Neler yeni

Vestel 65Q9900 cızırtı

eren72

Yeni Üye
Yeni Üye
Merhaba, 1 haftadır 65Q9900 ürününü kullanıyorum. Televizyon kanalları dışında tüm uygulamalarda, televizyon açılırken bile cızırtı oluyor. Dolby vision ayaklarıyla vs oynamayı denedim ama etki etmedi. Cızırtı hafif bir cızırtı değil rahatsız ediyor. Ne yapabilirim, servisi mi çağırayım ?

Murat ALA

Moderator
Moderator
Çağırın gelsin baksınlar da cızırtı nasıl bir cızırtı? Hoparlörlerden mi geliyor yoksa anakart tarafından mı?

eren72

Yeni Üye
Yeni Üye
Çağırın gelsin baksınlar da cızırtı nasıl bir cızırtı? Hoparlörlerden mi geliyor yoksa anakart tarafından mı?
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
tam olarak video da duyulduğu gibi biraz kısık ama.

Murat ALA

Moderator
Moderator
Televizyon stand-by modundayken de geliyorsa anakarttandır üzerinden elektrik akımı geçtiği için. Bana da fazla geldi gelip baskınlar.

eren72

Yeni Üye
Yeni Üye
Televizyon stand-by modundayken de geliyorsa anakarttandır üzerinden elektrik akımı geçtiği için. Bana da fazla geldi gelip baskınlar.
Hocam hizmet talebi oluşturdum fakat bir mesaj geldi Teknisyenimiz ziyarete geldiğinde onarımdan vazgeçerseniz veya incelemeye rağmen bir arıza tespit edilemezse 400 TL hizmet ücretimiz bulunmaktadır diye. Cızırtının normalden fazla olduğuna eminim 2 metre uzaktan bile aşırı rahatsız ediyor ama gelenler normal diyip geçerlerse 400 TL ödemek zorunda mıyım şimdi ?

yuksekses

Araştırmacı
Araştırmacı
Hocam hizmet talebi oluşturdum fakat bir mesaj geldi Teknisyenimiz ziyarete geldiğinde onarımdan vazgeçerseniz veya incelemeye rağmen bir arıza tespit edilemezse 400 TL hizmet ücretimiz bulunmaktadır diye. Cızırtının normalden fazla olduğuna eminim 2 metre uzaktan bile aşırı rahatsız ediyor ama gelenler normal diyip geçerlerse 400 TL ödemek zorunda mıyım şimdi ?
Bence normal demeleri imkânsız. Mutlaka çağırın derim.

Murat ALA

Moderator
Moderator
Sorun var zaten 2 metre öteden duymamanız lazım sesi.

MetinArolat

Yeni Üye
Yeni Üye
Başıma böyle bir şey geleceğini tahmin ettiğim için Hepsiburada premimum hesap üzerinden Q900 sipariş verdim, dün kurdular az önce TV arkasından cızırtı sesi duydum, detaylı inceledim enerji tasarrufu modunda cızırtı yapıyor, tasarruf seviyesini arttırdıkça ses de artıyor, bununla yaşanır mı evet ama niye yaşayayım, anında soğudum tabi, iade talebi açtım salı günü hepsijet evden alacak bakalım ne olacak, gece gece doğru karar mı verdim emin değilim 22 bine aldım 24 bin olmuş fiyatı

furkan1907

Araştırmacı
Araştırmacı
Büyük ihtimalle anakart kaynaklı bir sorun demekki mühendisler test etmemişler o şekilde piyasaya sürülmüş