Neler yeni

Satın Alma Önerisi Haier Çamaşır Makinesi

Pkts

Yeni Üye
Yeni Üye
Evlilik arefesinde olduğum için çok araştırdım son dönemde çamaşır ve kurutmaları çok fazla teknik detaya hakim değilim fakat öğrendik ufak tefek şeyler. Marka takıntım hiç yoktur ama olmuşken bosch olsun kafasındaydım. Tüm elektronik mağazalarına gidip neredeyse tüm markaları teknik detaylar ve manuel malzeme kalitesi kontrolüyle denedim. Ve hem ben hem de sizin şaşıracağınızı düşündüğüm Haier markasında karar kılıp iki cihazı da satın aldım. Henüz kurulum yapılmadı kapalı kutu bir süre bekleyecekler servis desteği nasıldır hiç bilmiyorum ama özellikleri malzeme kalitesi ve fiyatı göz önüne alındığında en azından benim hissettiğim kadarıyla çok yukarılarda. Dilerseniz bir değerlendirin. Reklam gibi oldu biraz ama inanmayan olursa faturaları da atabilirim :)

Pkts

Yeni Üye
Yeni Üye
Çamaşır makinesi tavsiyesi isteyen bir arkadaşa yukarıda ki mesajı yazmıştım. Enteresan bir şekilde uyarılmışım ve mesaj buraya taşınmış. Yazdığım mesajın alakasız olmasının sebebi direkt model kodu yazmamış olmam mı?

Ekli dosyalar

• IMG_9996.png
    IMG_9996.png
    156.7 KB · Görüntüleme: 12

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
Evlilik arefesinde olduğum için çok araştırdım son dönemde çamaşır ve kurutmaları çok fazla teknik detaya hakim değilim fakat öğrendik ufak tefek şeyler. Marka takıntım hiç yoktur ama olmuşken bosch olsun kafasındaydım. Tüm elektronik mağazalarına gidip neredeyse tüm markaları teknik detaylar ve manuel malzeme kalitesi kontrolüyle denedim. Ve hem ben hem de sizin şaşıracağınızı düşündüğüm Haier markasında karar kılıp iki cihazı da satın aldım. Henüz kurulum yapılmadı kapalı kutu bir süre bekleyecekler servis desteği nasıldır hiç bilmiyorum ama özellikleri malzeme kalitesi ve fiyatı göz önüne alındığında en azından benim hissettiğim kadarıyla çok yukarılarda. Dilerseniz bir değerlendirin. Reklam gibi oldu biraz ama inanmayan olursa faturaları da atabilirim :)
Cesaret işi olmuş. Ürünlerin linkini atar mısınız?

Puzik

Süper Üye
Kadim Üye
Kurulum yapmadan iade edin bence, yeni evleneceğiniz için zaten her şey fazlaca stresli olacak, böyle maceraları emeklilere öneririm uğraşırlar ama sizin buna vaktiniz olmayabilir.

Pkts

Yeni Üye
Yeni Üye
Koç grubu ya da bsh grubu varken bana kalırsa yanlış tercih olmuş. Bence geç olmadan iade etmelisiniz.
Bsh’ın fabrikasından uygun fiyata çıkarma ihtimalimde vardı aslında ama direkt üretimde çalışan arkadaşların söyledikleri iç açıcı değildi. Koç grubunun ürünlerinde çokça çekmişliğim de var öncesinde maalesef. İade etmeyi düşünmüyorum ki pişman olacağımı da pek sanmıyorum. Servis konusunda sorun olabilir belki onu da yaşayıp göreceğiz kaldı ki servis ağı çok geniş olan firmalardan da neler çekiyoruz. Eğer bu marka söyledikleri gibi 12-13 yıldır dünya lideri ise vardır bir güvenceleri diye umuyorum. Bu arada kendimce yaptığım malzeme kalitesi testlerinde gerçekten çok iyiydi.

