Neler yeni

Maydanoz Tohumu Ekimi

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Bilgisayarı servise gönderince ikinci bilgisayarı hâlâ kurmaya devam ediyorum. Photoshop yok henüz :haha
Yahu fotoşok ile ne işin var abi altı üstü boyut küçültecen, paintşok ile yaparsın :D

göksel

Meraklı
Yeni Üye
Domatesin hem lezzetli hemde bol olmasını istiyorsanız eğer, domatesin yanına semiz otu da ekin. Domatesin kökleri yanlış hatırlamıyorsam 15-18 cm'e kadar iniyor, semiz otu daha derine kadar iniyor ve böylece bitki besin elementlerini daha iyi topluyor. İşin ilginç tarafı semiz otu şaşırtıcı bir şekilde domatesi besliyor, böylece gübreye de ihtiyaç kalmıyor. Biz insanların bitkilerden alacağı çok ders var. :):):)

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Domatesin hem lezzetli hemde bol olmasını istiyorsanız eğer, domatesin yanına semiz otu da ekin. Domatesin kökleri yanlış hatırlamıyorsam 15-18 cm'e kadar iniyor, semiz otu daha derine kadar iniyor ve böylece bitki besin elementlerini daha iyi topluyor. İşin ilginç tarafı semiz otu şaşırtıcı bir şekilde domatesi besliyor, böylece gübreye de ihtiyaç kalmıyor. Biz insanların bitkilerden alacağı çok ders var. :):):)
Aslında buı bilince sahip insanlar var olsa da sayısı çok düşük ne yazık ki, o nedenle haklısınız ders almaya, öğrenmeye devam :D
Bilgi için ayrıca teşekkürler, @Yelda Helvacı deneyecektir diye düşünüyorum :ok

Yelda Helvacı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Domates sanırım @Puzik ekmek istiyor.
Cuma günü semt pazarımızdan tere fidesi ve fesleğen alacağım.
Domates daha evvel yapmıştım. Saksı da salkımdı.

Rüstem

Süper Üye
Yeni Üye
Domates sanırım @Puzik ekmek istiyor.
Cuma günü semt pazarımızdan tere fidesi ve fesleğen alacağım.
Domates daha evvel yapmıştım. Saksı da salkımdı.
Ben uyanamamışım daha. Domates nasıl ekmek istiyor, hamurişiyle ne alakası var diye düşünüyorum :haha