Neler yeni

vestel yetkili servis vakum yapmadı

RaMCHoMaNia

Kıdemli Üye
Kadim Üye
Arada aslan parçamızdan haber ver mesela , en son pandemi zamanında görmüştük kendisini videoda :D

😃 Sorma abi zaman ne kadar hızlı geçiyormuş

5. Sınıfta bu sene ortaokullu oldu olmasıyla birlikte proje adamı oldu ya

Üç tane projesi okuldan var robotik kodlama ingilizce vlog birde Erasmus ( inşallah göndereceğiz ) iki tane projesi de keşif kampüsünden Tübitak ve Teknofeste gitti umuyoruz onlarda kabul görür

Bazen çok mu yükleniyoruz diye düşünüyoruz ama ne bileyim bugün kendi ekiyor yarın meyvelerini toplar İnşallah

Pandemi de doğan kız da 4 yaşını bitirdi oğlanın tam tersi siz kazanacanız ben yiyecem diyor daha şimdiden 😆 oğlandan çok masrafı var 🤣

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
😃 Sorma abi zaman ne kadar hızlı geçiyormuş

5. Sınıfta bu sene ortaokullu oldu olmasıyla birlikte proje adamı oldu ya

Üç tane projesi okuldan var robotik kodlama ingilizce vlog birde Erasmus ( inşallah göndereceğiz ) iki tane projesi de keşif kampüsünden Tübitak ve Teknofeste gitti umuyoruz onlarda kabul görür

Bazen çok mu yükleniyoruz diye düşünüyoruz ama ne bileyim bugün kendi ekiyor yarın meyvelerini toplar İnşallah

Pandemi de doğan kız da 4 yaşını bitirdi oğlanın tam tersi siz kazanacanız ben yiyecem diyor daha şimdiden 😆 oğlandan çok masrafı var 🤣
Ahahahaha cimcimeme bak benim yaaaaa :D

Kız çocuk başka be abi :love: :love: :love:

Yalnız oğlumuzun maşallahı var abi, Allah nazarlardan sakınsın. Robotik kodlama dedin de, 11 yaşında basic kodları yazdığım geldi aklıma , şu an aslan parçamda geleceği görüyorum 🩵🧡💜

Kadir.aoao

Yeni Üye
Yeni Üye
söyledim, ben uğraşmayı sevmiyorum, bir daha Vestel'den alış veriş yapmayarak tepki koyarım diye ama beni sadece Vestel'den değil yerli markalardan da soğuttular. çamaşır makinesi, buzdolabı, tv de vestel alacaktım , çamaşır makinesi geldi. mutlumusun vestel?

Ekli dosyalar

• photo_2024-05-16_13-55-47.jpg
    photo_2024-05-16_13-55-47.jpg
    69.7 KB · Görüntüleme: 11

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
söyledim, ben uğraşmayı sevmiyorum, bir daha Vestel'den alış veriş yapmayarak tepki koyarım diye ama beni sadece Vestel'den değil yerli markalardan da soğuttular. çamaşır makinesi, buzdolabı, tv de vestel alacaktım , çamaşır makinesi geldi. mutlumusun vestel?
Biz böyle hareketleri alkışlarız. :ok

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Şu an bir Vestel vakum mağdurunun dah avideosunu hazırlıyorum, birazdan yayınlarım, kapak fotosu hazırlıyorum.

Bu kadar yalan dolan riya vallahi pes.

Vestel yetkili servisi göz göre göre yalan söylüyor vakum yaptık diye ama güvenlik kameralarına yakalandıklarını unutmuşlar :kiskis