Neler yeni

NBKpro

Moderatör
Moderator
Web sitesi
inceleriz.com
Birkaç yıldır ara ara yaptığım bir uygulama vardı. Bunu çeşitli yerlerde paylaşıyordum. Hatta forumda bir yerlere de atmıştım ama nereye attıysam bir türlü bulamadım. Aslında bunu 1 ay kadar sonra paylaşmak daha doğru olur çünkü operatörler yıl başından itibaren değil de 1 ay sonra daha büyük zamlar / yeni isimle paket-tarifeler çıkarıyor. Yine de bilgilendirme amaçlı olarak buraya atayım bir tur. Fırsat buldukça güncellemesini de yaparım.

PAKETLER06-OC24-1d1large.png

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Birkaç senedir sürekli olarak Vodafone ve TTnet arasında hat taşıyordum her taahhüt bitiminde.
Bu sene ise bende durum farklı oldu ve her sene içerisinde olduğum operatör değil, GİTTİĞİM operatör bana ucuz tarife sunup, içinde bulunduğum operatör 2 veya 3 katı paraya yeni paket dayatırken bu sene Vodafone beni şaşırttı ve Kırmızı Fırsat 6GB adı altındaki 68 liralık tarifemden uyumlu özel 12gb adlı 92 liralık tarifeye geçmeme izin verdi.

Şimdi bu benim tarifemdi, halen birkaç günüm var bitmesine. 68 liraydı gördüğünüz gibi.
1704546125214.jpeg

Sundukları paket buydu yani 6gb 750dk 250sms 68 tl den 12gb 1000dk 250sms e 92TL
1704546197685.jpeg

Ben de onayladım
1704546056796.jpeg

Zaten tarife ''değiştirme zamanın geldi, geç artık'' butonu koyan kendileriydi, ben de onaylayınca bu mesaj geldi.
1704546330396.jpeg

Gelen mesaj ise entersanlık içeriyor
1704546484569.jpeg

Mevcut hali ile ŞU AN tarifelerim ve detaylarım bölümünde yazan ise bu
1704546561593.png

Sorun şu ki halen aşağıda SENİ BEKLİYORUZ, TEKLİFİNİ GÖR diyor adamlar :kiskis

Ekli dosyalar

• 1704546023981.jpeg
    1704546023981.jpeg
    18.2 KB · Görüntüleme: 7

SmilingArtichoke

Yardımsever
Araştırmacı
Birkaç senedir sürekli olarak Vodafone ve TTnet arasında hat taşıyordum her taahhüt bitiminde.
Bu sene ise bende durum farklı oldu ve her sene içerisinde olduğum operatör değil, GİTTİĞİM operatör bana ucuz tarife sunup, içinde bulunduğum operatör 2 veya 3 katı paraya yeni paket dayatırken bu sene Vodafone beni şaşırttı ve Kırmızı Fırsat 6GB adı altındaki 68 liralık tarifemden uyumlu özel 12gb adlı 92 liralık tarifeye geçmeme izin verdi.

Şimdi bu benim tarifemdi, halen birkaç günüm var bitmesine. 68 liraydı gördüğünüz gibi.
Ekli dosyayı görüntüle 11343

Sundukları paket buydu yani 6gb 750dk 250sms 68 tl den 12gb 1000dk 250sms e 92TL
Ekli dosyayı görüntüle 11344

Ben de onayladım
Ekli dosyayı görüntüle 11342

Zaten tarife ''değiştirme zamanın geldi, geç artık'' butonu koyan kendileriydi, ben de onaylayınca bu mesaj geldi.
Ekli dosyayı görüntüle 11345

Ekli dosyayı görüntüle 11346

Ekli dosyayı görüntüle 11347

Adem abi taahhüt yenilendigine emin misin? Bana ev internetindeki hızı arttırıp taahhüt bitiş zamanının değişmediği paketleri anımsattı.

ByCilo

Midea Xtreme Tester
İnceleyenler Kulübü
Resimler biraz sıkıntılı emeğinize sağlık ?

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Adem abi taahhüt yenilendigine emin misin? Bana ev internetindeki hızı arttırıp taahhüt bitiş zamanının değişmediği paketleri anımsattı.
Abi yalan değil yani ben de senin gibi bu işte bir iş var diyorum içimden fakat bu firmalara zerre kadar güvenim olmadığı için her adımı bilerek ekran görüntüsü aldım.
Yani bahsi geçen yönlendirme ''Hadi bak vaktin bitmek üzere, yeni tarifene geç'' şeklinde olmasına rağmen ilerleyiş sanki ben kontörlü hattıma geçici süreli GB paketi almışım gibi görünüyor.

Fakat paylaştığım görseller ve yazanlar öyle değil. Bakın orada bulunan şu aşağıdaki
1704548619889.png
görselde bulunan buton üzerinden ilerleyip yaptımişlemlerimin tamamını.

Yani geç diyen kendisi, yöndlendiren kendisi, teklif sunan da kendisi.

Ben şunu bekledim bilerek , 7 Aralıkta ekran ne gösterecek ona göre hareket edeyim dedim.

SmilingArtichoke

Yardımsever
Araştırmacı
Abi yalan değil yani ben de senin gibi bu işte bir iş var diyorum içimden fakat bu firmalara zerre kadar güvenim olmadığı için her adımı bilerek ekran görüntüsü aldım.
Yani bahsi geçen yönlendirme ''Hadi bak vaktin bitmek üzere, yeni tarifene geç'' şeklinde olmasına rağmen ilerleyiş sanki ben kontörlü hattıma geçici süreli GB paketi almışım gibi görünüyor.

Fakat paylaştığım görseller ve yazanlar öyle değil. Bakın orada bulunan şu aşağıdaki
Ekli dosyayı görüntüle 11348
görselde bulunan buton üzerinden ilerleyip yaptımişlemlerimin tamamını.

Yani geç diyen kendisi, yöndlendiren kendisi, teklif sunan da kendisi.

Ben şunu bekledim bilerek , 7 Aralıkta ekran ne gösterecek ona göre hareket edeyim dedim.
Adem abi uygulamada ya da faturanın bir yerinde taahhüt bitiş tarihi yok mudur ? Bu fiyata tahhut yenilendiğine inanamıyorum. Tahhut bitiş tarihi değişmeden değiştirilebilen tarifelerden olduğunu düşünüyorum.

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Adem abi uygulamada ya da faturanın bir yerinde taahhüt bitiş tarihi yok mudur ? Bu fiyata tahhut yenilendiğine inanamıyorum. Tahhut bitiş tarihi değişmeden değiştirilebilen tarifelerden olduğunu düşünüyorum.
Eğer öyle ise, 68 olan faturamı gereksiz yere kendi kendime 92 lira yapmışım demektir :D

NBKpro

Moderatör
Moderator
Web sitesi
inceleriz.com
Eğer öyle ise, 68 olan faturamı gereksiz yere kendi kendime 92 lira yapmışım demektir :D
Vodafone uygulamasında taahhüt detayları kısmından kontrol edersen iyi olur abi. Yoksa 68 olan fatura 92 olacak dediğin gibi. Ama bildiğim kadarıyla oradan değiştirince mevcut aydan itibaren 12 ay taahhütlü oluyor. İlk 15 ya da 30 gün caymalı olarak.

Tarık

Beykozlu
Kadim Üye

Ekli dosyayı görüntüle 11343

Ekli dosyayı görüntüle 11344

Ben de onayladım
Ekli dosyayı görüntüle 11342

Ekli dosyayı görüntüle 11345

Ekli dosyayı görüntüle 11346

Ekli dosyayı görüntüle 11347

o nasıl fiyat abi adamları tehdit mi ettin naptın ?

NBKpro

Moderatör
Moderator
Web sitesi
inceleriz.com

matmakif

Yeni Üye
Yeni Üye
Birkaç yıldır ara ara yaptığım bir uygulama vardı. Bunu çeşitli yerlerde paylaşıyordum. Hatta forumda bir yerlere de atmıştım ama nereye attıysam bir türlü bulamadım. Aslında bunu 1 ay kadar sonra paylaşmak daha doğru olur çünkü operatörler yıl başından itibaren değil de 1 ay sonra daha büyük zamlar / yeni isimle paket-tarifeler çıkarıyor. Yine de bilgilendirme amaçlı olarak buraya atayım bir tur. Fırsat buldukça güncellemesini de yaparım.

PAKETLER06-OC24-1d1large.png
Teşekkürler, paketlerin böyle toplu olarak paylaşılması gerçekten gerekli.

Bir de bildiğim kadarıyla NetGSM‘de taahhüt yok.