26 Şubat – 3 Mart Haftalık Burç Yorumları
 1. Anasayfa
 2. Astroloji

26 Şubat – 3 Mart Haftalık Burç Yorumları

2

26 Şubat – 3 Mart 2024 Haftası Burçları Neler Bekliyor?

93d50c35 37f0 4d74 9d3c e3d9d45cd714

KOÇ & YÜKSELEN KOÇ: 21 Mart – 19 Nisan

Koç burcu bu hafta gündeminizde günlük rutinleriniz veya sorumluluklarınız konusunda değişken koşulların etkisinde kalabilirsiniz. Genel olarak çalışma ortamınızda ve iş hayatınızdaki gündemler odağınızda olacaktır. Sağlıkla ilgili çalışmalar veya planlar için uygun bir dönemdir. Etrafınızdaki kişileri kalkındırma dürtüsüyle hareket ederek koruyucu yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Maddi ve manevi değerlerinizi sorguladığınız bir dönemin içinde olabilirsiniz. Maddi kazanç kaynakları elektronik, mühendislik veya teknolojik alanlara doğru yön değiştirebilirsiniz. Maddi kaynaklarınız konusunda ani ve hedef şaşırtan gündemler gelişebilir. Maddeye ve manaya bakış açınız değişerek hiç beklenmedik bir şekilde tüm değerlerinizden özgürleşmek isteyebilir. Başkalarının kaynakları ile ilgili hiç hesapta olmayan nedenlerden dolayı para çıkışları yaşayabilirsiniz. Büyük maddi yatırımlar yapmadan önce derinlemesine düşünülmelidir. İç dünyanızda ya da bilinçaltınızda etkilerini hissedebilirsiniz. Yeni başlayacak bir döngünün hazırlık evresi gibi düşünün. Bir takım sağlık problemleri ve gizli düşmanlıklardan olumsuz yönde etkilenebilirsiniz. Genel olarak duygusal açıdan baskı altında ve gergin hissedebilirsiniz. Yaşamınızda hastaneler, hapishaneler ve yardım kuruluşlarıyla alakalı yoğum gündemler görülebilir. Altta kalan ve bastırılmış duyguları ile yüzleşebilir ya da derin bir sorgulama sürecinden geçebilirsiniz. Çalışma koşullarıyla ilgili engellenmiş ya da kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Öğrenmeniz gereken korkularınızla yüzleşmeli, terapiler almalı, yalnızlık korkularınız ile yüzleşmelisiniz. Gizli sırlar, geri planda olan sakladığınız duygularla yüzleştikçe, duygusal kararlılığa erişeceksiniz.

02c31766 e3c4 43b7 968f fe139588fcff

BOĞA & YÜKSELEN BOĞA: 20 Nisan – 20 Mayıs

Boğa burcu bu hafta gündeminizde romantik ilişkinizde duygusal yaklaşımlarda bulunarak objektif olmakta zorlanabilirsiniz. Çocuklarınızla duygusal bağ kurma ve yaratıcı çalışmalar için faydalı zaman dilimidir. Duygularınızın dizginlemesi zordur dolayısıyla abartılı ve yoğun bir şekilde göz önünde yaşayabilirsiniz. Sportif faaliyetlere yönelmeniz, eğlenmeniz ve hobilerinize zaman ayırmanız ruhsal açıdan iyi gelecektir. Yaşama her zaman olduğundan daha liberal ve esnek bir bakış açısıyla yaklaşır. Özgürlük ihtiyacınız her zamankinden daha fazla olacaktır. Yaşamınızı derinden sarsan ve yenileyen bir enerjiyle hayatınızda yerleşik olan tüm düzeni yıkmak ihtiyacı hissedebilirsiniz. Farklı bir imaj yaratma dürtüsüyle bambaşka bir dış görünüşe bürünmek isteyebilirsiniz. Değişime açık olmalı ve eski yaşam biçiminize tutunmayı bırakmalısınız. İlişkilerde ani sürpriz gelişmeler gözlemlenebilir ya da beklenmedik biçimde farklı bir yöne doğru evrilebilirsiniz. Yaşamı farklı bir yöne doğru akarken eski değerlerine takılı kalma çabası gerginliklere hatta kopmalara neden olabilir. Süregelen arkadaşlıklarınız konusunda ya da yeni arkadaşlıklarla alakalı problemler yaşayabilirsiniz. Eski sorunlu arkadaşlıklar bitebilir, daha olgun, yaşı büyük arkadaşlıklar başlayabilir. İdeallerinizi için her zamankinden daha fazla çaba göstermelisiniz. 

