Neler yeni

7.999 uncu Üyemiz Jlozde Hoşgeldin :D

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
8.000 in kapılarını açan üyemizin Donanımhaber forumundan kıymetli dostum @Jlozde olması büyük bir tesadüf olmakla birlikte benim için de büyük mutluluk.
Hoşgeldin sevgili Can :ok

Kendi kendine, hiçbir suni yöntem olmadan, ittirip kaktırmadan, müdahale etmeden, aksine üye seçe seçe, kılçık ayıklaya ayıklaya bu kadar kısa sürede 8000 dost ile bir arada olmak büyük keyif.

Kalabalık ve şişirilmiş ama etkisiz kitleler yerine birbirine fayda sağlayan kemik bir kitle olmaktan çok mutluyuz.

Destek sunan siz yoldaşların hepsine gönülden teşekkürlerimle :drunk 💜 :cay

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
8.000 in kapılarını açan üyemizin Donanımhaber forumundan kıymetli dostum @Jlozde olması büyük bir tesadüf olmakla birlikte benim için de büyük mutluluk.
Hoşgeldin sevgili Can :ok

Kendi kendine, hiçbir suni yöntem olmadan, ittirip kaktırmadan, müdahale etmeden, aksine üye seçe seçe, kılçık ayıklaya ayıklaya bu kadar kısa sürede 8000 dost ile bir arada olmak büyük keyif.

Kalabalık ve şişirilmiş ama etkisiz kitleler yerine birbirine fayda sağlayan kemik bir kitle olmaktan çok mutluyuz.

Destek sunan siz yoldaşların hepsine gönülden teşekkürlerimle :drunk 💜 :cay
Bizim maxicepe bakıyorum da aşağı yukarı 1 milyona yakın hesap var diye biliyorum 🤠 aktif günde 20 kişi 🤣🤣

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Bizim maxicepe bakıyorum da aşağı yukarı 1 milyona yakın hesap var diye biliyorum 🤠 aktif günde 20 kişi 🤣🤣
Forumlar sosyal medya hesapları gibi değil abi, üye olduktan sonra ''Takipten çıktım'' diye bir durum yok.
Bilgi lazım oluyor, girip üye olunup bilgi alınınca öyle kalıyor bir daha ''takipten çık'' vs yapılmadığı için üyelikler de öyle kalıyor.
Benim instagram hesabına bakıyorum.

Her gün 2000 kişi üye oluyor ama 1999 kişi üyelikten çıkıyor mesela :D

Bak son 90 günün hesabına göre 6700 kişi gelmiş ama 7000 kişi gitmiş mesela.

Bazen 7000 gelen 6700 giden oluyor. Dönem dönem değişiyor burası.

Eğer forumlardaki gibi hiç gitmeme, gelip hep kalma durumu olsaydı benim hesap şu an 1 milyondu :kop

1714197682412.jpeg