Neler yeni

TCL 58P635 Testleri İnceleriz Ofisinde Başlıyor

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
TCL Bilkom tarafından, incelenmek üzere bir ürün daha sevk edildi ve ofisimize az önce ulaştı.
Henüz kutusunu açmamış olsak da bu başlık altında bundan sonra TCL 58P635 model ile ilgili bilgi alışverişlerini paylaşabilmek adına merak ettiğiniz, kontrol etmemizi istediğiniz her hususta sorularınızı yazabilirsiniz.

Evet ne demiştik?
TCL 58P635 Testleri İnceleriz Ofisinde Başlıyor ? ? ?

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

TCL 58P635 İnceleme.jpg

Son düzenleme:

Sukur1907

Yeni Üye
Yeni Üye
Hocam 65 inç şuan servisten kurulumu yapıldı sonuç olarak fiyat performans olarak çok iyi.Anti virüs tavsiyesi var mı bu TV için.

Ekli dosyalar

• IMG_20230415_164857.jpg
    IMG_20230415_164857.jpg
    40.9 KB · Görüntüleme: 33

Murat ALA

Moderator
Moderator
Hocam 65 inç şuan servisten kurulumu yapıldı sonuç olarak fiyat performans olarak çok iyi.Anti virüs tavsiyesi var mı bu TV için.
Televizyon için antivirüs tavsiyesi isteyeni ilk defa duydum. Gerek yok virüs bulaştırmayı kolay kolay başaramazsınız.

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
TV ler için antivirüs sorusunu ben 2009 yılındaki bir eğitimde sormuştum, sanırım o tarihten sonra bu soruyu soran ilk sizi görüyorum :D
ESET tarafından smart televizyonlarda kullanılmak üzere bir uygulama olsa da, TCL için Safety Guard t üzerinde mevcut geliyor zaten :ok

DeepState

Süper Üye
İnceleyenler Kulübü
Hocam C635 e ait genel bir teknik özellik listesi bekliyorum C serilerine yaptığım tabloyu P serilerine de yapıyorum. Hazır olunca forumda paylaşacağım. Aynı zamanda C serilerinde soru işareti olan yerler var firmadan bilgi alırsanız onları güncellemek isterim.

Sukur1907

Yeni Üye
Yeni Üye
TV ler için antivirüs sorusunu ben 2009 yılındaki bir eğitimde sormuştum, sanırım o tarihten sonra bu soruyu soran ilk sizi görüyorum :D
ESET tarafından smart televizyonlarda kullanılmak üzere bir uygulama olsa da, TCL için Safety Guard t üzerinde mevcut geliyor zaten :ok
Hocam ben fazla uygulama indiren biriyim bilhassa cep telefonuma.birde APK olayı bende fazla,bu sebeple tv'yi çöksün istemem. Akıllı TV alıyoruz bir dünya para veriyoruz hakkını vermek lazım ?cevaplar için teşekkür ederim

Hasan Hüseyin Akar

Yeni Üye
Yeni Üye
2 gün önce vatan dan 65p735 modelini aldım.Görüntüsü,yandan karşıdan fevkalede güzel,kanal geçişleri bugüne kadar gördüğüm en hızlısı, internet ve uygulamalar akıyor kısacası birşey hariç herşeyi çok güzel.Google TV de Chrome yok, güler misin ağlar mısın?Bir çok uygulamayı yüklemeye izin vermiyor.Google TV falan hikaye bildiğin android 11 internetteki film izleme sitelerinin %90 çalışmıyor.Birde televizyon bildiğin çerçevesiz yapıştırma.

DeepState

Süper Üye
İnceleyenler Kulübü
2 gün önce vatan dan 65p735 modelini aldım.Görüntüsü,yandan karşıdan fevkalede güzel,kanal geçişleri bugüne kadar gördüğüm en hızlısı, internet ve uygulamalar akıyor kısacası birşey hariç herşeyi çok güzel.Google TV de Chrome yok, güler misin ağlar mısın?Bir çok uygulamayı yüklemeye izin vermiyor.Google TV falan hikaye bildiğin android 11 internetteki film izleme sitelerinin %90 çalışmıyor.Birde televizyon bildiğin çerçevesiz yapıştırma.
Tarayıcıdan film izlemek zaten kalite olarak çok tavsiye etttiğim bir şey değil bunun yerine dijital platform üyeliklerinin uygun olanlarından almak seyir zevki için daha iyi. Google filmler ve Apple tv de kiralama ücretleri de genelde uygun oluyor.