Murat ALA

Moderator
Moderator
Çamaşır makinesi tavsiyesi isteyen bir arkadaşa yukarıda ki mesajı yazmıştım. Enteresan bir şekilde uyarılmışım ve mesaj buraya taşınmış. Yazdığım mesajın alakasız olmasının sebebi direkt model kodu yazmamış olmam mı?
Ben taşıdım mesajınızı bilerek. Öneriden hallice kendi satım alım sürecinizi paylaştığınız ve çok satın alınan bir marka da olmadığı için ayrı konu açmak daha mantıklı. Siz ve sizin gibi Haier ürünleri alanlar burada buluşabilir.

Pkts

Yeni Üye
Yeni Üye
Kurulum yapmadan iade edin bence, yeni evleneceğiniz için zaten her şey fazlaca stresli olacak, böyle maceraları emeklilere öneririm uğraşırlar ama sizin buna vaktiniz olmayabilir.
Bilinmeyen ya da tutulmayan markaları deneyimlemeyi seviyorum. Araçlarımda da hep böyle tercihler yapmışımdır henüz bir aksilik yaşamadık. Bakalım umarım bu bahsim de tutar :)

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
Bilinmeyen ya da tutulmayan markaları deneyimlemeyi seviyorum. Araçlarımda da hep böyle tercihler yapmışımdır henüz bir aksilik yaşamadık. Bakalım umarım bu bahsim de tutar :)
Tipik mazda ya da daihatsu kullanıcısı gibi konuştun abi 😃

Pkts

Yeni Üye
Yeni Üye
Ben taşıdım mesajınızı bilerek. Öneriden hallice kendi satım alım sürecinizi paylaştığınız ve çok satın alınan bir marka da olmadığı için ayrı konu açmak daha mantıklı. Siz ve sizin gibi Haier ürünleri alanlar burada buluşabilir.
Uyarınız sert geldi bana. Alakasız konulara yazmanıza gerek yok denilince mesaj kasmaya çalışıyormuşum gibi hissettirdi ki zaten ilk mesajımdı :)

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
Şimdi ne desem ki sana ben hiç arıza yaşamadım desem marka partizanı diyorlar sonra :)
Şaka yapıyorum, aracın yılı, modeli, motoru nedir meraktan soruyorum 🤠 giulietta her erkeğin hayali bir arabadır ama çoğu gider civic ya da corolla alır nihayetinde 😃.

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
Babamda 2.5 atmosferik 156 var 98 model. Bende 1.4T 2012 giulietta. Benim hayalimde 3.2 brera :)
Babadaki tam hasta işi. Bizde de bir ara 5.2 grand cherokee vardı. Tüpte kullanmamıza rağmen sorun çıkartmamıştı. Tabi yakıtı içiyordu, Üstünde çadırı vardı. Tabi sonra ilk fırsatta satıldı.

orcun

Bilgi Dolu Üye
Kadim Üye
Web sitesi
www.orcunfix.com
Diyelim kazanın körüğü yırtıldı işte birşey oldu yedek parça temini hemen birkaç iş gününde var mı ? dışarda marka model yazınca ben kendim bulabilecek miyim ? ya da servis bana gelecek '' EFENDİM TÜRKİYEDE ÜRETİMİ OLMADIĞINDAN KAZAN KÖRÜĞÜNÜZÜ 3999TL + KDV'E DEĞİŞTİRECEĞİZ AMA YURTDIŞINDAN GELECEK VE GELME SÜRECİ ORTALAMA 45 60 GÜN ARASINI BULABİLİYOR BİLGİNİZ OLSUN '' mu deniliyor ? Veya anakartı bozuldu işte su ventili bozuldu birşey oldu bunların temini nasıl ? en ufak şeyde yurtdışından geliyor 60 günü bulabiliyor siz 60 gün bekleyeceksiniz diye dayatılıyorsa isterse dünyanın en iyi markası olsun boş.