Neler yeni

Maksimum 22000₺ye Hangi 55” Google Tv Alınır

yusuftolga

Meraklı
Meraklı
Merhaba,
Geçenlerde bir forum açmıştım ve sonucunda Bim’de satılan Senna Marka 55SNF9000U Google Tv’yi 12999₺’ye satın aldım. Köşelerdeki hafif gölgelenmeler (Sanırım D-Led aydınlatmaların kronik hatası) haricinde şükür bir problemim bulunmamakta.
Ailemizden birisi için biraz daha bütçeyle benzer bir 55” Google TV almak istiyoruz. Mediamarkt ve Vatan PC gece indirimleri değerlendirilerek alınacak, aklımızda 3 model var, fiyatları da birbirine yakın duruyor, tavsiyelerinizi almak istiyorum.

Grundig 55 GHU 9000 - 19800₺
Vestel 55 UG 9630 - 21239₺
Philips 55 PUS 8508 / 62 - 21699₺

Ekli dosyalar

• IMG_8270.jpeg
    IMG_8270.jpeg
    28.6 KB · Görüntüleme: 12

yusuftolga

Meraklı
Meraklı
Tabiki 4. seçenek olarak da benim almış olduğum TV modeli var 🙂

Senna 55 SNF 9000U - 12999₺

Son düzenleme:

mu5tafa

Meraklı
Meraklı
Onvo ve türevlerinden uzak dur. Senna, menna diye diye marka çıkarırlar satış sonrası destek sıfır

ArGoDa

Araştırmacı
Araştırmacı
A101 de Toshiba 55ua2363dt 12.999 TL

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
Bir kere bu başlıktaki benim önerim harici önerilerden hiç biri Google TV değil, lisanslı Android TV. Vestelde sadece 1 seride Google TV arayüzü var, Toshiba markasında hiç görmedim. Eğer Senna alırsan 1200 TL karşılığında garantin 5 yıla yükseltiliyor, televizyonda artı garanti sağlayan neredeyse tek firma şuan Mehmet Atmaca elektronik. İşim daha önce servise düştü ve çok memnun kaldım servislerinden. Samsun'da yaşayan sıradan bir vatandaş olarak kimseden reklam parası alacak halim yok. Bana kalırsa gidin mümkünse bim mağazasından Senna 55 inç tvnizi alın. Yakın zamanda da güncelleme aldı arayüzü daha güzel oldu. Benim televizyonum teslim edildiği gün 1 saat sonra kurulmuştu bile.

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
Onvo ve türevlerinden uzak dur. Senna, menna diye diye marka çıkarırlar satış sonrası destek sıfır
Buna nasıl vardınız? Ben yaşadığım sorunda çok hızlı çözüme ulaştım. Servis kargodan 1 saat sonra gelip ücretsiz kurdu. TV vadedileni sunuyor. Paneller de vestelin de kullandığı paneller. Direkt markalara yafta vurmanın anlamı yok. Vestel markasında da Toshiba markasında da sorunlar yaşanıyor. Hatta arızaları ile meşhur panda paneli en çok kullanan üretim Vestel üretimi televizyonlar.

Engraulis

Kasklı Müdavim
Kadim Üye
Buna nasıl vardınız? Ben yaşadığım sorunda çok hızlı çözüme ulaştım. Servis kargodan 1 saat sonra gelip ücretsiz kurdu. TV vadedileni sunuyor. Paneller de vestelin de kullandığı paneller. Direkt markalara yafta vurmanın anlamı yok. Vestel markasında da Toshiba markasında da sorunlar yaşanıyor. Hatta arızaları ile meşhur panda paneli en çok kullanan üretim Vestel üretimi televizyonlar.
Sakin ol şampiyon :naughty

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
Sakin ol şampiyon :naughty
Abi direkt "yaa servisi yok" diyenlere de sinir oluyorum (mehmet atmaca elektronik'in birçoğu müstakil olmak üzere tüm türkiyeyi kapsayan yetkili servis ağı var) Philipsin geniş servis ağı var da ne oluyor, çıkma parça takılıyor :hihi Bu adamlardan başka kimse de parayla da olsa televizyonda 5 sene garanti sunamıyor. Bu bence bir başarıdır. Olası panel arızalarına karşı sizi direkt korumasıyla bence çok önemli.

