Neler yeni

Vodafone tarifeye ek satın aldıgım iphone 11 2. el yenilenmiş telefonu 2 haftadır göndermiyor stokta yokmuş?

fevzidmrbkn

Yeni Üye
Yeni Üye
Merhabalar tarifeye ek iphone 11 2. el yenilenmiş telefon satın aldım ve yaklaşık 2 haftadır kargoya verilmesini bekliyorum. Bu gün müşteri hizmetlerini aradım ve bana ürünün stokta olmadıgını söyledi peki ne zaman stokta olur dedim bilmiyorum dedi mesela ben bir ay falan bekler miyim diye bir daha sordum net tarih veremiyorum dedi benim ne yapmam gerekir bu durumda?

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-10-18 170254.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-18 170254.png
    37.2 KB · Görüntüleme: 7

NBKpro

Moderatör
Moderator
Web sitesi
inceleriz.com
Merhabalar tarifeye ek iphone 11 2. el yenilenmiş telefon satın aldım ve yaklaşık 2 haftadır kargoya verilmesini bekliyorum. Bu gün müşteri hizmetlerini aradım ve bana ürünün stokta olmadıgını söyledi peki ne zaman stokta olur dedim bilmiyorum dedi mesela ben bir ay falan bekler miyim diye bir daha sordum net tarih veremiyorum dedi benim ne yapmam gerekir bu durumda?
Ellerine bi cihaz gelecek, onu toplayacaklar da aklayıp paklayıp gönderecekler... Yenilenmiş konusunda başı yanan bir sürü kişi var. Ekran yan sanayi, kasa yan sanayi, batarya ne idüğü belirsiz... Garanti veriyorlar da, sözde. Tamir görmekten haşatı çıkmış bir anakart bul, gerisini ucuz yollu topla sonra sat. Arıza olursa da kullanıcı hatası.

fevzidmrbkn

Yeni Üye
Yeni Üye
Bana ürünü bile göndermediler :) Mevcut telefonum bozuldugu için geçici süre kullanmak için aldım ztn.

janavar

Araştırmacı
Araştırmacı
şuan da 2 farklı fiyat kategorisinde ( mükkemmel vey iyi) 10'larca iphone11 modeli vodafon'da internet satışına açık duruyor. Nasıl stok yok ?

Bu durum adem abinin dediği gibi bir durum olabilir, parayı kasaya alıp işletip kendilerine göre uygun bir zaman da para iadesi yapacaklar.