Neler yeni

Govee Immersion Şerit Ledlerle Ambilight Özelliğine Para Ödemeye Son! Alexa ile Kurulum ve Kullanımı

osmanke

Müdavim
Kadim Üye
Web sitesi
turkvod.com

Govee Immersion Şerit Ledlerle Ambilight Özelliğine Para Ödemeye Son! Alexa ile Kurulum ve Kullanımı​

Test ettik ve kullanıyoruz oğlumun tv,sinde Arkadaşlar bu sistemi oğlumun tv,sine kurduk nasıl olmuş

buda youtube,deki tüm ayarları ve kurulumu

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
çok güzel ve faydalı bir paylaşım. sizin ve paylaştığınız bilgilerinizin forumumuza değer kattığı kanaatindeyiz. bu paylaşım için teşekkir eder, ürününüzü güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

Hakan

Süper Üye
Kadim Üye
Paylaşım için teşekkürler. Yapmak isteyenler için güzel bir rehber. Fakat ortaya çıkan şey ekranda seyredilen videonun önüne geçecek kadar abartılı bana göre. Kardeşim de Ambilight merakı yüzünden Philips aldı. O kadar alma diye dil dökmeme rağmen. Denedi. Şimdi kesinlikle kullanmıyor. İzlenen videodan insanı koparıyor diyor.

Herkesin kişisel tercihi.

NBKpro

Moderatör
Moderator
Web sitesi
inceleriz.com
Aman abi, gamara falan, bizi izliyor olmasınlar:hihi Ambilight bir sürelik heves sanki, bana öyle geliyor. İlk zamanlar açıp açıp bakıyorduk. Şimdi biri açınca "kim açtı bunu" şeklinde bir soru geliyor.

Hoş bir görüntü, böyle cihazlar yaygınlaşır da marketlerin haftalık ürünlerine gelirse almayı düşünürüm :deli1

Tugral

İnce Eleyen
Araştırmacı
Ambilight’ı günlük tv izlerken hiç açmıyorum ama özellikle bilim kurgu temalı filmlerde ve oyun oynarken kesin açıyorum bu şekilde sıradan olmaktan çıkıyor.

emurat

Süper Üye
Kadim Üye
Ambilight’ı günlük tv izlerken hiç açmıyorum ama özellikle bilim kurgu temalı filmlerde ve oyun oynarken kesin açıyorum bu şekilde sıradan olmaktan çıkıyor.
Oyunlarda ve Filmlerde odağı dikkati dağıtıyor diyorlar. Alanlar hep bir heves aldık sonra kapıyoruz diyorlar.
Bence birşey izlerken değilde müzik falan dinlerken olabilir. Akşam özellikle ev disko gibi ?

Tugral

İnce Eleyen
Araştırmacı
Oyunlarda ve Filmlerde odağı dikkati dağıtıyor diyorlar. Alanlar hep bir heves aldık sonra kapıyoruz diyorlar.
Bence birşey izlerken değilde müzik falan dinlerken olabilir. Akşam özellikle ev disko gibi ?
Parlaklığı biraz kıstım 7-8 bandında kullanıyorum futbol maçı gibi genel sabit görüntü yoksa eğer tam tersi açık olduğunu unutuyorum bazen ?
Ya kullanım tarzımdan yada 1.5 ay olduğu için heves devam ediyor açıkcası.
Müziği çok denemedim açıkcası dediğiniz gibi olacagindan şüphe yok :)