e82e3045 a9f6 459b 9e88 0ff599528a12

İKİZLER & YÜKSELEN İKİZLER: 21 Mayıs – 20 Haziran

İkizler burcu bu hafta anneniz ya da ailenizdeki kadınlardan duygusal olarak destek görebileceksiniz. Geçmiş odaklı olarak duygusal olarak derinleşebilir bunun sonucunda kalabalıktan uzak kalarak iç dünyanıza yönelebilirsiniz. Yaşam alanınızda düzenlemeler veya yer değişimlerine gidilebilirsiniz. Bilinçaltınızda köklü açılımlara neden olan derinlerindeki korku, kaygı ve üzüntüleriniz ile yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Dolayısıyla ruh hali çalkantılı ve değişken olacaktır. Kendi kontrolünüz dışında gelişen gelişmeler dolaysıyla huzursuz, tepkili ve gergin hissedebilirsiniz. Hastane, hapishane veya kapalı alanlarla alakalı beklenmedik olay döngüleri içinde kalabilirsiniz. Hayatınızda gizli kalmış, üstü kapatılmış konular ve sırlar aniden açığa çıkabilir. Hedeflerinize dair sorumluluklarınız her zamankinden fazla olabilir. Tüm çalışmalarınız, verdiğiniz emekler başarı olarak geri dönecektir. Fakat yeteri özveriyi sağlayamamış ya da konfor alanında kalmayı seçmişseniz bu dönemde sert koşullarla mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Genel olarak aile ve iş hayatında otorite figürleri ile aranızda gerilimler yaşanabilir. Saygınlığı, mesleki becerileri ve sorumluluklarınız her zamankinden çok odağınızda olacaktır.

a3168d79 b1ea 4fa9 9a81 3a5612a55bf6

YENGEÇ & YÜKSELEN YENGEÇ: 21 Haziran – 22 Temmuz

Yengeç burcu bu hafta gündeminizde duygu ve düşüncelerinize yoğunlaştığınız aynı zamanda iletişim ihtiyacının arttığı bir süreçtir. Öğrenmek, bilgi almak ve haberleşmek duygusal açıdan besleyecektir. Özellikle olumlu fikirlerde yakın çevreniz ile duygusal kontak halinde olmak isteyebilirsiniz. Seyahat etmek, yazmak veya fikir alış verişine bulunmak ruhsal olarak olumlu etkiler açığa çıkaracaktır. Toplumsal ve evrensel konularda aktif rol alan, hayatınızı farklı yöne taşıyan kişilerle temasa geçebilirsiniz. Mesleki projeleriniz , hayata dair planlarınız ve bakış açınız daha modern ve orijinal bir tarz kazanabilir. Var olan arkadaşlık ilişkileriniz çalkantılar nedeniyle ya da fikir ayrılıklarınız gibi nedenlerle kopabilir. İdeallerinizi gerçekleştirmek için daha bireysel bir yol izleme ihtiyacı duyabilirsiniz. İşle alakalı birden bire gündeme gelen fikirleriniz olabilir ve bunları hemen hayata geçirmek için toplumsa kuralları ihlal edebilirsiniz. İnançları ve eğitimle alakalı sorumluluklar üstleneceği durumlardan geçecektir. Bu dönem kişi için akademik eğitim, üniversiteler alanında gecikmeler, yavaşlıklar gözlemlenebilir, her zamankinden daha çok emek vermesi gerekebilir. Aynı zamanda, iletişim ve eğitim alanında kalıcı adımlar atabilir, sorumluluklar alabilirsiniz. Bu dönem inandığınız değerler değişecektir, katı, ahlakçı tutumlar sergileyebilirsiniz veya gerçekçi bir hal alacaktır. Yurt dışı, hukuksal konular ve seyahatlerle ilgili kısıtlamalara maruz kalabilir, istediğiniz gezileri yapmakta gecikmeler olacaktır ancak, iş veya sorumluluklarınızla ilgili geziler olabilir.  Öğretilerinizi hayata geçirmeniz ve eyleme dökmeniz gereken bir zaman dilimidir. Daha önce hiç bilmediğiniz insanlarla ve yabancı kültürlerle alakalı çalışmalar içinde olabilir tanışabilirsiniz. Eğitim, hukuk, bilim, felsefe ve din gibi alanlarda derin çalışmalar başlatmak adına fayda sağlayabilir.

