Neler yeni

Yelda Helvacı için Telefon Önerileriniz Nelerdir? (Samsung A23 alındı)

Murat ALA

Moderator
Moderator
Kesinlikle haklısınız, zira kendi samsung telefonu artık ''Benden pes'' dediği iin geçici olarak şu an kullandığı 10 yaşındaki Sony Xperia telefonda o oyunu oynayabildiği için ''Şimdilik yete'' demek zorunda kaldık.

Ne yalan söyleyelim dostlar ekonomi hepimizin belini büküyor.

Bir süre daha idare edebilecek olsaydı Ben de hakikaten A73 istiyordum kendisine de, nasip diyelim :D

Bize söz verdiler yine baharlar gelecek, o zaman değiştirirz belki :D
Dedemin sözü var. Gençler ilk telefonunu vergisiz alacak diye. Bakalım seçimden sonra benimde A73 ya da yeni çıakcak FE ye niyetim var.

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Cidden öyle abi televizyon almama rağmen her akşam laptopu alıp bir geziniyorum eşim daha ne bakıyorsun diyor ??
Dışarıdan bakanlar ilk başta pek anlamıyor olsa da gerçek forum ortamlarında çok kaliteli ve yapıcı muhabbetler, faydalı bilgiler vardır.
Çoluk çocuk tayfası (zihnen) veya trol zihniyet de olmadığı için kalite mümkün olduğunca insanları mutlu edecek düzeyde oluyor.
Yılların Donanımhabercisi @Yelda Helvacı uzun yıllardır forum ortamlarına girmezdi mesela. Bizim buradaki sohbeti görünce baktım kendisi de yine dahil olmaya başladı :)

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Hadi hayırlı olsun abla inşallah bu yeni gelen zamlar'dan etkilenmemişsindir
Aslında dün gece bakıyorduk, bir türlü karar veremeyince yattık uyuduk, sabah ben ofise geldim, Sizin uyarılardan sonra ben A33 alalım diyecektim de 1 saat kadar önce aradı Yeldoş, A23 olarak vermiş siparişi

Bize de ''Hayırlı olsun'' demek düştü :D

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
O değil de konuyu kilitleyelim mi? Kırk yılda bir satın aldım diye çözüme ulaşan konumuz oldu, başka yere dağılmadan önlem alalım :haha
Ben bu tarz konularda başlığı değiştiriyorum bu yüzden.

Konu açılıyor, sohbet sohbet sohbet, bakıyorum dostumuz gelip ''Şunu aldım'' diyor, Hemen gidip başlığa yapıştırıveriyorum ne aldı ise :D

Rüstem

Süper Üye
Yeni Üye
Dışarıdan bakanlar ilk başta pek anlamıyor olsa da gerçek forum ortamlarında çok kaliteli ve yapıcı muhabbetler, faydalı bilgiler vardır.
Çoluk çocuk tayfası (zihnen) veya trol zihniyet de olmadığı için kalite mümkün olduğunca insanları mutlu edecek düzeyde oluyor.
Yılların Donanımhabercisi @Yelda Helvacı uzun yıllardır forum ortamlarına girmezdi mesela. Bizim buradaki sohbeti görünce baktım kendisi de yine dahil olmaya başladı :)
Ben de 17-18 yaşlarımda kendi forumumu kapattıktan sonra forumlarda takılmamaya başlamıştım. Buradaki kişilerin bir çekiciliği var ?

Yelda Helvacı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kesinlikle haklısınız, zira kendi samsung telefonu artık ''Benden pes'' dediği iin geçici olarak şu an kullandığı 10 yaşındaki Sony Xperia telefonda o oyunu oynayabildiği için ''Şimdilik yete'' demek zorunda kaldık.

Ne yalan söyleyelim dostlar ekonomi hepimizin belini büküyor.

Bir süre daha idare edebilecek olsaydı Ben de hakikaten A73 istiyordum kendisine de, nasip diyelim :D

Bize söz verdiler yine baharlar gelecek, o zaman değiştirirz belki :D
3 seneye daha ne modeller gelir hallederiz :kiskis
hatta o zamanlar da senin de emekliliğin gelir diye düşünüyorum ikimize birden en güzelini yine buradan öneriler ile buluruz inşallah:clap2

YusufAksoy55

Meraklı
Meraklı
Abey geç kalmişsen :D
Hatun A23 alıp geçmiş :ok
Hayırlı olsun güle güle kullanır umarım abi :)) Xiaomi, Samsung ve Oneplus'ın yurtdışı hazır kayıtlı modelleri TR fiyatının neredeyse yarısı, Note 20 Ultra, Oneplus 9 Pro, Xiaomi Mi 11T gibi cihazlar fiyatlarına göre çok iyiler.

