Neler yeni

VESTEL 50U9510 4K SMART 17MB180E_G32

fatihcal

Yeni Üye
Yeni Üye
Merhaba herkese,
konu cihazımın wifi sorunu ile vestel destekten bir yazılım verildi bir kere yazılım yapmamda tvde herhangi bir değişiklik olmadı geçenlerde aynı sorun oldu ve verdikleri yazılımı usbden yükledikten sonra cihazım açılmıyor ve vestel yazısından sonra kapatıyor desteklerinizi rica ederim.

WhatsApp Image 2024-05-03 at 10.47.45.jpeg

furkan1907

Araştırmacı
Araştırmacı
Vestel Destek Merkezi Ürünüm kısmından seri numarsını girin sağdaki İletişim kısmına tıklayıp bilgilerinizi doldurup güncel yazılım talep edin hocam

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
tabi hocam eve geçiyorum bilgi vericem değerli ilginiz için çok sağolun.
Siz de sağ olun. İlk nesil yazılım yolladım bilerek, önemli olan tv yi brick durumdan kurtarmak.
Zaten başka şansınız da pek yok gibi.

fatihcal

Yeni Üye
Yeni Üye
Siz de sağ olun. İlk nesil yazılım yolladım bilerek, önemli olan tv yi brick durumdan kurtarmak.
Zaten başka şansınız da pek yok gibi.
sayın hocam usb ile tvye takıp ok tuşuna basılı tuttum fakat yükleme ekranı %27de sofware error hatası veriyor ve cihaz yeniden başlatıyor hocam saygılar

fatihcal

Yeni Üye
Yeni Üye
Hocam yazılım yükleme talimatını yanlış uygulamış olabilirmisiniz acaba tekrar denediniz mi sürekli aynı hatayı mı veriyor
Hocam zip dosyasındakileri fat32 olarak formatladığım usbye attım daha sonra usb takılı tv fişini taktım ok tuşuna basılı şekilde kumadandan ve yükleme 27ye gelince error diyor usb değiştim yine aynı