Murat ALA

Moderator
Moderator
Merhaba,
Geçenlerde bir forum açmıştım ve sonucunda Bim’de satılan Senna Marka 55SNF9000U Google Tv’yi 12999₺’ye satın aldım. Köşelerdeki hafif gölgelenmeler (Sanırım D-Led aydınlatmaların kronik hatası) haricinde şükür bir problemim bulunmamakta.
Ailemizden birisi için biraz daha bütçeyle benzer bir 55” Google TV almak istiyoruz. Mediamarkt ve Vatan PC gece indirimleri değerlendirilerek alınacak, aklımızda 3 model var, fiyatları da birbirine yakın duruyor, tavsiyelerinizi almak istiyorum.

Grundig 55 GHU 9000 - 19800₺
Vestel 55 UG 9630 - 21239₺
Philips 55 PUS 8508 / 62 - 21699₺
Grundig 55GHU9000'i moderatörümüz @Beril in kardeşi @Begum e aldık. Memnundu en son tabii kullana kullana fikirleri daha da oturmuştur görüşlerini alırız.

emret_orhan

Yeni Üye
Yeni Üye
Hocam ankaradaysaniz Philips 55pus8808 modeli mevcut kutusu açılmadı servis kurulumunu yapıcak sadece beğendiğiniz 8508dwn daha güncel versiyon indirimde aldım

yusuftolga

Meraklı
Meraklı
Herkese çok teşekkür ediyorum, evet bende Ailemde 1 adet Onvo ov55350 ve kendi evimde de bahsetttiğim gibi Senna 55SNF9000U kullanıyorum, ikisinden de ve kurulum süreçlerinde servisten (Bursa’dayım) memnun kaldım. Diğer seçenekler ile aralarında fiyat farkı kadar kalite farkı var mıdır bilmiyorum ama 😊

Sailaner

Yeni Üye
Yeni Üye

Benim konuma da yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar?

mu5tafa

Meraklı
Meraklı
Her mesajında övüyorsun onvo yu. Sen öyle diyorsan (!) öyledir. Benim başıma geldi onvo yaktı beni her yerde paylaşıyorum bunu. Sende savun tutan yok. İyi günler

Son düzenleme:

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
Her mesajında övüyorsun onvo yu. Sen öyle diyorsan (!) öyledir. Benim başıma geldi onvo yaktı beni her yerde paylaşıyorum bunu. Sende savun tutan yok. İyi günler
Siz de çoğu mesajınızda onvoyu eleştiriyorsunuz ki hepi topu 30 küsür mesajınız var. Benim iki bin küsür mesajımın hepsini okuyup onvo fanatiği olduğumu düşünüyorsanız bravo, sizi tebrik ederim 😅 Gelelim mevzuya. Ben kendi memnuniyetimi dile getiriyorum. Yoksa her markanın servisinde sıkıntı oluyor, bu yüzden televizyon almayalım mı? Ben de LG servisinde büyük sorunlar yaşadım, hem de bir üründe değil (LG G3 anakart arızası, LG TV panel arızası vb) ben de şimdi kalkıp "LG alınmaz ya!" demeli miyim? Onvo ürünleri axen, sunny, woon, dreamstar gibi markaların ürünleri ile neredeyse aynı. Ancak servisleri bu firmalara göre gayet iyi. 32 inç TV aldı kardeşim 6 ay sonunda bozuldu, tak yenisiyle değişti 1 hafta içinde. 55f950 televizyonumda kumandada sırf 1 düğme arada sert bastığı için servise başvurduğumda hızlıca gelip yeni kumanda getirdiler, ki bu sert basma sorunu öznel bir sorundu adam gelip normal şekilde kullandı. Memnuniyet her markada servisten servise değişiyor. Kötü tecrübeler kadar iyi tecrübeler de paylaşılmalı.

Son düzenleme: