Neler yeni

Yelda Helvacı için Telefon Önerileriniz Nelerdir? (Samsung A23 alındı)

theorder

Meraklı
Yeni Üye
Telefonu aldığımdan bu yana , daha önceki telefon kullanımına göre daha çok saat geçiriyorum, elimden düşmüyor diyebilirim. Sosyal medya da 1 saat yerine 5 saat zaman ayırıyorum işimiz dolayısıyla .
Şu anki telefon kullanıma göre sabah 10 akşam 19 sadece molalar harici telefondan uzağım.şarjı tüm gün gidiyor. Her gece yatmadan önce şarja takıyorum.
Herhangi bir takılma sorunu yaşamadım. Telefonumda oyunum da yüklü, orada da yaşamadım.
Sesi de bana göre iyi. Memnunum kısacası.
Şarjı baya iyi gidiyor o zaman. Telefon görüşmesi yaparken filan karşıdakinin sesi az gelme vs sorunu da yok diyorsunuz o zaman bu cihazı alayım iyice zamlanmadan.

NBKpro

Moderatör
Moderator
Web sitesi
inceleriz.com
Şarjı baya iyi gidiyor o zaman. Telefon görüşmesi yaparken filan karşıdakinin sesi az gelme vs sorunu da yok diyorsunuz o zaman bu cihazı alayım iyice zamlanmadan.
O görüşme esnasındaki ses sorunları operatörden veya (ilginç şekilde) sim karttan kaynaklı da olabiliyor. Sadece telefon kaynaklı olmayabiliyor yani. Çok yoğun bölgelerde baz istasyonu yetersiz kaldığı için baz ist. arası atlama yaparak sizi taa uzaktaki baz istasyonuna yönlendiriyor.

ahayyildiz

Araştırmacı
Araştırmacı
Hadi bakalım ben pimi çekilmiş bombayı ortaya atar giderim. :D Eve doğru yola çıkıyorum. Çok uzun yolum var, 1100 metrecik :D

Sevgili eşim, bidenem @Yelda Helvacı için bir orta halli telefon önerisi lazım fakat lütfen @Rüstem öneride bulunmasın çünkü 7-8.000tl bütçe var. İşimiz Rüstem'e kalırsa Armut'un sapı, Üzüm'ün çöpü der ve bizi 30 binlik telefonu almaya zorlar :kop

Clash of Clans oyunu nedeniyle her gün mutlaka aktif şekilde oyun oynayan, wp insta ve günlük rutin kullanımlar için mümkünse Samsung özelinde telefon önerilerinize açığız dostlar.
Hatta bu gece 12 ye kadar bir modelde karar kılarsak alabiliriz de duruma göre.

Haaa aklıma gelmişken, @Yelda Helvacı Hanımefendiye, o oyunların telefonun ömrünü yidiğini de anlatırmısınız :kop
1-https://www.generalmobile.com/tr/gm22pro/model
2-https://www.generalmobile.com/tr/gm23/model

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
O görüşme esnasındaki ses sorunları operatörden veya (ilginç şekilde) sim karttan kaynaklı da olabiliyor. Sadece telefon kaynaklı olmayabiliyor yani. Çok yoğun bölgelerde baz istasyonu yetersiz kaldığı için baz ist. arası atlama yaparak sizi taa uzaktaki baz istasyonuna yönlendiriyor.
Bu sorun bize şikayet olarak çok geliyor abi. Ben ürün incelemeden karar yazmadığım için inceleme amaçlı ürünleri talep ediyorum. Vatandaşın şikayet ettiği telefona sim kart takıp komisyondaki arkadaşlarla konuşarak Kaymakanmlık binasının etrafında turluyorum sorun yok.

Haaa bu direkt olarak kıstas kabul edilmek istenmeyebilir tüketici açısından fakat 3 ayrı operatörler görüşme yapıp hepsinde normal olunca da kimse kusura bakmasın yani ''ürün kusurlu'' diyemiyoruz.

NBKpro

Moderatör
Moderator
Web sitesi
inceleriz.com
Bu sorun bize şikayet olarak çok geliyor abi. Ben ürün incelemeden karar yazmadığım için inceleme amaçlı ürünleri talep ediyorum. Vatandaşın şikayet ettiği telefona sim kart takıp komisyondaki arkadaşlarla konuşarak Kaymakanmlık binasının etrafında turluyorum sorun yok.

Haaa bu direkt olarak kıstas kabul edilmek istenmeyebilir tüketici açısından fakat 3 ayrı operatörler görüşme yapıp hepsinde normal olunca da kimse kusura bakmasın yani ''ürün kusurlu'' diyemiyoruz.

Sim Karttan kaynaklı olduğunu iki alakasız kişi üzerinde görene kadar ben de "hade lan öyle saçma şey mi olur, telefon çekiyor işte kartla ne alakası var" derdim. Unutmadan ekleyelim eğer ki VoWifi ya da VoLTE üzerinden konuşuluyorsa, internetin dalgalandığı yerde elbette ses de etkilenecektir.

Murat ALA

Moderator
Moderator
Sim Karttan kaynaklı olduğunu iki alakasız kişi üzerinde görene kadar ben de "hade lan öyle saçma şey mi olur, telefon çekiyor işte kartla ne alakası var" derdim. Unutmadan ekleyelim eğer ki VoWifi ya da VoLTE üzerinden konuşuluyorsa, internetin dalgalandığı yerde elbette ses de etkilenecektir.
ABV artık Router'dan mı yoksa telefondan kaynaklı mı nedir VoWifi kopup duruyor milletin suratına kapanıyor kullanamıyorum canım özelliği.

Beril

Baretli Moderatör
Moderator
ABV artık Router'dan mı yoksa telefondan kaynaklı mı nedir VoWifi kopup duruyor milletin suratına kapanıyor kullanamıyorum canım özelliği.
Router muhtemel çünkü aynı sorunu ben de yaşadım. Çat çut kapatıyor telefonu.

NBKpro

Moderatör
Moderator
Web sitesi
inceleriz.com
Router muhtemel çünkü aynı sorunu ben de yaşadım. Çat çut kapatıyor telefonu.
Aaa o modemden miymiş. Ben de suratıma kapatıyorlar sanmıştım ? şaka şaka. Eğer wifi güçlendirici cihaz ve modemden çıkan sinyal aynı isimdeyse bol bol kesinti yaşatabilir.

Murat ALA

Moderator
Moderator
Aaa o modemden miymiş. Ben de suratıma kapatıyorlar sanmıştım ? şaka şaka. Eğer wifi güçlendirici cihaz ve modemden çıkan sinyal aynı isimdeyse bol bol kesinti yaşatabilir.
Yok direkt Router'a bağlıyken kopuyor.