Neler yeni

Maydanoz Tohumu Ekimi

Yelda Helvacı

Süper Moderatör
Süper Moderatör

Aliexpressde bunlar için çok güzel saksılar var :haha
Balkon süsleri hazır ? kış geldiğinde onları kaldırıyorum rüzgardan uçmasınlar diye ama bu sene kış görmedik vallahi boşuna yerinden ettim?
Yarın balkon süslemesi devamını yaparım, bugunlük bu kadar?
Balkonumda o kadar çok saksı vardı ki bakımı zorlaştı, böcekler bitmiyor karıncalar desen balkonu bastı. Ademde ofise götürdü hepsini. Benim kendime göre süslediğim çiçekler kaldı. Bu resimdeki gibiler. Hepsi kaktüs, çünkü bakımı kolay.

16800046563571240611057080024478.jpg

Puzik

Süper Üye
Kadim Üye
Süper konu. Yakın zamanda (iklim nedeniyle Nisan sonu yada Mayıs) bizde balkonumuza birşeyler ekelim dedik. Bu sizin pembe saksı modeline hangi sebzeleri ekebiliriz hangilerinden verim aldınız? Misal domates olmaz sanırım?

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Süper konu. Yakın zamanda (iklim nedeniyle Nisan sonu yada Mayıs) bizde balkonumuza birşeyler ekelim dedik. Bu sizin pembe saksı modeline hangi sebzeleri ekebiliriz hangilerinden verim aldınız? Misal domates olmaz sanırım?
Abi köylü dostların dediğine göre domates daha derin saksı istiyormuş bunlara kıyasla.
Bizim burada her yer seracı dolu malum. Hatta bizim ofisin sahibi bile tomatizci :D
Arada bize uğrar, bir bakmışım 2 kasa tomatiz yüklenmiş gelmiş :D

@Yelda Helvacı nın en sevdiği şey, köylü dostlar tomat büber batlucan getürsün :kiskis

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com

Yelda Helvacı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yeldoş bunlar sanırım 5 veya 6 ıncı keredir yeşeriyor değil mi?
Nasıl tabir ediliyor bilmiyorum fakat Yeldoş bunları kesip kesip tpluyor arkasından tekrar geliyor hep :alala
Kesip kesip yakıyorum evin içinde onları? dağıtıyorum. Nazara iyi geliyor diye yapıyorum:rolleyes:

Rüstem

Süper Üye
Yeni Üye
Yeldoş bunlar sanırım 5 veya 6 ıncı keredir yeşeriyor değil mi?
Nasıl tabir ediliyor bilmiyorum fakat Yeldoş bunları kesip kesip tpluyor arkasından tekrar geliyor hep :alala
1 kere yeşerdiği zaman tüm vitamin ilk hasatta oluyor. Eğer toprağa ek vitamin verilmezse 2nci ve sonraki hasatlar az vitamin değerine sahip oluyor.