Neler yeni

Midea ve Klima Meraklıları Lokali

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Baktım ki sevgili @muhammet göl @ByCilo @REMZİ96 @İRFAN ve birçok dost değişik konu başlıklarında muhabbet ediyor, Ee konu güzel, dostlar güzel, muhabbet de güzel o zaman niye bizim de bir lokalimiz olmasın değil mi? :cool:

Ee di haydee, muhabbetiniz daim olaaa :D

midea-breezeless-banner.jpg

Er-Se

Yeni Üye
Yeni Üye
Baktım ki sevgili @muhammet göl @ByCilo @REMZİ96 @İRFAN ve birçok dost değişik konu başlıklarında muhabbet ediyor, Ee konu güzel, dostlar güzel, muhabbet de güzel o zaman niye bizim de bir lokalimiz olmasın değil mi? :cool:

Ee di haydee, muhabbetiniz daim olaaa :D

Ekli dosyayı görüntüle 10596
adem bey merhaba sizi bir tv almak üzereyken nette videonuza denk gelince tanıdım iyi ki denk gelmiş diyorum iyiki sizin gibi insanları düşünen biri var teşekkürler

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
adem bey merhaba sizi bir tv almak üzereyken nette videonuza denk gelince tanıdım iyi ki denk gelmiş diyorum iyiki sizin gibi insanları düşünen biri var teşekkürler
Sizlere bir nebze faydamız dokunuyorsa ne mutlu bizlere , siz de hoşgeldiniz aramıza :ok

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Teşekkürler abi böyle daha iyi oldu konular içinde araştırma yapan arkadaşlar zorlanmaz. ,?
Abi kıyamadım yahu muhabbet de güzel, bir oradan bir buradan ilerliyordu bari bir araya toparlayalım dedim :D

Er-Se

Yeni Üye
Yeni Üye
hoş bulduk sayenizde bilinçsiz bir şekilde tv almak zorunda kalmadım yoksa magazaya gidip ekranlara bakıp
Sizlere bir nebze faydamız dokunuyorsa ne mutlu bizlere , siz de hoşgeldiniz aramıza :ok
sayenizde biliçsiz bir şekilde nette allayıp pullayıp marka reklamı yapan birilerinin sözüne inanıp tv alacaktım şükürler olsun öyle bir hata yapmadım he hala tv alamadım ama suan bir nebze bilinçli olarak araştırıp tv alacam

ByCilo

Müdavim
Kadim Üye
hoş bulduk sayenizde bilinçsiz bir şekilde tv almak zorunda kalmadım yoksa magazaya gidip ekranlara bakıp

sayenizde biliçsiz bir şekilde nette allayıp pullayıp marka reklamı yapan birilerinin sözüne inanıp tv alacaktım şükürler olsun öyle bir hata yapmadım he hala tv alamadım ama suan bir nebze bilinçli olarak araştırıp tv alacam
Normalde böyle marketlerde konunun uzmanı görünen satıcılar vardır onları gördüğümde güven problemi oluşur bende en güzeli araştırma bu nedenle doğru yerdesiniz diyebilirim. ??

ByCilo

Müdavim
Kadim Üye

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Normalde böyle marketlerde konunun uzmanı görünen satıcılar vardır onları gördüğümde güven problemi oluşur bende en güzeli araştırma bu nedenle doğru yerdesiniz diyebilirim. ??
Ben artık vatan matan hiçbir yere gitmiyorum abi , mecbur kalırsam köşe kapmaca oynuyorum. Dışarıdan bakıyorum önce neredeler diye. oldukları yerin aksi yönden başlıyorum dolaşmaya, göz teması kurmuyorum, yanıma geldiklerini hissettiğimde hooop uzaklaşıyorum.

Bir rahat yok kardeşim :D

ByCilo

Müdavim
Kadim Üye
Ben artık vatan matan hiçbir yere gitmiyorum abi , mecbur kalırsam köşe kapmaca oynuyorum. Dışarıdan bakıyorum önce neredeler diye. oldukları yerin aksi yönden başlıyorum dolaşmaya, göz teması kurmuyorum, yanıma geldiklerini hissettiğimde hooop uzaklaşıyorum.

Bir rahat yok kardeşim :D
Abi seni tanımayan varsa vay haline ?

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Başkanım aep modeli düşük fanda kompresör frekansını yükselt miyormu YouTube yorumunda tam tersini yaptığını belirt mişsin.
Abi birçok deneme yaptım günlerce. Breezeless ile tam tersi mantıkta çalışıyor.
Bunun sebebi kılcal/exp farkı mı diye şimdi daha profesyonel testlere başlayacağım.