Öneri:  Astrolojide Ay Düğümleri Nedir?

8c840c1a 7a72 412e 9e92 a2fb9d469662

ASLAN & YÜKSELEN ASLAN: 23 Temmuz – 22 Ağustos

Aslan burçları bu hafta gündeminizde manevi değerleriniz ile ilgili duygusal yaklaşımlar içinde olabileceğiniz zaman dilimidir. Maddi girişimler için her ne kadar verimli bir süreç olsa da duygusal karmaşanın kararlarınızı etkilemesi konusunda dikkatli olmak gerekir. Kişi bu döneMde kendi çevresindeki kadınlardan maddi konularda destekler alabilir.  Kariyerinizde beklenmedik gelişmelere açık etkiler altında olabilirsiniz. Ani bir kariyer değişikliği kararı alabilirsiniz. Mesleki sorumluluklarınızdan kurtulmak ve iş hayatının gerekliliklerinden özgürleşmek ihtiyacıyla bireysel olarak farklı bir sistem geliştirebilirsiniz. İş ortamınızda otorite figürleri ile ilişkilerinizde asi tutumlar sergileyerek kopma noktasına gelebilir. Mesleki alanda teknolojik yöntemler geliştirmek ve bunları hızla hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Yaşamınızı derinden etkileyen radikal yön değişimlerine gidebilirsiniz. Mesleki yeteneklerinizi üst noktaya taşımak ve farklı alanlarda kendinizi geliştirmeniz için olumlu bir zaman dilimidir. Ortaklı işlerden edindiğiniz kazanımlar ya da başkalarının parası konusunda bir takım engellenmeler yaşayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınız konusunda sorumluluklarının artacağı bir dönem olabilir, dolayısıyla gelir gider dengesi konusunda temkinli olmak fayda sağlayacaktır. Borç, kredi, yatırım veya başkalarının maddi kaynakları konusunda her zamankinden dikkatli olmalısınız. Bilinçaltındaki derin korku ve kaygılarınız ile yüzleşebilir. Ayrıca miraslar, eşin maddi kaynakları ya da gelecek ödemelerle ilgili gecikmeler yaşanabilir. Psikolojik olarak dönüşümden geçebilirsiniz, bazı kişiler için yoğun korkular gündeme gelirken, bazı kişiler için korkulardan kurtulma dönemi olacaktır. Cinsel konularda soğukluk veya pürüzlerle karşılaşabilirsiniz. Yatırımlar için borçlanması, kredi alması yapılandırıcı olacaktır. Terapi almak, dönüşümünüze katkı sağlayacaktır, korkularınızla yüzleşmelisiniz bu geçişte iyi olacaktır.

