Hikeen Teknoloji Kimdir?
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Hikeen Teknoloji Kimdir?

1

Hikeen Teknoloji Kimdir? Sorusunun cevabını vererek firmaların üretimde kullandığı parçaların üreticilerine de ışık tutuyoruz. 2005 yılında kurulan Shenzhen Hikeen Technology Co., LTD. Suzhou, Xi’an, Wuhan, Madrid ve Yokohama’da teknik servis merkezleri bulunan profesyonel bir elektronik sistem çözümü tasarımcısıdır.

Hikeen, Shenzhen Nanshan Yüksek Teknoloji Parkı’nda bulunan Çin merkezli yüksek teknoloji kuruluştur. Markalarından olan E.TOUCH, yenilikçi ve kullanımı kolay konferans interaktif sistemleri alanında bilinirliğe sahiptir.

2005 yılında genel olarak TV alanında bir sağlayıcı olmak amacıyla yola çıkan firma, 2006 yılında TV anakartı ile üretim sürecini başlattı. 2010’da yerel sağlayıcılara daha iyi destek verebilmek amacıyla Madrid ofisini açtı. Ardından aynı yıl Japonya’da daha rekabetçi olabilmek için Yokohama ofisini açtı.

Hikeen Firmasının Faaliyet Alanları

Ülkemizde yer alan bir çok modelin anakart üreticisi olan firma dünya çapında bir çok televizyon üreticisinin ana tedarikçilerinden biridir. Anakart dışında bir çok komponentin üretimini de yapmaktadır. Bizim bu firma ile ilgili bilgi sağlama isteğimizin de temel noktası bu. Tanıttığımız bazı modellerde (örneğin Onvo OV98500 ve Onvo OV110500) Hikeen anakart yer aldığı için bunu belirtirken bu firma hakkında da bilgi sahibi olmanızı önemsiyoruz.

Çeşitli endüstriler için bilgi toplama, veri yönetimi ve veri analizi sağlamak için nesnelerin interneti ve bulut bilişimi kullanarak donanım terminallerinden bulut sistemine kadar genel bir çözüm sunar.

Led geniş ekranlı görüntüleme sistemleri, konferans tabletleri vb. bir çok interaktif ürünü ve bu ürünlere yardımcı yazılımları sağlar.

Öneri:  Mini Led - Micro Led Teknolojisi Nedir? Ne işe Yarar?

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir