Neler yeni

Mide klima satın alacaklar için satıcı tavsiyesi süper fiyat (kendim aldım)

hakancinik

Yeni Üye
Yeni Üye
Arkadaşlar herkese merhabalar

Biliyorsunuz malesef ülkemizde işini düzgün yapan esnaf hatta insan bulmak oldukça güç. Bu yüzden kendi tecrübe ettiğim bir konudan bahsetmek istiyorum çünkü bana epey faydalı oldu başkalarına da faydası olsun isterim.

Öncelikle söyliyim kesinlikle reklam vs değildir tamamen kıl bir müşteri olarak kendim satın aldım o yüzden isteyene kanıtlayabilirim.

Adem hocamızın da yoğun testler yaptığı Midea All Easy Pro model klimada bütçemi zorlayarak karar kılmıştım.
Araştırdığım sayfalarda ürünün fiyatı yüksek olmasına rağmen bahsettiğim satıcı olan Yavuz bey sağolsun elindeki tüm imkanları kullanıp hem indirim hemde peşin fiyatına taksit yaparak yardımcı oldu.
Hatta ben temmuzda satın almıştım taktıramamıştık aradan 5 ay geçmesine rağmen farklı bir şehire klimayı gönderdim ve oraya ücretsiz kurulumunu yaptırdı.

Klima satın almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ediyorum hem çok düzgün bir esnaf hem nazik hemde işine saygılı

Anpaz dayanıklı tüketim malları olarak geçiyor firma adı Konya da

Sayfası
www.toptanklima.com

Bu da sayfası yakında güncellenecekmiş orayada yorum yazacağım maps e de yazdım hakeden böyle esnaflara her zaman saygı duymuşumdur o yüzden buraya da yazmak istedim. İnşallah faydasını gören olur yine.

Herkese bol şans iyi forumlar

Son düzenleme:

REMZİ96

Klimatör
Kadim Üye

Biliyorsunuz malesef ülkemizde işini düzgün yapan esnaf hatta insan bulmak oldukça güç. Bu yüzden kendi tecrübe ettiğim bir konudan bahsetmek istiyorum çünkü bana epey faydalı oldu başkalarına da faydası olsun isterim.

Öncelikle söyliyim kesinlikle reklam vs değildir tamamen kıl bir müşteri olarak kendim satın aldım o yüzden isteyene kanıtlayabilirim.

Adem hocamızın da yoğun testler yaptığı Midea All Easy Pro model klimada bütçemi zorlayarak karar kılmıştım.
Markanın kendi bayileri ve kendi sayfalarında ürünün fiyatı yüksek olmasına rağmen bahsettiğim satıcı olan Yavuz bey sağolsun akdeniz bölgesi distribitörü olduğu için elindeki tüm imkanları kullanıp hem indirimli fiyattan hemde peşin fiyatına taksit yaparak yardımcı oldu.
Hatta aradan 5 ay geçmesine rağmen farklı bir şehire klimayı gönderdim ve oraya da ücretsiz kurulumunu yaptırdı.

Klima satın almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ediyorum hem çok düzgün bir esnaf hem nazik hemde işine saygılı

Sayfası
www.toptanklima.com

Bu da sayfası yakında güncellenecekmiş orayada yorum yazacağım maps a da yazdım hakeden böyle esnaflara her zaman saygı duymuşumdur o yüzden buraya da yazmak istedim. İnşallah faydasını gören olur yine.

0532 616 1812 telefon numarası bu mu ?

REMZİ96

Klimatör
Kadim Üye
Yok hocam numarası bu

0 555 890 99 66
Midea genel merkezi Konyadaki Anpaz bayisi Yavuz beyin numarasını 0532 616 1812 olarak paylaşmış siz farklı bir numara paylaşıyorsunuz yarın midea yı arayıp netleştiririz iletişim numarasını ??

hakancinik

Yeni Üye
Yeni Üye
Midea genel merkezi Konyadaki Anpaz bayisi Yavuz beyin numarasını 0532 616 1812 olarak paylaşmış siz farklı bir numara paylaşıyorsunuz yarın midea yı arayıp netleştiririz iletişim numarasını ??
Tabiki sorabilirsiniz inandırıcı gelmediyse yeni ve yazın yaptığımız yazışma görüntüsünü de ekliyorum

Ekli dosyalar

• 1D5BE941-E93D-48C6-B86A-56650FE5E46E.png
    1D5BE941-E93D-48C6-B86A-56650FE5E46E.png
    253.4 KB · Görüntüleme: 21
  • B977F77A-A067-4D50-AB09-9658F0D33116.png
    B977F77A-A067-4D50-AB09-9658F0D33116.png
    84.2 KB · Görüntüleme: 21
  • 5D99DA2F-E4BB-4875-A638-CA4841657206.png
    5D99DA2F-E4BB-4875-A638-CA4841657206.png
    115.8 KB · Görüntüleme: 21

İRFAN

Süper Üye
Kadim Üye
Yavuz bey e numarayı sordum. Bu no onun şahsi numarasıymış. Diğer benim verdiğim numara şirket hattıymış. Sorun yokmuş yani
Sitedeki fiyat güncel mi acaba.

Tühh tükenmiş.

Siz kaça almıştınız.

İRFAN

Süper Üye
Kadim Üye
Ben temmuzda almıştım o zaman zam gelmemişti fiyatlara. O zaman 28.500 civarıydı fiyatı..
Ben temmuz 3 de GREE G-TECH aldım evden midea all easy pro almak için çıktım midea ya 22000 g-tech e 21000 dediler en son g-tech aldım.

toptanklima.com

Yeni Üye
Yeni Üye

Araştırdığım sayfalarda ürünün fiyatı yüksek olmasına rağmen bahsettiğim satıcı olan Yavuz bey sağolsun elindeki tüm imkanları kullanıp hem indirim hemde peşin fiyatına taksit yaparak yardımcı oldu.
Hatta ben temmuzda satın almıştım taktıramamıştık aradan 5 ay geçmesine rağmen farklı bir şehire klimayı gönderdim ve oraya ücretsiz kurulumunu yaptırdı.

Sayfası
www.toptanklima.com

Bu da sayfası yakında güncellenecekmiş orayada yorum yazacağım maps e de yazdım hakeden böyle esnaflara her zaman saygı duymuşumdur o yüzden buraya da yazmak istedim. İnşallah faydasını gören olur yine.

Hakan bey,

Öncelikle paylaşmış olduğunuz güzel duygu ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.
Midea markasının kalitesi ve ithalatcı firmamızın ürüne verdiği destek gerçekten takdire şayan. Bizler de işimizi severek yaptığımızdan dolayı , herşeyi birleştirince ortaya müşteri memnuniyeti çıkıyor. Sizlerden gelen bu güzel yorumları okudukca yapmış olduğumuz işin doğruluğunu pekiştirip mutlu oluyorum. Her şey için çok teşekkür ederim.

0.532.616 1812 ve 0.555.890 9966 bu iki numara da bana ait olup , iki numaradanda ulaşabilirsiniz . Her zaman destek vermeye çalışacağım.
Herkese iyi forumlar dilerim...

Yavuz Adak

hakancinik

Yeni Üye
Yeni Üye
Hakan bey,

Öncelikle paylaşmış olduğunuz güzel duygu ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.
Midea markasının kalitesi ve ithalatcı firmamızın ürüne verdiği destek gerçekten takdire şayan. Bizler de işimizi severek yaptığımızdan dolayı , herşeyi birleştirince ortaya müşteri memnuniyeti çıkıyor. Sizlerden gelen bu güzel yorumları okudukca yapmış olduğumuz işin doğruluğunu pekiştirip mutlu oluyorum. Her şey için çok teşekkür ederim.

0.532.616 1812 ve 0.555.890 9966 bu iki numara da bana ait olup , iki numaradanda ulaşabilirsiniz . Her zaman destek vermeye çalışacağım.
Herkese iyi forumlar dilerim...

Yavuz Adak

Hayırlı işleriniz olsun ❤️