81eeab5b aa4e 47cd 8fda 36c195d4c287

BAŞAK & YÜKSELEN BAŞAK: 23 Ağustos – 22 Eylül

Başak burçları bu hafta gündeminizde kendi duygusal ve fiziksel ihtiyaçlarınız öncelikli olabilir. Objektif olmak her ne kadar zor olsa da başkalarıyla kurduğunuz iletişimde kolaylıkla empati kurabilir ve ilginizi karşı tarafa doğru biçimde aktarabilirsiniz. Aynı zamanda kadınlardan destek ya da yardım görmeniz için verimli bir zaman dilimidir. Duygusal hassasiyetlerin yoğun olarak hissedildiği bir hafta. Zihinsel olarak yeni öğretilere açık olunacağınızdan bir aydınlanma dönemi olarak kabul edilebilir. Farklı kültürel etkinliklerde entelektüel çalışmalarda yer alabilirsiniz. Daha önce hiç bilmediğiniz yerlere hiç hesapta yokken seyahat edebilirsiniz. Yükseköğrenim, yabancı dil ve inanç konularında teknolojiyi ve modern eğitim yöntemlerini aktif olarak değerlendirebilirsiniz. Astroloji, yabancı dil, din, felsefe ve çeşitli kültürel değerlerle ilgili eğitim almak adına faydalı etkilerin hâkim olduğu bir zaman dilimidir. Hızlı bir bilgi akışı içinde olacağı için dönemde bilgiyi sabitlemek ve özümsemekle alakalı sorunlar yaşayabilirsiniz. Evliliğinizde ilişkilerinizde, ortaklı çalışmalarında sınanmalar yaşayabilirsiniz. İlişkiler alanını sorgulatmak ve sorumluluk almanızı istemektedir. İlişkilerde uzlaşmalara gitmek için gereğinden fazla çaba göstermeniz durumunda kalabilirsiniz. Kendinizden yaşça büyük bir partnerle ilişkinizi kalıcı hale getirmek ister ya da evlilik kararı alabilirsiniz. Evlilikte iş ile ilgili yapılanmalar, sorumluklar neticesinde evliliğe daha az zaman ayırmak gözlemlenebilir. Kendinizi, imajınızı ve başkalarıyla olan paylaşımlarınızı uzun ve derin sorguladığı bir zaman dilimi olacaktır. İmajınız hakkında yoğun eleştirilere maruz kalabilir ve kendiniz ile ilgili köklü kararlar alabilirsiniz. Muhatap olduğunuz karşı her zamankinden daha mesafeli ve şüpheci yaklaşabilir. Satürn transiti sona erdiğinde kalıcı işler yapabileceği sağlam ortaklıklar kurabilir, evliliğe bakış açınız değişebilir, güçlenebilirsiniz.

2024’te sizi neler bekliyor? Hemen Uzman Astrologunuzu seçin ve danışmanlık alın.

1d91ffbc 1651 4727 b9b7 0ee0709467ad

TERAZİ & YÜKSELEN TERAZİ: 23 Eylül – 22 Ekim

Terazi burçları bu hafta yalnız kalabileceğiniz ve daha çok kendi iç dünyanıza yönelik ruhsal bir takım çalışmalar yapabileceğiniz bir süreçtir. Geri planda ilgilendiğiniz konular gündeminizde yoğun bir şekilde olacaktır. Gizemli ve soyut konularla alakalı yapacağınız çalışmalarda duygusal olarak tatmin olmanız mümkündür. Maddi konularda özellikle de başkalarının finans kaynakları ile ilgili denge kurmakta zorlanabilirsiniz. Dolayısıyla çelişkili bir ruh haline bürünebilirsiniz. Kendi derinliklerinizde duygusal çalkantılar yaşayarak kendi iç dünyanızda krizler yaşayabilirsiniz. Metafiziksel konulara dair merakınız artıp ön görünüz gelişebilir. Ölüm, ameliyat ve maddi konularda hiç hesapta olmayan olaylara gelişebilir böylece bir anda rotanız başka bir yöne çevrilebilir. Teknolojiyi dâhil edilerek kazanç elde edilmesi maddi fayda sağlayabilir. Birden bire gelir imkânlarının oluşması ile birlikte finansal dengeniz değişebilir. Ortak maddi kaynaklardan bağımsız ve farklı bir ekonomik yöntem geliştirmenizi isteyebilirsiniz. Ruhsal ya da fiziksel sağlığınız konusunda gerçekçi ve temkinli tutumlar içinde olmalısınız. Sağlık kontrollerini özenle yapmalı, kemik , diz, diş , deri konularında sağlığınıza özen göstermelisiniz. Çalışma ortamınızda ve işi konusunda her zamankinden daha disiplinli olabilirsiniz. Rutin işlerinizi ya da günlük uğraşlarınızı fazla ciddiye aldığınız bir dönemden geçiyorsunuz dolayısıyla her zamankinden daha kontrolcü yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Çalışma ortamınızdaki kimseler ya da hizmet aldığınız kişiler konusunda aksaklılara maruz kalmamak adına her zamankinden daha detaycı olmanız fayda sağlayacaktır, iş arkadaşlarıyla soğukluklar olabilir. Genel olarak sorumluluklarının arttığı daha fazla performans göstermek zorunda kalabilirsiniz. Evcil hayvanlara, sağlık sorunu yaşayanlara yardımlar etmek iyi gelecektir.

