 tarihlerinde gerçekleşecek. Üç gün sürecek bu etkinlikte sektörün önde gelen firmalarının ve kamu kurumlarının stant alanları yer aldı. Global konjonktürde yenilenebilir enerjinin durumu, ülkemizde yeşil enerjiye yapılan yatırımlar ve yürütülen projeler, üretimden tüketime kadar enerjinin izlediği yolu, güneş enerjisi, rüzgâr enerjisi, enerji verimliliği ve enerji depolama üzerine yoğunlaşan konu başlıklarını içeriyor.

osmanke

Müdavim
Kadim Üye
Web sitesi
turkvod.com

RePG Enerji ne yapar?​

RePG Enerji ile Kablosuz Enerji ve Borusuz Su Transferi nasıl çalışır?​

RePG Enerji ile Kablosuz Enerji ve Borusuz Su Transferi nasıl çalışır?How "Wireless Energy" & "Pipeless Water Transfer" can work with RePG Energy technology? Energy&Water MiningPipeless Water TransferWireless Electric and Power Transfer in-to CitySmall&Smart Grid Energy&Water Blockchain - Wireless 1Dağıtık Yapı&Mimari Tüm Dünyada Yaygınlaşıyor2Merkezi Kaynak, Üretim, Depolama ve Dağıtım verimsiz, 3Akıllı bireysel, bölgesel ve küçük şebeke bazlı üretim,4Akıllı depolama&dağıtım ile verimli kaynak paylaşımı, 5IoT ve API yeni dünyanın yeni otoban ve altyapı şebekeleri,6REPG yeni nesil Enerji, Güç ve Elektrik üretim kaynağımız, 7Bireylere kadar inen üretim: ‘Enerji ve Su Madenciliği’8‘Kablosuz Elektrik Taşıma’ ve ‘Borusuz Su Taşıma’9Mahalli Elektrik ve Su üretimi: Akıllı Küçük Şebeke ile dağıtım10Üst şebeke ve alt şebekeler arası yönetim sistemi,11Enerji ve Su Blockchain ile güvenli kayıt ve mutabakat sistemiKablosuz,WirelessDireksiz,PoleLessTaşıma Kulessiz (Towerless)

osmanke

Müdavim
Kadim Üye
Web sitesi
turkvod.com

RePG Şebeke Bağımsız Acil Durum Afet Konteyneri​

22 Mar 2023
RePG Enerji saha ekibimizden "Acil Durum Konteyner'in canlı kullanıma geçiş sonrası gelen görüntüler ve bilgiler aşağıdaki gibidir.Ekiplerimiz Hatay’da ilk RePG Şebeke Bağımsız Acil Durum Konteynerini AFAD desteği ile 12. Gün sonunda devreye aldı. Sistemlerin üretim ve test süreci 9 gün, 1.5 gün yerine ulaştırma ve 1.5 gün kuruluş ve devreye alınarak enerji ve su üretimi başladı.- RePG Sistemleri Elektrik üretimi ve Isıtma (Çadır içi Isıtma ) fonksiyonları başarı ile yapmaya başladı.- Aynı zamanda, güneş panelleri ve mini rüzgar türbinleri de devreye alındı.- Havadan Su Üretim RePG AQUA Sebil sistemleri ortama uygun üretim için aktif edildi.- Akıllı Direk, Mobil Batarya ve İnternet servisleri uzaktan yönetim IOR sistemi ile devreye salı günü devreye alınacaktır.Şebeke Bağımsız Akıllı konteynerlerimiz bir nevi Çadır Kentlerin hem Kazan Dairesi, Hem Elektrik Üreticisi, hem de Su üretme ve filtreleme sistemini içerisinde barındıran çok işlevsel bir teknoloji oluyor.RePG bağımsız Şebeke konteyneri ile ilgili daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:https://lnkd.in/d5iz2_kgNot: RePG enerji kendi üretim ve test ortamındaki tam hazır veya yarı hazır sistemleri bir araya getirerek: melek yatırımcıları ve destek sağlayan iş ortakları sayesinde "İlk Acil Durum Konteynırını" kurabilmiştir. Yeni konteynerlerin üretim zamanı alt tedarikçilerin (Özel Kazan, Exchanger, Kondenser etc.) süresine bağlı olacaktır.

osmanke

Müdavim
Kadim Üye
Web sitesi
turkvod.com

RePG Aqua - Havadaki Nemi Kullanarak İçme Suyu Üretir​