Neler yeni

Midea ve Klima Meraklıları Lokali

ByCilo

Midea Xtreme Tester
İnceleyenler Kulübü
Canını yidiklerim dış ünite Ön panjurlardan kendilerini ele veriyorlar :kiskis
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
Midea kasası ben buradayım der 🤣

ByCilo

Midea Xtreme Tester
İnceleyenler Kulübü
Yahu gecikme benden kaynaklı şunu bi anlayın artık :starwars ben istedim hem bayi hem servis aynı olsun diye ama adamların işlemleri uzayınca mevcut servise kurdurdum yoğunluk başlamadan
Aslında yaşanan durum 😅

Engraulis

Gree Fairy Tester
Kadim Üye
Aslında yaşanan durum 😅
Böyle bir şey olması imkansız çünkü balkona kuruldu

münzevi1940

Sigma Comfort Tester
İnceleyenler Kulübü
Henüz değil. Ustaların peşinden hemen evden çıktım temizlik bile yapmadan bir yere yetişmem gerekiyordu. Önümüzdeki hafta başlarım sanırım :krotey
Kombiden devam abi soğuk yağışlı hava zaten. Ben sıcak kullanmam demiştim. Büyük konuştum şimdi aralıksız çalışıyor alet sıcak modunda. Aynı zamanda kombide yanıyor

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
Kafama göre ev bulamadım ki hiç hepten daire var onada ben sıcak bakmıyorum müstakil bakıyorum olanı dolu bulduklarıma bakılırsa da benim şimdiki ev cennet 😅
Tam bizim kafadasın abi 🤣 müstakil ev candır 🥰

muhammet göl

Müdavim
Kadim Üye

REMZİ96

Klimatör
Kadim Üye
hem alıştık mahalle kavramına hemde depremden sonra babam gilin ev daire ora bile soğuk geliyor bana en ufak bir şeyde daha çok hissediyorsun vs kafam almıyor

öncelikli olarak bu çevrelere bakmaya çalışıyorum Dulkadiroğlundan

Onikişubat tarafı daire bolda benim kafama yatmıyor
Antebe gel abi oralardan sıkılmadın mı 😂

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Herkese günaydın dostlarım.

Bu hafta benim için oldukça yoğun geçecek.
Cuma günü oğlumun yemin töreni olması nedeniyle perşembe sabahı 3.30 - 4.00 gibi yola çıkacağım, sonrası Çerkezköy, Yemin töreni, akşama kadar oğlumuzla vakit geçirme vs derken kendisini birliğine teslim ettikten sonra dönüş yolunda, Çanakkele ziyareti ve biraz sağı solu geze geze, denizlide fındık lahmacuın yiye yiye vs dönelim, dönüş yolunda Yatağan'da mola verip eski servis arkadaşıma uğrayıp bir Samsung servisi Clean Room nasıl olur onun çekimini yapmak gibi fikirler kafamda olmakla birlikte aynı zamanda Trimbox firmasının daveti ile Bursa iline uğrama durumum da var fakat 9 u mu yoksa 11 i mi olacak onu haber verecekler, 8 inde Vaillant Grup Strateji Geliştirme Müdürü ve Ege Bölge Müdürü ise Fethiye'ye beni ziyarete geliyorlar, geçen aydan belirlenmiş bir programdı, Bugün veya çarşamba günü HGS tarzı bir şey almam lazım otobat köprü vs geçişleri için, bu konuda görüşü fikri olan varsa paylaşırsa mutlu olurum benim senelerdir hgs absa abac hiçbir şeyle işim olmadığı ğiçinm yabancıyım bu konuya :D

Arabanın uzun yol kontrolleri için sanayi, Olası çekimler için donanım hazırlıkları vs vs derken netice itibariyle ben takriben 1 hafta dolaylarında çok yoğun şekilde aktif olamayacağım. Birçoğunuzda telefonum var, acil bir konu veya sormanız gereken bir soru olursa çekinmeden yazın veya arayın lütfen. Yani 8'i , 9'u, 10'u, 11'i 12'si muhtemelen günaydın ve ''Naaabıonuz beaa'' dışında pek aktif olamayacağım şimdiden bilgi vermek istedim sizlere :)

Forum size emanet :ok

muhammet göl

Müdavim
Kadim Üye
Herkese günaydın dostlarım.

Bu hafta benim için oldukça yoğun geçecek.
Cuma günü oğlumun yemin töreni olması nedeniyle perşembe sabahı 3.30 - 4.00 gibi yola çıkacağım, sonrası Çerkezköy, Yemin töreni, akşama kadar oğlumuzla vakit geçirme vs derken kendisini birliğine teslim ettikten sonra dönüş yolunda, Çanakkele ziyareti ve biraz sağı solu geze geze, denizlide fındık lahmacuın yiye yiye vs dönelim, dönüş yolunda Yatağan'da mola verip eski servis arkadaşıma uğrayıp bir Samsung servisi Clean Room nasıl olur onun çekimini yapmak gibi fikirler kafamda olmakla birlikte aynı zamanda Trimbox firmasının daveti ile Bursa iline uğrama durumum da var fakat 9 u mu yoksa 11 i mi olacak onu haber verecekler, 8 inde Vaillant Grup Strateji Geliştirme Müdürü ve Ege Bölge Müdürü ise Fethiye'ye beni ziyarete geliyorlar, geçen aydan belirlenmiş bir programdı, Bugün veya çarşamba günü HGS tarzı bir şey almam lazım otobat köprü vs geçişleri için, bu konuda görüşü fikri olan varsa paylaşırsa mutlu olurum benim senelerdir hgs absa abac hiçbir şeyle işim olmadığı ğiçinm yabancıyım bu konuya :D

Arabanın uzun yol kontrolleri için sanayi, Olası çekimler için donanım hazırlıkları vs vs derken netice itibariyle ben takriben 1 hafta dolaylarında çok yoğun şekilde aktif olamayacağım. Birçoğunuzda telefonum var, acil bir konu veya sormanız gereken bir soru olursa çekinmeden yazın veya arayın lütfen. Yani 8'i , 9'u, 10'u, 11'i 12'si muhtemelen günaydın ve ''Naaabıonuz beaa'' dışında pek aktif olamayacağım şimdiden bilgi vermek istedim sizlere :)

Forum size emanet :ok
Günaydın Abi otomatik geçiş veya hgs türevlerini bende bilmiyorum ☹️

Allah yol açıklığı versin dikkat edin kendinize su gibi gidip gelin inşallah şimdiden kolay gelsin dilerim 🥰🙋

Adem baba yine yollarda işiniz gücünüz rastgelsin inşallah 😊

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Günaydın Abi otomatik geçiş veya hgs türevlerini bende bilmiyorum ☹️

Allah yol açıklığı versin dikkat edin kendinize su gibi gidip gelin inşallah şimdiden kolay gelsin dilerim 🥰🙋

Adem baba yine yollarda işiniz gücünüz rastgelsin inşallah 😊
Cansınız :ok

muhammet göl

Müdavim
Kadim Üye
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
Klima nın dış ünite hem küçük duruyor hemde sanki plastik kasa gibi geldi bana kondanserleri hem sol dönüşten hemde arkadan azıcık kırpmışlar sanki :alala