Neler yeni

TCL T-PRO Klima

deLLyici

Meraklı
Yeni Üye
TCL T-PRO da olan bir özellik;

gen1,gen2,gen3 var. TCL elite de var mı bilmiyorum.

25 derece (Soğuk Modu) Fan Otomatik

GEN1 = 3.2amper (üfleme soğukluğu 16Derece)
GEN2=5 amper (üfleme soğukluğu 11Derece)
GEN3=6 amper (üfleme soğukluğu 7.5Derece)

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com

Bu özellik sadece soğutma modunda geçerli olması lazım, ısıtmada denemişmiydiniz acaba? :alala

esucsuz

Meraklı
Yeni Üye
Merhaba,

Tcl t-pro satın aldım. Persembe günü saat 2 gibi montajı yapılacak şuan gorsel koyamiyorum montaj esnasında yaşayacaklarimi anlaticam.

Bu arada gebzedeyim. Kurulum için izmitten gelecekler onu anlamadim koskoca gebze de tcl kurulum icin bir ekibin olmamasi benim icin eksi bir durum değil fakat tezcanlı arkadaslarimiz için farkli gelebilir 🤝

01.04.2024 21bin tl ye aldim. 12bin btu
01.04.2024 siparis verdikten sonra kargo edildi. Epateknoloji tarafindan
02.04.2024 bursadan yola cikti.
03.04.2024 saat 17.03 itibariyle teslim edildi.
04.04.2024 14:00 kurulum randevusu alındı
04.04.2024 13:00 kurulum ekibi geldi montajını gerçekleştirdi.

Ekli dosyayı görüntüle 14633
Hocam hayırlı olsun ben de sipariş verdim aynı ürünün 24000 liğini
Nasıl memnun musunuz acaba yorumlarınızı alabilir miyiz?

deLLyici

Meraklı
Yeni Üye
Hocam hayırlı olsun ben de sipariş verdim aynı ürünün 24000 liğini
Nasıl memnun musunuz acaba yorumlarınızı alabilir miyiz?
valla yaz gelmedi bir türlü soğuk modunu bir kaç kere deneyimledim.

Soğuk modundayken telefon uygulamasından SAĞLIK yazan butona basın iç ünitede bulunan kapakcıkları kapatıyor ve hiç bir türlü rahatsızlık vermiyor.

Isıtma modunda 1 hafta deneyimledim ve tek kelime ile mükemmel diyebilirim salonum 30m2 26 dereceye ayarladığımda o derecede sabit tutuyor stabil bir şekilde.

Telefon uygulamasında nereye üfleyeceğinin noktasına kadar seçebiliyorsunuz o harika bişi.

Film izlerken hiç bir türlü sesini almıyorum. L koltuk var bende direk tepeme asılı ben ses almıyorsam sizin alcağınızıda düşünmüyorum.

bir sonraki klimam mitsubishi dünya markası olsa dair giderim gene TCL alırım.
Neden derseniz 9 firması olan bir yerde çalışıyorum 7 tesis mitsubishi 2 tesis daikin kullanıyoruz VRF sistemi mevcut yani elimden gelse TCL taktırırdım o derece diyim :) yani TCL verdiğim paranın hakkıyla alıyorum. Yazında beni üzeceğini düşünmüyorum etrafımdaki insanlarada TCL öneriyorum istemsiz bir şekilde

esucsuz

Meraklı
Yeni Üye
valla yaz gelmedi bir türlü soğuk modunu bir kaç kere deneyimledim.

Soğuk modundayken telefon uygulamasından SAĞLIK yazan butona basın iç ünitede bulunan kapakcıkları kapatıyor ve hiç bir türlü rahatsızlık vermiyor.

Isıtma modunda 1 hafta deneyimledim ve tek kelime ile mükemmel diyebilirim salonum 30m2 26 dereceye ayarladığımda o derecede sabit tutuyor stabil bir şekilde.

Telefon uygulamasında nereye üfleyeceğinin noktasına kadar seçebiliyorsunuz o harika bişi.

Film izlerken hiç bir türlü sesini almıyorum. L koltuk var bende direk tepeme asılı ben ses almıyorsam sizin alcağınızıda düşünmüyorum.

bir sonraki klimam mitsubishi dünya markası olsa dair giderim gene TCL alırım.
Neden derseniz 9 firması olan bir yerde çalışıyorum 7 tesis mitsubishi 2 tesis daikin kullanıyoruz VRF sistemi mevcut yani elimden gelse TCL taktırırdım o derece diyim :) yani TCL verdiğim paranın hakkıyla alıyorum. Yazında beni üzeceğini düşünmüyorum etrafımdaki insanlarada TCL öneriyorum istemsiz bir şekilde

Çok sevindim hocam memnun olmanıza, cevabınız için de çok teşekkür ederim güle güle kullanın 😊

GokhanB

Meraklı
Meraklı
Aman abi, dostlarım zaten destek olmuış sağ olsunlar fakat ben yine de VAKUM için uyarayım zira TCL klima servisleri geöen yaz canımızı çok yaktı ve TCL klima önerdiğime bin pişman ettiler beni.

Yahu şu Arçelik ve Vestel gibi TCL de kendi servis ağını neden kurmuyor anlamıyorum.
Halen sarıların sülo mantığı ile taşeron servis kullanıyorlar.

Vibrasyon takozları takılmalı
Dış ünite piposuna drenaj borusu bağlanmalı
bunlar da unutulmamalı.
Benim TCL klimaya da takoz takmadılar 😂😂 sonra kurulum sırasında fark edip uyardım, gerek yok falan dedi. Neyseki ısrar edince söküp takozları taktı bu sefer. Biraz burun kıvırıyorlar ama yapacak bir şey yok, sonuçta ustanın 10 dk lık işi için ben yıllarca sorun yaşayacağım belki.

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Benim TCL klimaya da takoz takmadılar 😂😂 sonra kurulum sırasında fark edip uyardım, gerek yok falan dedi. Neyseki ısrar edince söküp takozları taktı bu sefer. Biraz burun kıvırıyorlar ama yapacak bir şey yok, sonuçta ustanın 10 dk lık işi için ben yıllarca sorun yaşayacağım belki.
Gereksiz dedikleri şeyleri şöyle bir değerlendirdiğimizde usta(!)lara göre gereksiz olanlar listesi tüketicinin sesi çıkmadıkça kalabalıklaşıyor.

Vibrasyon takozu - Gereksiz
Vakum - Gereksiz
Drenaj Piposu - Gereksiz
Dış üniteye drenaj hattı - Gereksiz
Bakır Boru - Gereksiz
Dekoratif sargı - Gereksiz
Mantolama kiti kullanmak - Gereksiz (Mantolamayı parçala gitsin)
Bazılarına kalsa üstüne çöksün diye konsol bile gereksiz, dış üniteyi yere bırakıp (Bilerek) gidenler var

Yani usta(!)lara kalsa balgam atar gibi duvara tükürüp gidecekler klimalarımız.
Biz bu kadar ayak diretip sosyal mecra baskısı kurmasak yakında millletin klimasını da montaj yapmayacaklar.