Neler yeni

Superonline Başvurulan Paketi Vermiyor, Fahiş Fiyat Dayatıyor!

temp

Yeni Üye
Kadim Üye
Superonline.net üzerinden Fiber Kampanyalar kategorisinde "Online’a Özel 2 Ay Ücretsiz Fiberde Uçuran Hızlar" isimli paketi görüp başvurdum. Telefonla arandığımda Online'a özel 2 ay ücretsiz diye bir paket olmadığı söylendi. İşin saçma tarafı kampanyanın içerisinde "1 Haziran 2024 tarihine kadar geçerlidir" yazıyor. Ve buna rağmen müşteri hizmetleri daha pahalı olan diğer paketleri bana öneriyor. Yahu kardeşim sitenizde ilan ettiğiniz kampanyayı görüp niyet etmişim niye bana o kampanyayı vermeyip bana farklı fiyat çıkarıyorsunuz. Böyle bir saçmalık böyle bir çifte tarife olamaz! Sitede yazan fiyatla telefonda söylenen fiyat farklı böyle bir saçmalık var mı yahu?
Siz bir yol gösterin Allah aşkına ne yapmalıyım?
@Adem Helvacı

NBKpro

Moderatör
Moderator
Web sitesi
inceleriz.com
Online başvuru yapılıyorsa o şekilde yapın. Bazı paketler sadece online başvuruya özel. Vodafone'da kaldırılan paketi sadece internette bir yerde silmeyi unutmuşlar (yenisi içerik + fiyat zammıyla yayınlanmış) fakat bir yerde sadece eskisi kalmış oradan başvurdum ben de o şekilde tanımlatmıştım hiç de sorun çıkarmamışlardı.

temp

Yeni Üye
Kadim Üye
Online başvuru yapılıyorsa o şekilde yapın. Bazı paketler sadece online başvuruya özel. Vodafone'da kaldırılan paketi sadece internette bir yerde silmeyi unutmuşlar (yenisi içerik + fiyat zammıyla yayınlanmış) fakat bir yerde sadece eskisi kalmış oradan başvurdum ben de o şekilde tanımlatmıştım hiç de sorun çıkarmamışlardı.
Sorun şuymuş sonunda anladım. Sistemsel hata sebebiyle adresi doğru yazınca o kampanyaya başvurulmuyor. Müşteri hizmetleri de online a özel diye onu tanımlayamıyor. Böyle saçma sapan bir iş. Tabi yine neresinden bakarsan bak rezillik. Sistemsel hatayı düzeltecek bir Allah'ın kulu yok. Kimseye ulaşılamıyor. Kimse yardımcı olmuyor.

NBKpro

Moderatör
Moderator
Web sitesi
inceleriz.com
Sorun şuymuş sonunda anladım. Sistemsel hata sebebiyle adresi doğru yazınca o kampanyaya başvurulmuyor. Müşteri hizmetleri de online a özel diye onu tanımlayamıyor. Böyle saçma sapan bir iş. Tabi yine neresinden bakarsan bak rezillik. Sistemsel hatayı düzeltecek bir Allah'ın kulu yok. Kimseye ulaşılamıyor. Kimse yardımcı olmuyor.
sistemsel hatasını yiyim diyesi geliyor insanın...

NBKpro

Moderatör
Moderator
Web sitesi
inceleriz.com

EFI Shell

Araştırmacı
Araştırmacı
Sizde g-pon var mı peki? Yani şu kutudan var mı?
Screenshot_2022-08-02-14-51-53-757_com.miui.gallery-min.jpg