Neler yeni

Vestel 55QA9700 satın alma macerası ve Vestel Müşteri hizmetleri memnuniyeti

Bunyas

Yeni Üye
Yeni Üye
16 Aralık 2023 tarihinde Teknosa mağazasından Vestel 55qa9700 tv aldım. Tv yi vestel servisi aracılığıyla yollayıp kurulumunun yapılacağını belirtiler. Çok beklemeyelim Tv yi kendi imkanlarımla götüreyim diye düşündüm fakat aracımızın kapısından sığmayacağını anlayınca bu durumdan vazgeçtim. Aynı şehirde olmamıza rağmen Teknosayı 3-4 kez arayarak 21 Aralıkta Tv yi eve getirttik. 22 Aralıkta Vestel servisi tarafından Tv kurulumu yapıldı. İlk kurulumda TV yi internete kablosuz bağlayamayınca kablolu bağlantı gerçekleştirerek kullanmaya başladık. Tv nin kablosuz bağlantı sorunu devam edince Vestel müşteri hizmetlerine 25 Aralıkta arıza kaydı açtım . 26 Aralıkta servis tekrar gelip kontrol ettti. Tv nin Kablosuz ağa bağlandığını sonrasında tekrar bağlantısının koptuğunu tespit etti. Video kaydını aldı. 27 Aralıkta yeni bir TV değişim teklifi yapıldı. Kabul ettim. Aynı model TV 30 ocakta kapalı kutu olarak evime gönderildi. Dün itibariyle Yeni TV nin montajı yapılarak eski Tv evimden alındı.
Teknosanın Tv teslim sürecindeki gecikmeler sonrası Vestel müşteri hizmetlerinin kurulum ve satış sonrası sürecini bu şekilde yönetmesi açıkçası beni memnun etti. Ayrıca değişimde geçen süreyi televizyonun garanti süresine ilave ettiler.
Genel olarak Televizyon görüntü ve ses performansından memnunum ilk defa android kullandığım için çok yorum yapamıyorum. Çektiğim ses ve video kaydını ekledim.

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Son düzenleme:

ismai.l

Araştırmacı
Araştırmacı
Vestel servis hizmetlerinde gerçekten çok başarılı. Cihaz değişiminde diğer firmalar gibi oradan belge al burdan bunu ver gibi söylemlerine hiç rastlamadım sıkıntısız değişim yapıyorlar direkt.

mucahit68

Yeni Üye
Yeni Üye
Ses sistemi nasıl hocam Jbl ses sistemi var mı basslar nasıl?

Murat ALA

Moderator
Moderator
Televizyonunun hayırlı olsun görselleri bekliyoruz.

Bunyas

Yeni Üye
Yeni Üye
Ses sistemi nasıl hocam Jbl ses sistemi var mı basslar nasıl?
Jbl ses sistemi yok ama ses yeterli düzeyde bas lar iyi ama 9900 daki gibi değil tabiki
televiyondan bir kaç video çektimde yükleyemedim daha ilk fırsatta hem ses hem görüntü için yükleme yapacam.

mucahit68

Yeni Üye
Yeni Üye
Jbl ses sistemi yok ama ses yeterli düzeyde bas lar iyi ama 9900 daki gibi değil tabiki
televiyondan bir kaç video çektimde yükleyemedim daha ilk fırsatta hem ses hem görüntü için yükleme yapacam.
Hocam eminsiniz değil mi eğer ses farkı fazla mı 9900 e göre

Murat ALA

Moderator
Moderator
Videoları Youtube'a yükleyip burada video linki paylaşabilirsiniz.

Haldun

Yeni Üye
Yeni Üye
Vestel 65q9700 dusunuyorum ama grundig q9500 modeli arasinda kararsiz kaldim .belki grundig’in 120 hz olmasi ve boe tabanli ips panel kullanmasi onu bir tik ileri tasiyor .bu konuda goruslerinizi alabilirmiyim lutfen

Murat ALA

Moderator
Moderator
Vestel 65q9700 dusunuyorum ama grundig q9500 modeli arasinda kararsiz kaldim .belki grundig’in 120 hz olmasi ve boe tabanli ips panel kullanmasi onu bir tik ileri tasiyor .bu konuda goruslerinizi alabilirmiyim lutfen
Grundig'in tek handikapı 4K da 120 hz sunamaması. Anakartta uyuzluk var maalesef yoksa panel 120 hz destekliyor.