Neler yeni

ONVO F950 Serisi ile İlgili Bilinmeyenler

adilkahraman

İnce Eleyen
Kadim Üye
@Adem Helvacı hocam şuan da sabah 06.00 a kadar 55f950 vatan web sitesinde sepete özel 8940 TL olarak indirime girmiş, almak isteyenlerin bilgisi olsun ayrıca benim size sorum ben mağazadan aldığım ve henüz kargoda olan ürünümü teslim bile almamışken bu indirim karşısında yasal olarak aradaki farkı talep etme gibi herhangi bir hakkım var mıdır? İade edip tekrar sipariş ile uğraşmak istemiyorum 900 küsur lira için birkaç gün daha uzatmak mantıklı gelmiyor bana, bununla ilgili nedir yasal durum acaba hocam.

televizyon

Yeni Üye
Yeni Üye
@Adem Helvacı hocam şuan da sabah 06.00 a kadar 55f950 vatan web sitesinde sepete özel 8940 TL olarak indirime girmiş, almak isteyenlerin bilgisi olsun ayrıca benim size sorum ben mağazadan aldığım ve henüz kargoda olan ürünümü teslim bile almamışken bu indirim karşısında yasal olarak aradaki farkı talep etme gibi herhangi bir hakkım var mıdır? İade edip tekrar sipariş ile uğraşmak istemiyorum 900 küsur lira için birkaç gün daha uzatmak mantıklı gelmiyor bana, bununla ilgili nedir yasal durum acaba hocam.
Ben de bugün 9000 TL'ye 43 p635 sipariş verdim ancak onvo aklımı karıştırdı iptal etsem mi diye düşünüyorum

adilkahraman

İnce Eleyen
Kadim Üye
Ben de bugün 9000 TL'ye 43 p635 sipariş verdim ancak onvo aklımı karıştırdı iptal etsem mi diye düşünüyorum
Evet tcl de vatan bilgisayarda kampanyalı, benim ürün bugün geldi ancak henüz kurulum yapılmadığı için aklınızı da bulandırmamak için yorum yapamayacağım ama ürün kurulumu yapılır yapılmaz gerek performans, gerek görüntü, gerek yan açı olmak üzere incelemelerim olacak.

adilkahraman

İnce Eleyen
Kadim Üye
Servis az önce 55f950 kurulum yaptı, ücretsiz kurulum, 2 yıl garanti. Google TV kurulumu uzun sürdüğü için youtubeden piksel testi videosu açtık, bir sorun gözlemleyemedik ama detaylı bakacağım tekrar, ürün renk olarak normal, çok iyi diyemem sonuçta fiyat performans oranı güzel TV nin, yan açıda görüntü performansı bir miktar bozulma yapıyor ama bana göre rahatsız edici değil, siyah performansını beğendim, (benim eski Vestel ürünü finlux HKC paneldi onda daha fazla yan açı sorunu vardı), şuan incelemelerin devam edecek, tekrar yorumlama yapacağım.

Murat ALA

Moderator
Moderator
Servis az önce 55f950 kurulum yaptı, ücretsiz kurulum, 2 yıl garanti. Google TV kurulumu uzun sürdüğü için youtubeden piksel testi videosu açtık, bir sorun gözlemleyemedik ama detaylı bakacağım tekrar, ürün renk olarak normal, çok iyi diyemem sonuçta fiyat performans oranı güzel TV nin, yan açıda görüntü performansı bir miktar bozulma yapıyor ama bana göre rahatsız edici değil, siyah performansını beğendim, (benim eski Vestel ürünü finlux HKC paneldi onda daha fazla yan açı sorunu vardı), şuan incelemelerin devam edecek, tekrar yorumlama yapacağım.

Testlerinizi bu konuya bakarak yapabilirsiniz.

HAK***DER

Yeni Üye
Yeni Üye
sevgili duayenlerimize verdik selamı, ilteriş ve adem hocalarım iyisinizdir inşallah.
sizi arıyordum yahu :) tavsiye forumdan omega İzmir hak***der ben:cay

adilkahraman

İnce Eleyen
Kadim Üye

adilkahraman

İnce Eleyen
Kadim Üye

Testlerinizi bu konuya bakarak yapabilirsiniz.
@Adem Helvacı , hocalarım 55f950 ile güzel incelemeler yaptım, görsellere doyacaksınız, yeni bir konu açacağım bununla ilgili ayrıca piksel kontrol uygulaması gayet güzel beğendim, emeği geçenlerin eline sağlık.

yusufensar

Yeni Üye
Yeni Üye
herkese merhabalar 50f950 aldım ancak servis kurulumun ücretsiz olduğunu ancak +1 yıl garantinin ücretli olduğunu belirtti bu doğrumudur acaba ?

adilkahraman

İnce Eleyen
Kadim Üye
herkese merhabalar 50f950 aldım ancak servis kurulumun ücretsiz olduğunu ancak +1 yıl garantinin ücretli olduğunu belirtti bu doğrumudur acaba ?
Evet 50 inch ve üzerine 2 yıl garanti ve ücretsiz kurulum oluyor, 50 inch altına ücretli.kurulum verip +1 yıl garanti ekliyorlar.

adilkahraman

İnce Eleyen
Kadim Üye
@Adem Helvacı , hocalarım 55f950 ile güzel incelemeler yaptım, görsellere doyacaksınız, yeni bir konu açacağım bununla ilgili ayrıca piksel kontrol uygulaması gayet güzel beğendim, emeği geçenlerin eline sağlık.
Arkadaşlar 55F950 için inceleme (deneyim) konusu açtım, bol görsel mevcut, bazı bilgileri de yazdım, aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.

HAK***DER

Yeni Üye
Yeni Üye
@Adem Helvacı
konu aç bölümünü bir türlü bulamadım, sevgili hocam tavsiye forumdan hak***der omega ben.
bir sorunum var ve işin içinden çıkamadım, admın arkadaşlar konuyu ilgili alana taşır artık bunun için üzgünüm...

YE-58020GFSG5-4K 58" 147 Ekran UHD 4K Google Android TV
2 gün önce bu TV Kuruldu bana evde yoktum şimdi usb portlarından kontrol ettim,
2 portu da HDD ve usb görmüyor, aradım merkezi sevgili kemal abimiz ile görüştüm, kendisi bana NTFS sistem uzantılarını Google Android in desteklemediğini söyledi FAT formatını desteklediğini ifade etti bana da öyle yap sora görüşelim dedi, bunu üzerin bende elimdeki çalışan iomaga sansung HDD yi exfat yaparak içine biraz foto biraz müzik biraz dizi flim atarak tekrar denedim onu da görmedi. sizce usb portları arızalı olabilir mi?
veya t-servis ayarlardan bi işlem mi yapmak lazım ? ayrıca evdekilerin söylediğine göre servis kurulumu yapınca usb taktığında görmemiş dediler
biraz bilgi fena olmazdı şimdiden teşekkür ederim sevgili ado hocam selamlar

Ekli dosyalar

• next.jpg
    next.jpg
    28.9 KB · Görüntüleme: 5

HAK***DER

Yeni Üye
Yeni Üye
vallahi konu aç topiğini bulamadım yahu kendimi aç buçuk anlar biliyordum lakin değilmiş:alala

yusuftolga

Meraklı
Meraklı
@Adem Helvacı abim bugün denk geldim Senna marka tv’ye, aynı şekilde Mehmet Atmaca Elektronik yazıyordu üzerinde. 55SNF9000U modeli, bu ürün incelemede belirtmiş olduğunuz 55F950 ile aynı mıdır ve önerir misiniz