Tarayıcı yüklemek istiyorsanız biraz uğraşarak tarayıcı yükleyebilirsiniz diye düşünüyorum (Denemediğim için kesinlik bildiremiyorum)

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Dün sevgili @İlteriş Yılmaz kardeşimi yakalamışken araya ön çekimi sıkıştırıverdik :ok

tuncer

Araştırmacı
Araştırmacı
CHOT panel omasına rağmen dün çekimler esnasında oldukça başarılı bulduk.
Ancak bunu yarın yan açı performansı olarak video çeker atarım :ok
İps panel tabanlı televizyon almak istemeyen arkadaşlara bu tür çekimler iyi olur ben televizyon alacağım zaman aradığım en önemli durum buydu ama hepsi tek tip karşı açı performansı üzerine kurulu oluyordu o yüzden böyle bir imkanınız olursa gelecek videolarda en azından bir fikir olur tv alacak arkadaşlara.

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
TCL 58P635 model televizyonun testlerine başladığımızı duyurmuştuk. Belli bir kullanım süresi sonrası bugün çekimlere girdik.
Çekimler parçalı şekilde oldu çünkü elektrik kesintisi dahil her şey ile uğraştık :kiskis
Takribi 4 saatlik çekim süreci, yerini kes biç düzenle moduna bıraktı.
Sevgili @İlteriş Yılmaz şu an çalışmalara başladı.

58P635 TCL Video editleme.jpeg

Bu esnada ben de size yan açı performansı ile ilgili spoile rvereyim :kop

Hakan

Süper Üye
Kadim Üye
Adem bey. Grundig 55GGU 9760 A TV'yi de satın alıp inceleyin. Arkasını da sökün. Panel markasına bakın. Sonra da Arçelik'i arayıp deyin ki: Ya paramı iade edin. Ya da devlet sırrı gibi sakladığınız panel bilgilerini buradan ifşa edeceğim deyin. ?

Nasıl fikir.

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Adem bey. Grundig 55GGU 9760 A TV'yi de satın alıp inceleyin. Arkasını da sökün. Panel markasına bakın. Sonra da Arçelik'i arayıp deyin ki: Ya paramı iade edin. Ya da devlet sırrı gibi sakladığınız panel bilgilerini buradan ifşa edeceğim deyin. ?

Nasıl fikir.
Biz vatandaşlar gözü ile mükemmel fikir :kiskis

Fethiye Savcılığına göre ''Adocum aklını başına al'' :kop

Deleteusergereksiz

Yeni Üye
Yeni Üye
Biz vatandaşlar gözü ile mükemmel fikir :kiskis

Fethiye Savcılığına göre ''Adocum aklını başına al'' :kop
Bence en güzeli 10 bin üyeye ulaşıldığında böyle bir sisteme geçinilmesi şart

1 - En az 5000 üye ankete katılacak
2 - Ankete katılanlardan 5Tl kesilsek
3 - Alınan TV, içi açılacak her türlü testi yapılacak (donanım, parlaklık, tepki süresi, input lag, renk testi)
4 - Ankete katılanlardan İsteyen olursa ürünü %35 indirimli alacak (çekilişle)
5 - Ankete katılmayanlar ürünü %15 indirimli alacak
---------------------------------------------

1683306833841.png

onur1327

Yeni Üye
Yeni Üye
TCL Bilkom tarafından, incelenmek üzere bir ürün daha sevk edildi ve ofisimize az önce ulaştı.
Henüz kutusunu açmamış olsak da bu başlık altında bundan sonra TCL 58P635 model ile ilgili bilgi alışverişlerini paylaşabilmek adına merak ettiğiniz, kontrol etmemizi istediğiniz her hususta sorularınızı yazabilirsiniz.

Evet ne demiştik?
TCL 58P635 Testleri İnceleriz Ofisinde Başlıyor ? ? ?

Ekli dosyayı görüntüle 2815
Merhaba vestel65QA9700 televizyonum var televizyonu açtığımda direk smarta giriyor bunu değiştirebilirmiyiz ben direk kanallara girsin istiyorum cevaplarsanız sevinirim her yeni açıldığında aynısı oluyor resim aşağıda

Ekli dosyalar

• 20230505_201116.jpg
    20230505_201116.jpg
    42.7 KB · Görüntüleme: 7

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com