Neler yeni

Midea ve Klima Meraklıları Lokali

ByCilo

Midea Xtreme Tester
İnceleyenler Kulübü
Herkese günaydın dostlarım.

Bu hafta benim için oldukça yoğun geçecek.
Cuma günü oğlumun yemin töreni olması nedeniyle perşembe sabahı 3.30 - 4.00 gibi yola çıkacağım, sonrası Çerkezköy, Yemin töreni, akşama kadar oğlumuzla vakit geçirme vs derken kendisini birliğine teslim ettikten sonra dönüş yolunda, Çanakkele ziyareti ve biraz sağı solu geze geze, denizlide fındık lahmacuın yiye yiye vs dönelim, dönüş yolunda Yatağan'da mola verip eski servis arkadaşıma uğrayıp bir Samsung servisi Clean Room nasıl olur onun çekimini yapmak gibi fikirler kafamda olmakla birlikte aynı zamanda Trimbox firmasının daveti ile Bursa iline uğrama durumum da var fakat 9 u mu yoksa 11 i mi olacak onu haber verecekler, 8 inde Vaillant Grup Strateji Geliştirme Müdürü ve Ege Bölge Müdürü ise Fethiye'ye beni ziyarete geliyorlar, geçen aydan belirlenmiş bir programdı, Bugün veya çarşamba günü HGS tarzı bir şey almam lazım otobat köprü vs geçişleri için, bu konuda görüşü fikri olan varsa paylaşırsa mutlu olurum benim senelerdir hgs absa abac hiçbir şeyle işim olmadığı ğiçinm yabancıyım bu konuya :D

Arabanın uzun yol kontrolleri için sanayi, Olası çekimler için donanım hazırlıkları vs vs derken netice itibariyle ben takriben 1 hafta dolaylarında çok yoğun şekilde aktif olamayacağım. Birçoğunuzda telefonum var, acil bir konu veya sormanız gereken bir soru olursa çekinmeden yazın veya arayın lütfen. Yani 8'i , 9'u, 10'u, 11'i 12'si muhtemelen günaydın ve ''Naaabıonuz beaa'' dışında pek aktif olamayacağım şimdiden bilgi vermek istedim sizlere :)

Forum size emanet :ok
Yolun açık olsun abim delikanlıya hayırlı testereler dileriz. Bankadan bir HGS başvur sonra direk geçersin plakaya kayıtlı HGS varsa oradan düşüyor umarım bir değişiklik yapılmamıştır. 😃🙋🏼‍♂️

ByCilo

Midea Xtreme Tester
İnceleyenler Kulübü
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
Klima nın dış ünite hem küçük duruyor hemde sanki plastik kasa gibi geldi bana kondanserleri hem sol dönüşten hemde arkadan azıcık kırpmışlar sanki :alala
Kondeser altın kaplama mı 😃

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Yolun açık olsun abim delikanlıya hayırlı testereler dileriz. Bankadan bir HGS başvur sonra direk geçersin plakaya kayıtlı HGS varsa oradan düşüyor umarım bir değişiklik yapılmamıştır. 😃🙋🏼‍♂️
Yarın Fethiye Merkeze geçip Postaneden halledeceiz abi :ok
Çok teşekkür ediyorum bu arada 🥰

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Trabzon etrafı dumanlı bağlama beni benden aldı :krotey
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
Olmadı şöyle bir gree klimamız beyaaa :D

ByCilo

Midea Xtreme Tester
İnceleyenler Kulübü
Bir dönem Pioneeer GM9 serisi Amplilerin pertinak üzerindeki çıkış hatlarının bakır değil altın olduğu söylenirdi :D
Abi Pioneer konusunda alt yapımız var zamanında Tofaş serilerine çok montaj yaptım 😃 sene 90lı yıllar 😍

ByCilo

Midea Xtreme Tester
İnceleyenler Kulübü
Böyle giderse arkadaş daha kullanmadan iade edecek 🤣 şakanın dozunu kaçırmayalım 😁

muhammet göl

Müdavim
Kadim Üye
Abi Pioneer konusunda alt yapımız var zamanında Tofaş serilerine çok montaj yaptım 😃 sene 90lı yıllar 😍
Abi baaa Tofaş demen arkadaşın arabada bir bufır var bagajı komple kapatıyor iki tanede Jameson ses sistemi var arabaya binince tok olsan bile açıkıyor sun için karışıyor yediğin eriyor :haha
Anlaşma yaptık ben binince hiç müzik açmıyor yoksa binmiyorum :starwars

