Neler yeni

Vrf chiller rac sistem iklimlendirme test araçları

serge

SERGE KLİMA
Yeni Üye
Merhaba saygıdeğer ustalar ve forum üyeleri! İsmim Servet Serge Klima marka ve şirketim var henüz yeni bir girişimciyim yurtdışında yaşıyorum elektrik elektronik alarım sistemleri kamera ve klimalar azda olsa beyaz eşya alanında farklı test cihazları geliştiriyor tamirini yapıyorum.saygılarımla ,deprem dolayısıyla hepimizin başı sağolsun ve geçmiş olsun umarım Allah yar ve yardımcımız yardımcınız olur!

Ekli dosyalar

• IMG_20220202_185850.jpg
    IMG_20220202_185850.jpg
    82.3 KB · Görüntüleme: 7
  • IMG_20220422_113504.jpg
    IMG_20220422_113504.jpg
    60.4 KB · Görüntüleme: 7

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Hoşgeldiniz Servet Usta.

Bizler de sizin gibi teknoloji severleri bir araya toplamaya gayret eden sosyal medya girişimcileriyiz. Deprem nedeniyle sevgili @İlteriş Yılmaz bir süre aramızda olmayacak fakat geldiğinde sizi de mutlaka tanıştıracağım çünkü onun da inanılmaz fikirleri var girişimcilik konusunda.

Fikirleriniz birçok ustamıza ve son kullanıcıya faydalı olabilir.

Zaman içerisinde neler yapabileceğimizi hep birlikte göreceğiz.

Yurt dışı derken neresi acaba?

Çin'de yaşayan Türk dostlarımız da var görüştüğümüz, saat farkını anlayabilmek adına sordum.

serge

SERGE KLİMA
Yeni Üye
Hoşgeldiniz Servet Usta.

Bizler de sizin gibi teknoloji severleri bir araya toplamaya gayret eden sosyal medya girişimcileriyiz. Deprem nedeniyle sevgili @İlteriş Yılmaz bir süre aramızda olmayacak fakat geldiğinde sizi de mutlaka tanıştıracağım çünkü onun da inanılmaz fikirleri var girişimcilik konusunda.

Fikirleriniz birçok ustamıza ve son kullanıcıya faydalı olabilir.

Zaman içerisinde neler yapabileceğimizi hep birlikte göreceğiz.

Yurt dışı derken neresi acaba?

Çin'de yaşayan Türk dostlarımız da var görüştüğümüz, saat farkını anlayabilmek adına sordum.
Fransa Paris Adem ustam(büyük usta)