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Ben de 17-18 yaşlarımda kendi forumumu kapattıktan sonra forumlarda takılmamaya başlamıştım. Buradaki kişilerin bir çekiciliği var ?
Ahahahaha vallahi seni biz çok farklı bir kategoride değerlendiriyoruz İlteriş ile, Çünkü seninle başlangıç hikayemiz farklı. :kiskis

Hakikaten yahu sen ne alaka? nasıl buldun ki bu forumu :alala

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
3 seneye daha ne modeller gelir hallederiz :kiskis
hatta o zamanlar da senin de emekliliğin gelir diye düşünüyorum ikimize birden en güzelini yine buradan öneriler ile buluruz inşallah:clap2
Yahu forumda konu açıp öneri isteyip adamların kadınların ''ALMA'' dediği telefonu gittin aldın bir daha sana niye öneri versinler :kop

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Hayırlı olsun güle güle kullanır umarım abi :)) Xiaomi, Samsung ve Oneplus'ın yurtdışı hazır kayıtlı modelleri TR fiyatının neredeyse yarısı, Note 20 Ultra, Oneplus 9 Pro, Xiaomi Mi 11T gibi cihazlar fiyatlarına göre çok iyiler.
Yusuf'um muhatap konusu sıkıntı olmuyor mu bu ürünlerde? :alala

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Senin Youtube videolarından buldum :D
Ahahaha büyük tesadüf olmuş bu durumda, çünkü biz forumu açtıktan neredeyse gün ile ifade edilecek düzeyde hemen sonrasında sen geldin.

@İlteriş Yılmaz kardeşimin ''bot bu sil gitsin'' dediği sesi halen kulaklarımda :kop

Biz fake hesap konusunda hassasız gerçekten. Forumda ciddi bir aile ortamı var bunun asla bozulmasını istemiyoruz o nedenle hır gür olmasın, fake hesaplar botlar olmasın uğraşıp duruyoruz.

Hatta Siyaset başlığını bile genele kapattım, Belirli gruplar görebiliyor.

Neşemiz bozulmasın, forumun güzel yüzü solmasın :D

YusufAksoy55

Meraklı
Meraklı
Yusuf'um muhatap konusu sıkıntı olmuyor mu bu ürünlerde? :alala
Ben 2014'den bu yana hep yurtdışı kullanıyorum, Yurtiçi alırken bi telefonda devlete almak koyuyor açıkcası, yeni nesil cihazların sorun cıkarma ihtimali çok düşük fiyatı onu tolere ediyor. Tabiki sorunlu modeller var ama söylediğim modeller sorunsuz çok tercih ediliyor, 7-12 Bin Tl arası ve sıfırları en az 2 katı fiyat TR de maalesef. Şöyle bir durum da var garanti biçok şeyi kapsamıyor tam koruma için kasko yaptırmak gerekecek.

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Ben 2014'den bu yana hep yurtdışı kullanıyorum Yurtiçi alırken bi telefonda devlete almak koyuyor açıkcası, yeni nesil cihazların sorun cıkarma ihtimali çok düşük fiyatı onu tolere ediyor. Tabiki sorunlu modeller var ama söylediğim modeller sorunsuz çok terih ediliyor 7-12 Bin Tl arası ve sıfırları en az 2 katı fiyat TR de maalesef. Şöyle bir durum da var garanti biçok şeyi kapsamıyor tam koruma için kasko yaptırmak gerekecek.
Kaskoda da zaten armutun sapı üzümün çöpü diye ayak diretiyorlar, başarsan dahi % bilmemkaçını karşılıyorlar falan. Bu yönden bakınca haklısın.

YusufAksoy55

Meraklı
Meraklı
Kaskoda da zaten armutun sapı üzümün çöpü diye ayak diretiyorlar, başarsan dahi % bilmemkaçını karşılıyorlar falan. Bu yönden bakınca haklısın.
Şuan iPhone 14 Pro kullanıyorum buda yurtdışı neredeyse yarı fiyatına geldi, birkaç kez düştü içim gitti sorun olmadı, iyi bi kılıf koruma ile içim rahat, işim gereği en iyi video çeken telefonu almam gerekiyordu yoksa Android candır (video performansı hariç :)