Neler yeni

OUNO Servise Ürün Gönderenler DİKKAT!

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Benim uzun zamandır bildiğim ve çok sakıncalı gördüğüm bir diğer yetkili servis firması da OUNO servisidir.
BDH bilişim gibi bu firma da elindeki yetkiyi art niyetli kullanıp yasa dışı haksız kazanç elde etmektedir.

Linkedin de Ticaret Bakanlığını da etiketleyerek yaptırım talebinde bulundum. Sadece kendilerine yazınca dikkate almayan Bakanlık yetkilileri bakalım Halka açık mecrada nasıl bir tavır sergileyecekler.

CBY

Meraklı
Meraklı
YouTube videosunu izledim, akıl almaz bir olay daha. Neymiş batarya garantiye girmiyormuş. Ürünü senden aldık da bataryayı bakkaldan mı aldık diye sorarlar adama. Şu memlekette işini düzgün yapan çok az firma var maalesef.

hierapolismuhtarı

Araştırmacı
Araştırmacı
Lenovo dizüstü bilgisayarımın 2. ayında klavyesi çalışmamaya başlamıştı. Media Mart aracılığı ile BDH servis hizmetlerine ürünüm gönderildi. Geldiğinde ise üzerinde çizik vardı. Göndermeden önce ne olur olmaz diye fotoğraflarını çekmiştim. Biraz araştırma yapınca bu firmadan çok şikayet olduğunu gördüm. Yazmadığım yer kalmadı ama kimse ilgilenmedi. Yaşadığım yerde servisi olmayan hiçbir cihaz almıyorum. Bu da kulağıma küpe oldu.

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
YouTube videosunu izledim, akıl almaz bir olay daha. Neymiş batarya garantiye girmiyormuş. Ürünü senden aldık da bataryayı bakkaldan mı aldık diye sorarlar adama. Şu memlekette işini düzgün yapan çok az firma var maalesef.
Abi Yönetmeliğe bakıyorum BATARYA diye arattığında bildiğin musluk baytaryası çıkıyor karşına. Pil zaten yok ki olmaması normal hadi ona bir şey diyemedim.
Bir tek AKÜMÜLATÖR var, onu da ayrı bir garanti belgesi ile satsalar yine 2 yıl garantili sonuçta.

Yani nerden baksan tutarsızlık, nerden baksan ahkamça :D

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Lenovo dizüstü bilgisayarımın 2. ayında klavyesi çalışmamaya başlamıştı. Media Mart aracılığı ile BDH servis hizmetlerine ürünüm gönderildi. Geldiğinde ise üzerinde çizik vardı. Göndermeden önce ne olur olmaz diye fotoğraflarını çekmiştim. Biraz araştırma yapınca bu firmadan çok şikayet olduğunu gördüm. Yazmadığım yer kalmadı ama kimse ilgilenmedi. Yaşadığım yerde servisi olmayan hiçbir cihaz almıyorum. Bu da kulağıma küpe oldu.
Abi düşün ki telefon geçmişim hep Samsungdur. ben de elim de Samsung kullanır ve tercih ederiz.
Yahu şu BDH bilişim denen yer yüzünden Samsung telefon almama noktasına kadar geldim o derece yani.

hierapolismuhtarı

Araştırmacı
Araştırmacı
Laptopun arka kapağını toz var mı diye açtığımda bios pilinin kablosunun takılı olmadığını fark ettim. Cihazda fan olmadığı için tozlanma yoktur diye açmıyordum. İşini iyi yapan servislere denk gelmek lazım. Şimdi bu pil muhtemelen işlevini yitirmiştir. Yıllar geçtiği için bir hak elde edemiyorum. Muhtemelen bu iş serviste oldu, fabrikasyon hata olacağını sanmıyorum.

SedatT

Yeni Üye
Yeni Üye
Abi düşün ki telefon geçmişim hep Samsungdur. ben de elim de Samsung kullanır ve tercih ederiz.
Yahu şu BDH bilişim denen yer yüzünden Samsung telefon almama noktasına kadar geldim o derece yani.
Adem abi veyahut usta 🙏 İnan yardımına ihtiyacım var 2 gün önce 7 8yıllık artık ömrünü doldurmuş lg tv'mi kızım çok sert bir cisim attı ön panel komple gitti.
Şimdi tv almamız gerekiyor 1 - 2 güne 45-60 bandında bir öneriye açığım yardımlarını bekliyorum, farklı bir yere yazdım belki görünür diye :) Hakkınızı helal edin.

NBKpro

Moderatör
Moderator
Web sitesi
inceleriz.com
Aynı durum bende de var. THH süreci 4 aydır devam ediyor.

omertalat

Meraklı
Meraklı
Bir de bunlara delta servisi ekleyebiliriz. Lg cep telefonumu tamir etmemişlerdi kronik sorun olmasına rağmen.

hierapolismuhtarı

Araştırmacı
Araştırmacı
Aynı durum bende de var. THH süreci 4 aydır devam ediyor.
İnşallah lehinize sonuçlanır. Başka bir sorun daha gördüm. Muhtemelen servise gittiğinde oldu bios pili kablosunu takmamışlar. Bu ülkede bir iş yaptırıyorsanız mutlaka arkasını takip etmeniz ve o konularda azıcık bilgi sahibi olmanız lazım. Ben bunu öğrendim.