Homatics Android Box Görüşlerimiz
 1. Anasayfa
 2. IoT Ürünleri

Homatics Android Box Görüşlerimiz

0

Homatics Android Box Görüşlerimiz başlıklı yazımızda sizlere, aylar önce test ve inceleme amaçlı olarak bizlere yollanmış olan Homatics Android Box ile ilgili görüşlerimizi anlatacağız. Genel olarak inceleme videoları hep ürün geldiğinde olur farkındayız ancak bizler inceleriz.com ekibi olarak çok daha uzun vadede ve daha güvenilir bilgiler sunabilmek adına ürünleri hem bir dizi testlere tabi tutuyor hem de aylar boyunca birkaç ekip üyesi evinde belli aralıklarla kullanıp sonra ortak görüşlerimiz üzerine sizlere bilgi paylaşmayı tercih ediyoruz. Bu anlamda inceleriz.com ekibimizden sevgili @vesteloji de dahil olmak üzere dört ayrı lokasyonda bu ürün üzerinde aylar süren kullanım tecrübelerimizden hareketle sizlere şu bilgileri rahatlıkla paylaşabiliriz.

image

NEDEN HOMATICS ANDROİD BOX?

Homatics Android box ürünlerini satın almanız için beş neden sıralayabilirim:

 1. Güvenilirlik: Homatics, 2012 yılından beri faaliyet gösteren ve Ana üreticisi SEI Robotics olan markadır. SEI Robotics Dünya’da faaliyet gösteren çeşitli firmalara TV’boxlar üreten, sektörde lider, söz sahibi büyük bir üreticidir. Android box üreticilerinden biridir. Ürünleri, Google sertifikasına sahiptir ve Android TV’nin en son sürümünü çalıştırır. Bu, ürünlerinin güvenilir ve güncel olduğunu garanti eder. Bun aparalel olarak bizim testlerimiz esnasında şu birkaç ay içerisinde ürünün 3 güncelleme aldığını da belirtmek isteriz.
 2. Performans: Homatics Android box ürünleri, güçlü işlemciler ve bellek ile donatılmıştır. Bu, 4K video oynatma, oyun oynama ve diğer yoğun görevleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlar. Bu özellikleri sayesinde gerek Netflix ve gerekse amazon Prime video üzerinde severek takip ettiğimiz eski yapımlar dahil olmak üzere birçok diziyi yüksek kalitede izlediğimizi vurgulamak gerekir. Örnek vermek gerekirse, TV nin kendi uygulaması üzerinden anamorfik izlediğim diziyi hemen aynı tv de Homatics ile açtığımda çerçeve oranından kayıp yaşamadan tam ekran izliyorum.
 3. Fiyat: Homatics Android box ürünleri, diğer markalara göre daha uygun fiyatlıdır. Bu, bütçe dostu bir Android box arıyorsanız iyi bir seçenektir.
 4. Özellik yelpazesi: Homatics Android box’lar çeşitli özelliklerle donatılmıştır. Bu özellikler arasında 4K HDR video oynatma, sesli arama, Chromecast desteği ve oyun oynama bulunur. Bu, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uygun bir ürün bulmanızı sağlar. Özellikle Tükrçe destekli sesli komut özelliği sayesinde gerek uygulama içi ve gerekse genel çerçevede dilediğim içeriği sesli olarak aratabiliyorum.
 5. Destek: Homatics, ürünlerine kapsamlı bir destek sunar. Bu, teknik destek, ürün yazılımı güncellemeleri ve garanti kapsamı içerir. Şimdiye kadar bir teknik destek ihtiyacımız olmamış olsa da en kısa zamanda ürün arızalı senaryosu üzerinden süreç nasıl ilerliyor bunu da video ile kayıt altına alıp sizlere içerik olarak paylaşacağız.
Öneri:  Midea Breezeless 12000 BTU 2023 Kasım Elektrik Tüketim Verileri
image 1

Şimdi bu durumda tabi doğal olarak insan merak eder. Yani ”neden X marka değil de Homatics alayım” diye. O zaman bir de ”neden diğerleri değil de Homatics?” olarak konuya bakalım.
Diğer Android box üreticilerine göre Homatics’in öne çıkan yönleri şunlardır:

 • Türkiye’de lider Android box üreticisidir. Bu, ürünlerinin Türk kullanıcıların ihtiyaçlarına ve tercihlerine göre tasarlandığını gösterir.
 • Güvenilirlik ve performans açısından iyi bir üne sahiptir. Ürünleri, Google sertifikasına sahiptir ve Android TV’nin en son sürümünü çalıştırır.
 • Uygun fiyatlıdır. Bütçe dostu bir Android box arıyorsanız iyi bir seçenektir.
 • Geniş bir özellik yelpazesine sahiptir. Bu, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uygun bir ürün bulmanızı sağlar.
 • Kapsamlı bir destek sunar. Bu, ürünleriyle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız size yardımcı olur.
image 2

Sonuç olarak, Homatics Android box ürünleri, güvenilir, performanslı, uygun fiyatlı ve geniş özelliklere sahip ürünlerdir. Bu özellikler, onları bütçe dostu bir Android box arıyorsanız iyi bir seçenek haline getirir.

Peki ekibimizin bu ürün ile ilgili kendi test ettiği ürünlerden hareketle görüşlerine dair video sunabilir miyiz? Elbette ki bunu da yapabiliriz ve dolayısıyla sevgili @vesteloji ustamızın kendi dillerinden yorumlarını dinleyelim :)

  İlginizi Çekebilir

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir