Neler yeni

ONVO 50F950 - İstanbul 3 kardeşler Elektronik TV Kurulamaması

hakaniko

Yeni Üye
Yeni Üye
Selamlar,

İnternet üzerinden aldığım ONVO 50F950 model televizyonumu servis gelmediği için kurduramamaktayım. Sürekli ileri tarih atıyorlar. 1 haftadır TV evin içinde bekliyor. Hocam TV kurulumunu kendim yapmak istiyorum. Sinir hastası oldum bunlar yüzünden.

Kutuda hasar vs. hiç birşey yok. Kesintisiz bir video ile kurulumu gerçekleştirsem sorun yaşar mıyım? Fikrinizi merak ediyorum.

@Adem Helvacı

Engraulis

Gree Fairy Tester
Kadim Üye
Garanti belgesini servisin onaylaması lazım. Kendin kurabilirsin ama arızalı çıkması durumunda hiç bir hak iddia edemezsin

NBKpro

Moderatör
Moderator
Web sitesi
inceleriz.com
Garanti fatura tarihinden itibaren başlar. Onvo MH'e durumu bildirip servisi beklemek istiyorum ben kendim açacağım size de bilgi veriyorum tarzında konuşup kesintisiz video kaydı ile açabilirsiniz.

Tabi ONVO'nun yaklaşımı da önemli

hakaniko

Yeni Üye
Yeni Üye
Garanti umurumda değil dersen hemen başla kurmaya ?

Garanti fatura tarihinden itibaren başlar. Onvo MH'e durumu bildirip servisi beklemek istiyorum ben kendim açacağım size de bilgi veriyorum tarzında konuşup kesintisiz video kaydı ile açabilirsiniz.

Tabi ONVO'nun yaklaşımı da önemli
Başka bir servisin numarasını verdi merkez. Gayet iyi yorumları var, aradığım kişi de bayağı ilgiliydi. Yarın gelecekler kuruluma terslik olmazsa.

hakaniko

Yeni Üye
Yeni Üye
Diğer servis ile sorunsuzca kurulum maceramızı sonlandırdık. 1 yıl da garanti uzatma yaptık.