Neler yeni

AÖF Bahar Dönemi Sınavları 9 ve 16 Nisan da Online yapılacak

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Ara dönem sınavlarım için kontrol etmek amaçlı edevlet sistemine girdiğimde baktım ki

''2022-2023 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Ara Sınavlarınız çevrimiçi (online) olacaktır. Sorumlu olduğunuz derslerin sınavına, Sınav Giriş Bilgisinde belirtilen gün ve belirtilen saat dilimlerinde (Türkiye Saat Dilimine göre) katılmanız gerekmektedir.
Sınavda her ders için 20 soru sorulacak, 30 dakika süre verilecektir. Başarılar dileriz.''

Şeklinde bir not var. Sınav tarihi ve sınav giriş belgesi için sürekli girediğim bu sayfada bunu ben ilk defa gördüm.

Olur da bir şekilde Açık Öğretim Fakültesi öğrencisi olup sınav dönemi bekleyen varsa bilgisi olsun istedim :ok

8-9 Nisan 2023 ve 15-16 Nisan 2023 tarihlerinde olacakmış. Dersler nedeniyle farklılık gösteriyor

1680699683093.png

Murat ALA

Moderator
Moderator
Ara dönem sınavlarım için kontrol etmek amaçlı edevlet sistemine girdiğimde baktım ki

''2022-2023 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Ara Sınavlarınız çevrimiçi (online) olacaktır. Sorumlu olduğunuz derslerin sınavına, Sınav Giriş Bilgisinde belirtilen gün ve belirtilen saat dilimlerinde (Türkiye Saat Dilimine göre) katılmanız gerekmektedir.
Sınavda her ders için 20 soru sorulacak, 30 dakika süre verilecektir. Başarılar dileriz.''

Şeklinde bir not var. Sınav tarihi ve sınav giriş belgesi için sürekli girediğim bu sayfada bunu ben ilk defa gördüm.

Olur da bir şekilde Açık Öğretim Fakültesi öğrencisi olup sınav dönemi bekleyen varsa bilgisi olsun istedim :ok

Ekli dosyayı görüntüle 2351
Düzeneğimi hazırlayayım bari mezun olamayacam AÖF'ten :D

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Açıktan da okuyayım bir yer dedim atanamayız lazım olur diye. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 2. Sınıfım ya ucu ucuna geçiyorum ya da kalıyorum derslerden :D
2 inci senem, zerre ders çalışmadım ne ünv sınavlarına girerken ne de mevcut derslerde taaaa ki 2 inci senemin ilk sınavında Türk Dili ve Edebiyat sınavında 100 üzerinden 10 alana kadar :oops:

Öğrencilik tarihimde yok benim böyle bir notum. İlk defa o zaman oturdum ders çalıştım, ikinci sınavda 78,85 gibi bir not aldım geçtim :D

Benim son senem ve son 3 dersim var. Bunları verince 2 senede 2 senelik Radyo televizyon Programcılığını bitirmiş olacağım.

Bir ara düşündüm Sosyal medya gazeteciliği gibi bir bölüm okusam mı diye.
Bir ara düşündüm acaba ADALET bölümü okusam mı diye.

Sonra baktım ki hiç o sınav mınav derdini çekecek gücü göremedim kendimde.

Yelda Helvacı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Online acıklandıysa çevirmezler artık sanmam murat.
Beril kız nasıl notlar öyle yakıştıramadım mühendisi hanıma ?

Murat ALA

Moderator
Moderator
Online acıklandıysa çevirmeler artık sanmam murat.
Beril k nasıl notlar öyle yakıştıramadım mühendisi hanıma ?
Vizeler online olur da finalleri sanmam. Bizim üniversitede hibrit eğitime geçtiler mesela ama vizeler online olacakmış. Hocalarda kopya çekmeyelim diye ödev ya da sunum verdiler hep :( :D

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Neden ki? çok anlamam ama bunlara vize ve final mi diyorlar bilmiyorum, vizeleri online yapıp finalleri yüz yüze yapabilrilser isterlerse ? :alala

Yelda Helvacı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Değişiyor üniversitesine göre .mesela Atatürk üniversite de okurken bizim vize final ve bütünleme vardı,yaz okulu ile sınıfı geçmeme ıhtimalşn yoktu.))
Anadolu da ise aransınav final var.
Senin bahar dönemi ara sınavın şu anki.
Murat,final olabilir belli olmaz

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Değişiyor üniversitesine göre .mesela Atatürk üniversite de okurken bizim vize final ve bütünleme vardı,yaz okulu ile sınıfı geçmeme ıhtimalşn yoktu.))
Anadolu da ise aransınav final var.
Senin bahar dönemi ara sınavın şu anki.
Murat,final olabilir belli olmaz
O dönemde mücbir sebep vardı kuzum.
Tabi benim gönlüm istiyor ki online olsun kimseye bulaşmadan sınavlarımı vereyim çıkayım bu işi bitireyim :D

En azından bir sınav bile olsa online keyfini yaşamadım demeyeceğim yaşasın :D

Beril

Baretli Moderatör
Moderator
Yelda abla ben çok tembelim. Yani öyle böyle tembel değil :haha

Hele ki iş hayatında bulunduktan sonra ders çalışmak, sınava girmek çok zor geldi. Zaten benim için hep zor şeylerdi bunlar :LOL: Lise sonda sadece 7 ay ders çalıştım ki lise boyunca yattım hep. Üniversitede en son dedim bitmeyecek gibi duruyor ben biraz hamle edeyim. Hocalarım da sağ olsunlar üstüme gitmediler :LOL:

Ben teorik insan değilim hiç, bana iş verin ben yapayım. Ben sahada olayım ama beni sakın ola ofise atmayın. Eh ders çalışmak da teorik olunca zor oldu tabii :haha

Murat ALA

Moderator
Moderator
Yelda abla ben çok tembelim. Yani öyle böyle tembel değil :haha

Hele ki iş hayatında bulunduktan sonra ders çalışmak, sınava girmek çok zor geldi. Zaten benim için hep zor şeylerdi bunlar :LOL: Lise sonda sadece 7 ay ders çalıştım ki lise boyunca yattım hep. Üniversitede en son dedim bitmeyecek gibi duruyor ben biraz hamle edeyim. Hocalarım da sağ olsunlar üstüme gitmediler :LOL:

Ben teorik insan değilim hiç, bana iş verin ben yapayım. Ben sahada olayım ama beni sakın ola ofise atmayın. Eh ders çalışmak da teorik olunca zor oldu tabii :haha
Ders çalışmaktan, okula gitmekten nefret eden biri olarak öğretmenlik okuyorum bunun üstü olmaz :D

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Ders çalışmaktan, okula gitmekten nefret eden biri olarak öğretmenlik okuyorum bunun üstü olmaz :D
Öğretmen olunca sadece öğreten olmuyorsun ki halen öğrenen taraf olmaya mecbur kalıyorsun :D

Benim Amcam (Babamın bir küçüğü) Cumhuriyet Savcısı. Bu adamlar Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra CMUK çıkınca en baştan yeniden okumak zoruna kaldılar mesela :D

Curious

Coderator
Araştırmacı
Ben de işletme okuyorum. Sınavlar online olunca mezun sayısı artıyor, ben de onlardan biri olacağım sanırım :haha