Neler yeni

Fethiye için Klima Önerisi *LG Dual Cool Plus Alındı*

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Montaj takriben 1,5 saat önce bitti. Ustaları yolcu ettikten sonra ben de Çimen Baba'nın bir kahvesini içtim ayrıldım.

1714817105946.jpeg

Ustalarımızın ellerine sağlık, gayet güzel bir montaj oldu.
Aslında elektriği de bağlayacaklardı fakat evin tesisatında topraklama hattı yoktu ve linye hattı da uygun değildi o nedenle uzman bir elektirikçiden destek alacak Çimen Babamız.
Klimanın test çalıştırmaları esnasında ses seviyesini vs elimden geldiğince kontrol ettim. LG kompresörlerdeki bildiğimiz o tiz frekans sesi haricinde mevcut hava koşulları çerçevesinde çalışan klimanın çift kollu kompresörü gayet sessiz çalışıyordu.

Testler esnasında iç ortam 24 dereceydi o nedenle rakamsal bir veri almaya gerek görmedim dostlar biliyorsunuz bu veriler yanıltıcı olur.

LG Türkiyenin vakum politikası dahil birkaç soruyu montaj esnasında sorup kayıt altına aldım. Önümüzdeki süreçte belli aralıklarla bu videolardan soru cevap etkinlikleri şeklinde kısa kısa kesitleri sosyal medya hespalarımda da en kısa zamanda paylaşacağım.

ustamız gerek yok dedi Çimen Babamıza fakat ben yine de dış ünitenin üstüne bir çınga (Bu yörede çatı kaplaması veya saçak anlamında kullanılıyor) yaptırmasının güneşin etkisinden daha az etkilenmesini sağlayıp fayda sunacağını izah ettim. Hava akımını hiçbir şekilde kesmeden sadece güneşin direkt ışınının klimaya vurmasını engelleyecek olan bu işlemi demirci bir arkadaşı varmış ona yaptıracak kıymetli büyüğümüz.

Sabah instada bir ufak yayın atmıştım, devanı da kısa zamanda gelir :ok

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Aklıma gelmişken yazayım. Ürün içerisinden 12000btu klima için 3x1 kablo çıkıyor.
Biz bu kabloyu mesafe uzun olacağı için 3x2,5 olarak elektrikçiye çektirmesini rica ettik.
Ürünün orijinal kablosu yine tüketicide kalacak.

GokcenDogmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
Abi Allah razı olsun senden. Sayende aklımda flu hiçbir nokta kalmadan hem ürün hemde montaj ziyadesiyle mükemmel oldu. Hem ürün arayışında hemde keşif ve montaj refakatindeki emeklerin için Allah ecrini kabul etsin. Rabbim tüm kullarını senin gibi iyi ve ahlaklı insanlarla karşılaştırsın. Bende videoyu bekliyorum inşallah.

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Abi Allah razı olsun senden. Sayende aklımda flu hiçbir nokta kalmadan hem ürün hemde montaj ziyadesiyle mükemmel oldu. Hem ürün arayışında hemde keşif ve montaj refakatindeki emeklerin için Allah ecrini kabul etsin. Rabbim tüm kullarını senin gibi iyi ve ahlaklı insanlarla karşılaştırsın. Bende videoyu bekliyorum inşallah.
Abim mümkün olan ilk fırsatta sana orijinal hallerini yollarım. Sonra kesip biçtiklerimi hazırlayınca sosyale ekleyeceğim zaten.
Bu arada güzel evladını da Allah sizlere bağışlasın çok güleç maşallah.

Baktım usul usul yanıma yaklaşıyor, kulağıma bir şey söyleyecek zannettim, kafamı çevirip kulağımı uzatınca yanacığımdan öpüverdi Allaaaaahh tam da ben, benim evlatları ''Torun isterim'' diye darlasam mı diye düşünce aşamasındayken :love: :love: :love:

Daha evlenmediler, ben de 50 yi daha yeni geçtim diye kendimi zor tutuyorum ama içimde olan o kız evlat sevgisi de durmuyor işte :kop

Çimen Babamızla da ayak üstü sohbet ettik, Komşunuzla iki hasbihal eyledik, Komşunun köpeği DAYI ile tanıştık yani her şey çok güzel, ai,len çok misafirperverdi 💜🧡:cay

Ürününüzü güzel günlerde kullanın abi :ok