ByCilo

Midea Xtreme Tester
İnceleyenler Kulübü
Abi baaa Tofaş demen arkadaşın arabada bir bufır var bagajı komple kapatıyor iki tanede Jameson ses sistemi var arabaya binince tok olsan bile açıkıyor sun için karışıyor yediğin eriyor :haha
Anlaşma yaptık ben binince hiç müzik açmıyor yoksa binmiyorum :starwars
Bir tane olsa iyi dostum 😃 Pioneer özel seri İMPP 30cm 4 adet Tofaş'ın arkasına sığıyor ikisi LPF subwoofer olarak bağlı ikisi HPF stereo olarak artı 4 takım TSS20 tweeter ve gm x802 artı GM x944 anfi daha ötesi yok teyp olarak KEH 9700 hepsi orijinal japon vallahi saç diplerine masaj yapar. 🤣 Ne kadar sesi açarsan aç yanındaki arkadaşın ile rahat konuşursun ses çok temizdir. 😃

maxx126

ME Noviro Tester
İnceleyenler Kulübü
Muhammet Bey, sizin mesajınızdan sonra suçluluk duydum. Kötü niyetle yazmamıştım sonuçta ben de iade etmedim kullanmaya devam ediyorum ama bilgi vereyim derken moral bozma olmuş son mesajım :(

muhammet göl

Müdavim
Kadim Üye
Muhammet Bey, sizin mesajınızdan sonra suçluluk duydum. Kötü niyetle yazmamıştım sonuçta ben de iade etmedim kullanmaya devam ediyorum ama bilgi vereyim derken moral bozma olmuş son mesajım :(
Hoşgeldin kardeşim
Bende sana öyle hissettirdiysem inanki kusura bakma ☹️
Aslında sen ben bizler yorumlarımız gerçek kullanıcı deneyimi olarak çok kıymetli çünkü insanlar bir ürünü almadan yorumları görünce ona göre fikir sahibi olmuş oluyor kendini suçlama bende olsam görüşlerimi yazardım

Bu arada Sizin Airfel klima r32 gazlı olan model den mi acaba

muhammet göl

Müdavim
Kadim Üye
Bir tane olsa iyi dostum 😃 Pioneer özel seri İMPP 30cm 4 adet Tofaş'ın arkasına sığıyor ikisi LPF subwoofer olarak bağlı ikisi HPF stereo olarak artı 4 takım TSS20 tweeter ve gm x802 artı GM x944 anfi daha ötesi yok teyp olarak KEH 9700 hepsi orijinal japon vallahi saç diplerine masaj yapar. 🤣 Ne kadar sesi açarsan aç yanındaki arkadaşın ile rahat konuşursun ses çok temizdir. 😃
Benim kafa mümkün değil dayanmıyor abi🤯
Düşünki pc nin fanlarını bile sessize aldım üst kapaktan alev atıyor onu bile umursamadan devam😅
Dinleyen iyi dinliyor valla iyi kafa var😨

muhammet göl

Müdavim
Kadim Üye
Şunu da ekleyeyim gürültü konusu göreceli bir konu mesela benim kafamda dayanmaz o yüzden bazı durumları mümkün olduğunca kafamın aldığı şekilde ayarlama yapmaya çalışırım

Bakarsınız o arkadaşımız bizim gibi değildir mutlu mesut kullanır hiç umrunda bile olmaz zaten güçlüde bir klima fairy böylelikle hayat devam eder 😀

O yüzden çözümü olan şeylere kafanıza takmayın derim sonuçta herkesin kendi seçimi kimse kimseye zorla aldırmıyor dediğiniz gibi memnun olmayan iade eder.

Sen ben lokaldeki ve forumdaki değerli abi kardeşlerimiz yorum yapar tecrübe aktarır dinleyip dinlememek herzaman kişiye bağlıdır şahsen ben elimden geldiğince görevimi yaptığımı düşünüyorum emin olun sizde öylesiniz
Derim ve cümleten herkese hayırlı geceler dilerim yarın tekrar görüşürüz inşallah 😊 🙋

maxx126

ME Noviro Tester
İnceleyenler Kulübü
Hoşgeldin kardeşim
Bende sana öyle hissettirdiysem inanki kusura bakma ☹️
Aslında sen ben bizler yorumlarımız gerçek kullanıcı deneyimi olarak çok kıymetli çünkü insanlar bir ürünü almadan yorumları görünce ona göre fikir sahibi olmuş oluyor kendini suçlama bende olsam görüşlerimi yazardım

Bu arada Sizin Airfel klima r32 gazlı olan model den mi acaba
Kusura bakacak birşey yok. Dozu biraz kaçırdım sanırım :) Benim asıl amacım bu kendisi için kabul edilmez bir durumsa kurulmadan önce uyarmaktı aslında. Ama zaten salonda çok da sorun olmaz diye de söyledim yani kullanılmaz birşey değil ben de kullanıyorum.

Bendeki Airfel R410.