e58e4d8f 89f6 4bf6 be61 8a6dce9f194a

AKREP & YÜKSELEN AKREP: 23 Ekim – 21 Kasım

Akrep burçları bu hafta gündemimizde topluluklar içerisinde destek görmeniz mümkündür. Evlilik ve ortaklı işleriniz konusunda ani değişimlerin yaşandığı bir süreçten geçebilir. İkili ilişkilerde daha bireysel bir yaklaşım sergileme ihtiyacı doğabilir dolayısıyla bu durumda karşılıklı paylaşım konusunda isteksiz olabilirsiniz. Daha fazla yalnızlık ve özgürlük arzusuyla başkalarının yetkilerini kabul etmeyebilir bunun sonucunda da ilişkilerden ayrışmak isteyebilirsiniz. Bu süreçte evlilikle, ilişkilerle ilgili bakış açısı ve birlikte olmak istediği insan profili belirgin bir şekilde değişime uğrayabilir. İkili ilişkilerinde anlaşmazlığa düştüğünüz kimselerden sarsıcı tepkiler alabilirsiniz. Sosyal çevrenizde ve ilişki halinde olduğunuz yeni gündemlere açık olmanız ve esnek bir bakış açısı geliştirmeniz fayda sağlayacaktır. Yaşam enerjisi, eğlence anlayışı, ilişkilere yaklaşımında değişimler olacaktır. Aşk ilişkilerinde ya da cinsellikle alakalı gecikmeler, sorunlar, soğukluklar gündeme gelebilir. Bazı durumlarda keyif aldığınız eylemler ve romantik ilişkileriniz konusunda eskisi kadar istekli olmayabilirsiniz. Yaşamınıza olgun ve kendinden yaşça büyük arkadaş veya partner girebilir. Çocuk konularında sorumluluk alabilir, çocuk sahibi olma kararı verebilir bazı kişiler için ise çocuk sorumlulukları ile ilgili endişeler olabilir. Ekip çalışmaları ya da arkadaşlıklarla alakalı yaklaşımlarınız her zamankinden daha soğuk ve gerçekçi olacaktır, dolayısıyla sosyal aktivitelerle alakalı memnuniyetsizlikler yaşayabilirsiniz. Risk almaktan, eğlenceyi abartmaktan ve şans oyunlarına kapılmaktan kaçınılması gereken bir süreç.

Öneri:  Astroloji ve Şifa Sistemleri Danışmanlık ve Eğitim Platformu: I&ROOTS

447d87ed 8d4f 4e68 a345 69ea35877c61

YAY & YÜKSELEN YAY: 22 Kasım – 21 Aralık

Yay burçları bu hafta gündeminizde mesleki açıdan duygusal çalkantıların olabileceği gibi bir karar alırken duygusal yaklaşımlar sergilememiz mümkündür. Duygu ve düşüncelerinizi açık etmek için uygun bir dönem. Çevrenizdekiler tarafından kabul gördüğünüz ve takdir edildiğiniz dönem. Günlük alışkanlıklarınız elinizde olmayan nedenlerden dolayı her zamankinden daha düzensiz bir hal alabilir. Üzerinde fazla çalışma baskısı hissederek çalışma ortamınızda isyankâr tutumlar sergileyebilir ya da iş değişimleri yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda geleneksel ve genel geçer değerlerden sıyrılmak ve kendi alanında bağımsız bir şekilde çalışma kararı alabilirsiniz. Ruhsal ve fiziksel sağlığı ani değişimlerle dalgalanabilir. Sinir sisteminde gerginlikler, kalp ve dolaşım yollarıyla alakalı rahatsızlıklar görülebilir. Hayvanlarla ya da yardıma muhtaç kimselerle ilgili çalışmalar yaparak bu alanda evrensel bir bakışa açısı geliştirebilirsiniz. Geçmişi ve öğretilerinizi sorguladığınız bir sürece gireceksiniz. Ailevi gündemleriniz hakkında her zamankinden daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. Aile ilişkilerinde ve iş hayatına dair bir takım zorlu gündemler oluşabilir. Hayatınızı oluşturan ana temaları yeniden yapılandırmanız gerekebilir. Gayrimenkuller, toprakla alakalı konular, miras veya aileden gelen diğer mülklerle ilgili konular gündeminizde daha yoğun olabilir. Yaşamınızın geri kalanını derinden etkileyen önemli kararlar ve sorumluluklar aldığınız bir döneme gireceksiniz. Aile ve geçmişle ilgili konularla fazla meşgul olmaktan dolayı özellikle iş hayatınıza dair hedeflerinizi aksatmamaya özen göstermelisiniz. Ev, yuva, ebeveyn, aile gibi kavramların, bakış açısının değişeceği bir dönemden geçeceksiniz. Aile bireylerinin sorumluluğundan kaçmak yerine, onlara sorumluluk bilinci ile yaklaşmalısınız.

56394b08 ca70 4b90 9fb5 458333f5bdb2

OĞLAK & YÜKSELEN OĞLAK: 22 Aralık – 19 Ocak

Oğlak burçları bu hafta gündeminizde farklı kültürler, yakın çevremiz ve kardeşlerinize dair sorumluluklarınız artarken ilişkilerinizde aksaklıklar görülebilir. Sıra dışı romantik deneyimler yaşayabilir. Var olan ilişkilerden özgürleşmek isteyerek tek başınalığınızı ilan edebilirsiniz. Farklı ve kendine has bir sanat anlayışı ile yaratıcılığınızı gözler önüne sermek isteyebilirsiniz. Çocuklara dair gündemlerde hiç beklenmedik durumlarla gündem değişimleri yaşayabilirsiniz. İlişkilerde tekdüzelikten sıkılıp bambaşka bir aşk ya da macera dolu bir ilişki yaşama ihtiyacı partnerine karşı ile güvenilmez bir imaj çizebilir dikkatli olun. Uğraşılarınızdan çabuk bıkıp hep daha farklı bir eğlencenin arayışında olabilirsiniz. Zihinsel işleyişiniz her zamankinden yoğun ve ağır işler hale gelebilir. Eğitim ve seyahatlerle alakalı zorlu ve derin çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Sözlü ve yazılı iletişimle alakalı temkinli davranmanız olası problemlerin önüne geçmenizi sağlayacaktır. Bildiklerinizi sanki hiç bilmiyormuş gibi yeni baştan öğrenme gereği duyabilirsiniz. iletişime dair sınavlardan geçeceğiniz ve köklü değişimler yaşayacağınız bir dönem olacaktır. Yakın çevrenize ve kardeşlerinize dair sorumluluklarınız artarken ilişkilerinde aksaklıklar görülebilir. 

949a1a45 a6a6 4eba be76 434f137c420d

KOVA & YÜKSELEN KOVA: 22 Ocak – 18 Şubat

Kova burçları bu hafta gündeminizde eşinin ya da başkalarının finansal kaynakları, gelirler ve ödemeler ile ilgili konular olacaktır. Finansal giriş çıkışlar hızlanabilir. Kendi manevi dünyanıza yolculuk yapmak açısından değerlendirilebilirsiniz. Metafiziksel konulara yönelmek, ruhsal çalışmalar yapmak ve inziva için uygun bir hafta. Geri planda kalmış bir takım gizli meseleleriniz gündeme gelmesi ile de karşılaşmanız mümkündür. Aile ile ilişkilerinizde sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Aileden ve yerleşik düzeninden özgürleşmek ve farklı yerlerde yaşama isteği duyabilirsiniz. Hesapta olmayan yer değişimleri veya taşınmalar görülebilir. Yaşam alanında yeni ve daha modern bir tarz oluşturmak adına dekore etmek isteyebilirsiniz. Hayatınızdaki köklü konularda düzen değişikliğine uyum sağlamak farklı deneyimlerin kapısını açarken bir yandan da özgür hissettirecektir. Gayrimenkul, miras veya toprakla alakalı konularda kontrol dışı gelişmeler gözlemlenebilir. Kendi maddi ve manevi değerlerinizin sorgulandığı bir takım olay döngülerinden geçebilirsiniz. Özellikle maddi kaynaklarınızı değerlendirmek ve finansal alanda sorumluluk üstlenmekle alakalı sınavlardan geçebilirsiniz. Parasal konularda köklü değişimler yaşayacaktır dolayısıyla fazla risk almadan, aşırı harcamalara ya da borca girmeden kontrollü bir şekilde yol almalısınız. Kazançlarınız konusunda konfordan uzaklaşacağınız gibi kimi zaman çalışmalarının karşılığını maddi olarak yeterli biçimde alamayabilirsiniz. Parasal konularda düşüncesiz, hızlı kararlar zamanı değildir. Geçmiş yıllardan getirdiğiniz para kullanma bilinci yok ise zorlanabilirsiniz. Parasal olarak köklenme, yapılanma, sağlamlaşma dönemidir. Ayrıca bu geçiş ile gayrimenkul, arsa, araba gibi mal varlıkları edinebilir. Dolayısıyla her ne kadar ekonomik olarak sınırlandırılmış ve baskı altında hissediyor olsanız da farklı ya da kalıcı gelir yollarınız için sorumluluk almanız gerekebilir. Böylece maddi alanda sağlam başarı sağlayacaktır.

bd8f77be ecd8 4cdc 8744 26c7a40fe0ff

BALIK & YÜKSELEN BALIK: 19 Şubat – 20 Mart

Balık burçları bu hafta gündeminizde Odağınızda daha çok ortaklıklarınız ve evliliğiniz olacaktır. Hukuki konularda girişimde bulunmak veya bir konuda anlaşmaya varmak adına verimli bir dönemdir. Romantik ilişkiler açısından hassasiyet kazanacaktır. Eş ya da ortağınız ile ilgili değişken koşullar nedeniyle çalkantılı bir süreç yaşanabilir. Etrafınızdakilere karşı özgürce fikirlerinizi savunmak isteyebilirsiniz. Yakın çevreniz ile ilgili beklenmedik gelişmelere şahit olabilirsiniz. Yeniklere zihinsel olarak açık olduğunuz bir dönem olduğundan bu süreçte kolaylıkla eğitim öğrenime dair yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Birden bire bir fikrin peşine düşmek ya da farklı bir bakış açısı benimseme etkisiyle mümkün olacaktır. Kardeşlerle veya komşularla kurulan iletişimde ve ilişkilerde çelişkili durumlarla karşılaşmanız olasıdır. Mesafe yolculuklarında veya trafikte her zamankinden daha tedbirli olmanızda fayda sağlıyor olacak. Son yıllarda biriktirdiğiniz gündemlere göre, aldığınız sorumluluklara göre şekillenecektir. Yeni başlangıçların dönemidir, yani yeni bir hayat başlıyor demektir. Bir taraftan da daha disiplinli yaklaşmanız gereken, sorumluluk bilinciyle hareket etmeniz gereken bir dönem olacaktır. Öyle ki, her zamankinden daha çok yalnızlık ihtiyacı duyarak, yalnız kalabilir veya etrafınızdakilere kişilere soğuk davranabilirsiniz. Kendinizi fiziksel ve ruhsal olarak yeniden yapılandırdığınız bir zaman dilimidir. Sağlığınıza özen göstermeniz ve bu konuda temkinli yaklaşmanız gerekir.  Yaşam planlarınızı belirlemeli, nereden gelip nereye gittiğini sorgulamalı, disiplin içeren planlar yapabilmelisiniz.

2024 yılının sizin için nasıl geçeceğini öğrenmek, kendi doğum haritanız üzerinden detaylıca bir analiz almak ve potansiyellerinizi keşfetmek isterseniz I&ROOTS Uzman Astrologları ile kolayca iletişime geçebilir ve danışmanlık alabilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Yorumlar (2)

  1. 04/03/2024

   bu ne ya .. inceleriz kendine gel. sen bu değilsin sen bu burç murç değilsin abim en kısa sürede hayata dön

   • İnceleriz hayatın her alanından incelemeler içeren bir platform. Farklı konularda içerikler üreten ekip arkadaşlarımız da zamanla artacak elbette. :)

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir